trawa

Autor Wątek: Dział narzekań  (Przeczytany 10452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 25, 2008, 06:13:16 pm »
no dobrze ale co jak ci nie pasują? co zrobisz? przesuniesz?--nie da się

Że jak? Co się nie da? Wszystko się da! Wystarczy mieć odpowiedni programik (w tym wypadku Aegisub), szczątkową ilość inteligencji do podstawowej obsługi powyższego i po sprawie. ASSy to jeden z najwspanialszych wynalazków w dziejach nielegalnej dystrybucji anime (fansubach :P). Wszystko ładne, piękne i kolorowe. Do tego nie trzeba męczyć się z FPSami (format czysto czasowy).

I nie sądziłem, że w jakiejkolwiek sprawie w pełni zgodzę się z Anfanem  :eek:
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 25, 2008, 07:02:37 pm »
no tak w mkv się zastępują ale  chodzi mi o sytuację kiedy to przykładowo dostępne jest anime od grupy chiro a napisy do grupy gg to wtedy z ass mam problem bo nic już nie mogę zrobic z txt to njalepszy bestplayer 2..0 ale z ass nie wiem..... niby w innych programach jest opcja tez do przesuwania napisów ale w większości około 90% napisy po z sychronizowaniu przez odtwarzacz po chwili znowu się zimnia i nie pasują i tak co 3s jedyne best2 daje rado po około 2-8 prób z przesunięciem jest dobrze ale tyczy to tylko txt bo ass nie czyta i problem zostajemy w martwym punkcie i nawet tu programy nie pomogo

___________________________________ ___________________________________ ___________________________________ _________________
spróbuję szczęścia z tym aegisub
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2008, 07:10:27 pm wysłana przez Jackal »

Offline Sir_Ace

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 25, 2008, 07:51:29 pm »
Ech... W najsampierw poczytaj w necie, co to takiego współczynnik FPS (frame per second). Potem ustaw w odtwarzaczu taki sam, do jakiego zostały przystosowane napisy (zakładając, że są mDVD).

A skoro Bestplayer nie nadąża za technologią... pora go zmienić ;)
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 25, 2008, 08:02:15 pm »
A skoro Bestplayer nie nadąża za technologią... pora go zmienić ;)
no tak wodzu i tak by zrobił tyle że jeszcze takiego nie zrobili .........
best player nadaje się do txt
a jeśli chodzi ass to gomp. lub lepszy vlc ale i tak i tu i tu są braki ..............

Offline Shirosama

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 25, 2008, 08:25:36 pm »
Ja używam media player classic do WSZYSTKIEGO.
A do napisów DirectVobSub.

Offline Kainti

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:02:55 pm »
Ja używam media player classic do WSZYSTKIEGO.
A do napisów DirectVobSub.

Seconded.

Offline Hollow

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:09:22 pm »
A ja używam Sub-Edit i kodeków cccp. I wszystko mi działa bez problemów.

Offline Shirosama

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:17:08 pm »

Offline Jackal

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:22:56 pm »
A ja używam Sub-Edit i kodeków cccp. I wszystko mi działa bez problemów.
hmmmmmmmm też go używam ale oglądam w nim jedynie jak coś pasuję ale to rzadko bywa a nie masz problemów z ass? ładnie ci odczytuje? bo u mnie to raczej jest coś takiego (obejrzałem-o3a$%łem) i często gęsto uciekają napisy i przesuwanie w sub nic nie daje

Offline Kainti

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:27:42 pm »
?

Inaczej "ja tez" albo "zgadzam sie" :P.

A zeby nie bylo nie na temat, to ponarzekam na idiotycznie zanizony kurs zlotowki, przez ktory za Da Capo, ktore dzisiaj wyszlo po ang, skasowali mi powyzej 200zl :/.

Offline Jackal

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:44:15 pm »


A zeby nie bylo nie na temat, to ponarzekam na idiotycznie zanizony kurs zlotowki, przez ktory za Da Capo, ktore dzisiaj wyszlo po ang, skasowali mi powyzej 200zl :/.
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  :shock: nie znam się ale aż tyle to stoi? no nie myślałem że w granicahc 50zł ale żeby 200zł :roll:

Offline wyspa

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 26, 2008, 12:45:10 pm »
MPC rządzi... czasami można użyć Sub Edita... a jak napisy nie pasują odpalam SubEdit trochę grzebie i sobie w nim oglądam :). Ale to zdarza się bardzo rzadko bo w sumie tylko kiedy odpalam siostrom coś i muszę im napisy PL załatwić...
A i żeby ponarezkać...
w dzień przed świętami padł mi dysk i cały system, % odzyskanych danych wynosi 95 a kompa ożywiłem w wigilię :/
Chciałem do nowego roku skończyć AMV ale nie mam najmniejszej ochoty babrać się z instalowaniem Premiera i masy pluginów które mi są potrzebne.
A pracy tak na prawde zostało na 1/2 dni...
A no i stary rąbnięty dysk potraktowałem młotkiem... jeszcze chama nie otworzyłem ale już blisko...

Offline Shirosama

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 26, 2008, 12:57:04 pm »
MPC rządzi... czasami można użyć Sub Edita... a jak napisy nie pasują odpalam SubEdit trochę grzebie i sobie w nim oglądam :). Ale to zdarza się bardzo rzadko bo w sumie tylko kiedy odpalam siostrom coś i muszę im napisy PL załatwić...
A i żeby ponarezkać...
w dzień przed świętami padł mi dysk i cały system, % odzyskanych danych wynosi 95 a kompa ożywiłem w wigilię :/
Chciałem do nowego roku skończyć AMV ale nie mam najmniejszej ochoty babrać się z instalowaniem Premiera i masy pluginów które mi są potrzebne.
A pracy tak na prawde zostało na 1/2 dni...
A no i stary rąbnięty dysk potraktowałem młotkiem... jeszcze chama nie otworzyłem ale już blisko...
Co wy robicie że wam się dyski twarde psują ? Rzucacie nimi czy komputerem ?
To jakaś głupota bo dyski praktycznie nie ulegają awarii. Mi to się nigdy nie zdarzyło.

Offline wyspa

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 26, 2008, 01:00:45 pm »
Co wy robicie że wam się dyski twarde psują ? Rzucacie nimi czy komputerem ?
To jakaś głupota bo dyski praktycznie nie ulegają awarii. Mi to się nigdy nie zdarzyło.
Anfanie a czy twój dysk miał więcej niż 5 lat?
Ogólnie na niego nie narzekałem bo służył dobrze i mimo wieku całkiem sprawny choć niewielki... na szczeście mam 2gi ale że akurat w święta poleciał i musiałem się babrać... ugh służył mi jako systemowy akurat ...

Offline Shirosama

Odp: Dział narzekań
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 26, 2008, 01:41:42 pm »
Anfanie a czy twój dysk miał więcej niż 5 lat?
Ogólnie na niego nie narzekałem bo służył dobrze i mimo wieku całkiem sprawny choć niewielki... na szczeście mam 2gi ale że akurat w święta poleciał i musiałem się babrać... ugh służył mi jako systemowy akurat ...
To musiałeś mieć mało danych na dysku i małe wymagania co do pojemności, że 5 lat go trzymałeś.

 

anything