Autor Wątek: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach  (Przeczytany 19138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline warmuza

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2009, 02:13:21 pm »
Ten grób z wężem to jest tam gdzie jest ten z tymi guzikami z pierwszego zadania gdzie dostaje się klucz do krypty ??

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 06, 2009, 02:30:40 pm »
Ten grób z wężem to jest tam gdzie jest ten z tymi guzikami z pierwszego zadania gdzie dostaje się klucz do krypty ??

Nie wiem, czy ktoś to zrozumiał, chyba za dużo tu przydawek i zaimków...

Offline Lirael

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 06, 2009, 03:10:48 pm »
To jeżeli masz już klucz  właśnie z tego grobu z wężem to musisz nacelwoać na USTA!! tego kamiennego posągu nie na glowę korpus...tylko na usta....i wtedy taram taram...:)

Offline warmuza

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 06, 2009, 04:18:34 pm »
To jeżeli masz już klucz  właśnie z tego grobu z wężem to musisz nacelwoać na USTA!! tego kamiennego posągu nie na glowę korpus...tylko na usta....i wtedy taram taram...:)

Więc po kolei... dostaje namiar w gospodzie na mapę która znajduje się w jaskini pod świątynią w wiosce,
biorę mapę i idę na północ do tego grobu gdzie są te "guziki", naciskam ten na samym dole bo reszta to pułapki
jak nacisnę odpowiedni to mam klucz
z tym kluczem idę do tej krypty pod gniazdem harpii (do tej drugiej)
tam naciskam nie na sarkofag tylko na usta (3 zadanie to już jest) oczywiście klucz wtedy tracę
no i mam te ogniste nagolenniki ...... a nie strzały i tam dostaję czwarte zadanie....  nikt tak nie miał ??

Już jakoś po którymś razie (wczytaniu gry) odwiedzeniu grobu z przyciskami poszedłem kolejny raz pod tą kryptę był zaś duży krab i wtedy jak wszedłem i nacisnąłem na usta to są te strzały i quest się kończy uff
Czyli mam ogniste nagolenniki i strzały :)
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2009, 05:21:57 pm wysłana przez warmuza »

Offline Lirael

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 06, 2009, 05:22:12 pm »
yyy no to po kolei to będzie tak; dostaje w gospodzie zadanie, smiagam na północ po mape skarbu jest w niby jakini w skrzyni...potem lecę do krypty z 3 rycerzami czytam nagrobki właże do środka i naciskam na usta rycerza...lecę do tego grobu z wężem naciska guzik dostaje klucz potem z powrotem do tego grobu i jeszcze raz na usta i dostaję przepis na strzały....nagolenniki to się dostaje chyba za zabicie jaszczurzego maga z tego co pamiętam...

Offline warmuza

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 06, 2009, 09:57:01 pm »
Żadnego jaszczura nie ubiłem były w tej krypcie co strzały.  :roll:

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 06, 2009, 10:28:45 pm »
nagolenniki to przecież nagroda za wykonanie głównego zadania... To ja nie rozumiem... :?: :?:

Offline Kreutz67

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 06, 2009, 11:02:16 pm »
Nagolenniki ognia dostajesz za ubicie Valonion'a ... jaszczuroczłeka, który był posągiem.
Musiałeś nie zauważyć, że je wtedy dostałeś.

Skarbem jest recepta na strzały Tenobaala i 5 owych strzał.

Offline Rour

Odp: Pomocy mam problem z mapa skarbu na torfowiskach
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 21, 2009, 08:21:57 pm »
U was się to nazywa "najemne miecze", czy "sprzedajne miecze"?!! Bo u mnie "sprzedajne"... (v.1.2) i zachodziłem w głowę, że ho ho! (a nie miałem pamięci do wszystkich nagrobków, w tym większości zamazanych) Gdyby było napisane "najemne" to ufff ( a ja to aplikowałem zrezygnowany do trzech sosen na mapie okolicy, prędzej - że niby drewno się sprzedaje prędzej, bo "sprzedajne miecze" to mi jakoś nienormalnie brzmiało! Od razu bym się na to naprowadził... A w ogóle to jeszcze próbowałem już tylko "przetłumaczyć" tą całą mapę tekstową (zagadkę), mniej więcej środkową cześć; i z tym niby czwartym mieczem - czym on ma być? - grobem z "wężem", który ma "zamazany napis"?
Pana Henryka cec**je typowy elfi światopogląd nastoletniej ckliwej Amerykanki, zatem sugeruję wydalenie go z Sorbony. W Kanadzie MAMY śmyśnych Murzynów i brzydkich łysych. My Amerykanery sławy się nie boimy, dajcie nam jeszcze tylko domofon i łyżwy. Może trochę sałatki z Miszną? Takie kino mnie jara - jak ojciec ma syna... Jedynie prawidłowo prowadzony komputer prawdziwym przyjacielem każdego emeryta i rencisty. [Przepraszam, "zabawne", jak głupie są automaty do cenzurowania, ale dobrze, że w ogóle są...]