trawa

Autor Wątek: Moorbridge - kilka pytań  (Przeczytany 4842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline batman

Odp: Moorbridge - kilka pytań
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 31, 2008, 02:29:00 pm »
Mam bandaże, balsamy lecznicze i proszki na rany , Gwendali rozwijam leczenie i -taaaadaaaaa- nie pomaga
Blue is the colour ... CFC

Offline Antaran

Odp: Moorbridge - kilka pytań
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 31, 2008, 07:00:54 pm »
A to dziwne... Postać z umiejętnością leczenie nie potrafi zdjąć statusu rany z postaci, którą leczy? Używaj bandaży albo balsamu (te co dodają do umiejętności leczenie) nie proszku. Używaj ich postacią która umie leczyć NA postaciach z ranami.

Offline Reggio

Odp: Moorbridge - kilka pytań
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 31, 2008, 07:38:36 pm »
Ehh tyle problemów w jednym temacie,
-Co do krytycznych ran, i zwykłych ran. Kupujesz 100 bandaży i wrzucasz na pasek szybkiego dostępu(u tej osoby co ma największą umiejętność leczenia ran). Oczywiście nie myśl że uda ci zrobić opatrunek z bardzo niską umiejętnością leczenia ran, tak samo jest z zaklęciami, im więcej je wyćwiczysz tym jest większy procent, że go skutecznie użyjesz. W mojej drużynie ten kto trzyma bandaże ma leczenie ran nauczone aż do tylu na ile pozwala poziom postaci. Bardzo pomocne jest także zaklęcie BALSAM LECZNICZY
- CO do leczenia zatruć np. lekka gangrena, ciężka gangrena. Idź do np. jakiegoś alchemika, lub do kapłana w świątyni i naucz się zaklęcia KLARUM PURUM, i z tego co słyszałem (chyba od kapłana) pomaga także herbata z pozłotki.

Wszystko pisze w instrukcji która jest dawana oryginalnie do gry, naprawdę poczytaj najpierw w instrukcji, a potem jeżeli nie znajdziesz napisz na forum. Jeżeli nie masz oryginalnej gry, to nie nasza sprawa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2008, 07:42:25 pm wysłana przez Reggio »

Offline batman

Odp: Moorbridge - kilka pytań
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 01, 2009, 08:10:23 pm »
Mam jeszcze pytanie czy oprócz Cano mogę się nauczyć otwierać zamki?
Blue is the colour ... CFC

 

anything