Autor Wątek: Problem z zadaniem!  (Przeczytany 2625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline weekend

Problem z zadaniem!
« dnia: Grudzień 27, 2008, 09:47:53 pm »
A wiec tak... Kupilem dzisiaj gierke, ORGINALNĄ, wiec na pewno nie ma zadnych problemow z crackami( czytalem forum i pisaliscie cos o tym) no i mam taki problem: Wszystko fajnie super, robie zadanie  "zbadaj sprawe morderstwa ericka" <- Dochodze do momentu spotkaj sie z informatorem w swiatyni, spotykam archiwistke, porozmawialem z nia, no i lece niby szukac Jessici... Mijam ja po drodze(stoi i sprzedaje na staganie) mimo wszystko biegne dalej pod karczme. Nic sie nie dzieje, wiec wrocilem by porozmawiac znowu z informatorem archiwistka, ktorej juz nie ma... Tak samo nie ma juz Barli, tez straznik, ktory kazal mi isc do archiwistki stoi ale nie moge z nim zagadac... Pytanie: Co teraz ? Co mam zrobic? Czy istnieje zaczecia tego pojedynczego questa od poczatku ( nie bede zaczynal calej gry) albo czy jest jakis kod zeby ominac to zadanie ?? Z gory dziekuje za odpowiedzi:)

P.S: Gdzie moge poznac nowe czary?

Offline Girwan

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2008, 10:13:06 pm »
możesz grać dalej nie realizując wszystkich zadań

Co do czarów, to możesz kupować je na straganach, tak samo jak recepty dla kowala czy łucarza



Offline weekend

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2008, 10:14:03 pm »
Tylko z tego co wiem jest to zadanie glowne, a nie poboczne... Czy to nie zmienia niczego ?

Offline Antaran

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:38:02 pm »
Wiesz co, nie kojarzę tego zadania jako jednego z nurtu głównego... jesteś pewien? Miałbym już taką sklerozę? :shock: :lol:

Offline weekend

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2008, 09:27:48 am »
Tak mi sie wydaje... Zbadalem sprawe smoka, ardo no i teraz badalem sprawe ericka do tego momentu... Spotkalem sie z informatorem i nic... Na pewno to nie jest zadanie glowne ? Z tego co wyczytalem powinienem isc poszukac jessici, gonic jakis zabójców, wejsc do kanalow i wtedy uratowac archiwistke i spotkac Hrabiego... Tylko, ze cos jest nie tak...   W questach zadanie konczy sie na zakładce: "Spotkaj się z informatorem"
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 09:42:02 am wysłana przez weekend »

Offline weekend

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2008, 11:05:08 am »
No nic jak narazie stoje w miejscu... Poczekam jeszcze na wasze pomysly troche, a jak nie no to zaczynam grac od nowa, chociaz nie wiem czy to cos zmieni :(

Offline Antaran

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2008, 12:27:37 pm »
Słuchaj, bo skleroza jednak postępuje... to jest quest gdzie gonisz po podziemiach kultystów? Bo jeśli tak, to powinieneś dojść w pewnym momencie do przejścia z którego oni wychodzą. Okazuje się, że jest to właśnie biblioteka gdzie stoi archiwistka pojmana przez kultystów. Następuje walka i odbijasz ją z rąk złoczyńców... jeśli oczywiście to ten quest...

Zajrzyj może też do poradnika na stronie gier on-line (podano tu linka). Zaznacz o który quest chodzi, może się połapę co i jak...

Offline weekend

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2008, 02:36:53 pm »
Rozdzial drugi quest 4 i stoje przy "odszukaj jessice" niby ja znalazlem ale nie zostala nigdzie zlapana, stoi na bazarze i sprzedaje...
Tak, chodzi o ten quest, gdzie musze porozmawiac z archiwistka-> odszukac jessice -> gonic za mordercami i uratowac archiwistke z tego co zrozumialem...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 02:41:06 pm wysłana przez weekend »

Offline Muradin

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2008, 03:06:55 pm »
Według mnie to niestety jeden z bugow, które czasem się pojawiają. Sprobuj wczytać wcześniejszy save. Moze nie wypytaleś archiwistki o wszystko, albo po rozmowie z nią nie poszedłeś prosto do domu woźnicy. Jesli to nie pomoze to zostaje Ci tylko telefon do pomocy technicznej. Mnie udało się skończyć grę bez ani jednego buga, ale z tego co czytam na forum to niektórym się pojawiają.

Offline weekend

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 28, 2008, 03:11:31 pm »
Ok dzieki wielkie... Problem taki, ze nie mam wczesniejszych save'ow bo po tym latalem i szukalem i zapisywalem dalej... Zaczynam gre od poczatku... Dzieki pozdrawaim !

Offline Antaran

Odp: Problem z zadaniem!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2008, 03:13:40 pm »
A na następny raz masz dokładnie opisane jak ten quest zrobić:
http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=828&PART=180&PAGE=1