Autor Wątek: Dział narzekań  (Przeczytany 10305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Dział narzekań
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:10:50 pm »
Znaczy, moja wina że z początku w ogóle źle zrozumiałem post Konowała. Ale to było wywalić ten ostatni duży obrazek w moim poście i byłby spokój.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział narzekań
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:12:10 pm »
Wydzieli się.

A o obrazkach można porozmawiać - czy rzeczywiście są takie nieodzowne i skoro tak to dlaczego tylko Bere je używa i od czasu do czasu ktoś się podłącza. Naprawdę chciałbym się dowiedzieć co jest fajnego w używaniu 4chanowych obrazków do wykpienia kogoś i dlaczego nie lepiej skupić się na rozmowie.


Znaczy, moja wina że z początku w ogóle źle zrozumiałem post Konowała. Ale to było wywalić ten ostatni duży obrazek w moim poście i byłby spokój.

Naprawdę rozmowa tyle straciła na wywaleniu tych obrazków czy to po prostu poczułeś się urażony samą ingerencją Mi? Przyznaj się.

Offline Bere

Dział narzekań
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:16:46 pm »
Wywalanie 3 postów które wyjaśniały pewne lekkomyślne stwierdzenie było zbędne. Mój ostatni obrazek był zbędny, ale pojawił się głównie na wskutek niezrozumienia się. I nawet byłbym wdzięczny za wywalenie tego ostatniego, bo było to niezręczne z mojej strony. Wszystko.

Offline Konował

Dział narzekań
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:20:46 pm »
A o obrazkach można porozmawiać - czy rzeczywiście są takie nieodzowne

manga bazuje na obrazkach, anime bazuje na ruchomych obrazkach. Dla mnie obrazki są związane z MiA, to w temacie o książkach nie pasują.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział narzekań
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:27:02 pm »
Wywalanie 3 postów które wyjaśniały pewne lekkomyślne stwierdzenie było zbędne.

Nawet bym się do tego przychylił, ale: zignorowanie prośby, czy też nawet zalecenia, byś wstrzymał się z wrzucaniem takich 4chanowych obrazków, też było zbędne? Bo nie czarujmy się - przeginałeś z tymi obrazkami i miałeś ich nie wrzucać. Dlaczego Ty to całkowicie olewasz?

Offline Bere

Dział narzekań
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:30:19 pm »
Oh, wait. To zakaz tyczył się tylko mnie ? Dobrze wiedzieć.  :roll:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział narzekań
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:34:57 pm »
Bere, nie rób z siebie ofiary i nie udawaj, że nie rozumiesz terminu "recydywa". Jak ktoś raz przeklnie, to mu się posta nie wywali, ale jak ktoś klnie dalej pomimo upomnień to, sposobem Dreada, edytuje mu się wpis na "napisz to jeszcze raz bez bluzgów" lub wywala post całkowicie. Wolisz zamiast wywalenia swoich postów mieć go zedytowanego na "napisz to zamiast wrzucać 4chanowego rysunku"?

Kur***a, modowanie mi się włącza choć zabawek już nie mam - idę precz bo się zapędzam.

Offline Bere

Dział narzekań
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:49:31 pm »
W sumie to aż tak mi na tym forum nie zależy. Do as you please.
Zabawa w bojownika o sprawiedliwość to jednak nie dla mnie.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział narzekań
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:55:51 pm »
Ale ja nie "do", bo ja nie mogę nic "do". Ja Ci tylko po przyjacielsku staram się wytłumaczyć o co chodzi, jak i kiedyś to robiłem. Możesz to olać. A dlaczego tłumaczę powinieneś przy odrobinie dobrej woli domyśleć się. Ale widzę, że po staremu łatwiej Ci się obrazić.

Offline Krova

Dział narzekań
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:59:08 pm »
W sumie to aż tak mi na tym forum nie zależy. Do as you please.
Zabawa w bojownika o sprawiedliwość to jednak nie dla mnie.

W bezmózgiego 12latka mającego internet od tygodnia - niestety jak najbardziej  :sad:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Dział narzekań
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 22, 2008, 01:09:13 pm »
Ale widzę, że po staremu łatwiej Ci się obrazić.

Obrazić się ? Ja mam po prostu dość tej żałosnej szopki.
Nie wiem dlaczego znając się, lubiąc(?), nie możemy dogadać się jak ludzie.

W bezmózgiego 12latka mającego internet od tygodnia - niestety jak najbardziej  :sad:

Wielkie słowa jak na 13-latka szalejącego po /b/ któremu ktoś za wcześnie zaczął dawać blanty i wódę.

Offline Krova

Dział narzekań
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 22, 2008, 01:12:18 pm »

Wielkie słowa jak na 13-latka szalejącego po /b/ któremu ktoś za wcześnie zaczął dawać blanty i wódę.

Hiho

rage moar
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Dział narzekań
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 22, 2008, 01:25:00 pm »
Dobra, to Ci się udało.

Whatever. (in b4 rage ohmigosh znowu udaje że go nie obchodziii no jak tooo NG srs business)

Offline Krova

Dział narzekań
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 22, 2008, 01:33:26 pm »
Hyhy, wiesz że ja tak dla Ciebie specjalnie trollnąłem, wogóle powinniśmy się wszyscy kochać bo są Święta, Bere ostatnio w sumie wygonił demony /b/tardowe, spokój panuje na mia, a wy tu jakieś stare rzeczy wyciągacie i analizujecie, rozliczacie siez przeszłością, zupełnie jak za czwartej rp, było, minęło, Święty Mikołaj już leci na swoich saniach, zapach piernika odurza nasze nozdrza, cieszmy się i radujmy w atmosferze wzajemnej miłości!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Gurren Lagann (nisko latające spojlery)
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 22, 2008, 07:45:19 pm »
A cała dyskusja została przeniesiona gdzie? Linka poproszę.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright