Autor Wątek: "Niczym cien" - jak przejsc obok ostatniego straznika ??(((  (Przeczytany 4903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anais

"Niczym cien" - jak przejsc obok ostatniego straznika ??(((
« dnia: Styczeń 01, 2009, 05:30:16 pm »
 Witam
W zaden sposob nie moge wykonac zadania "niczym cien".
Rozbrajam pulapki, skradam sie, widze przed soba na mapie jakby kwadrat podzielony na cztery mniejsze, wiem, ze dalej bedzie wiezien.W korytarzu sa dwie pulapki i boczne drzwi do straznicy.
Straznice mijam, pierwsza pulapka rozbrojona, czekam az przez korytarz przejdzie kultysta i rozbrajam druga.Szybko cofam sie do tylu, bo juz wiem, ze jak za blisko to alarm.Czekam ok 40 sek az sie znowu pojawi i skradam sie za nim, po chwili alarm, mimo, ze na mapie widze go dosc daleko przed soba.
Namotalam pewnie, ale juz mi rece opadly.
Gdy probuje mimo wykrycia zdobyc ksiege, walcze z kilkoma kultystami i Kastanem i za kazdym razem kleska.
Z gory dziekuje za rady.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2009, 10:33:14 pm wysłana przez Anais »

Offline sv3n

Odp: "Niczym cien" - czy jest jakis sposob lub pokonanie Kastana
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2009, 06:37:30 pm »
Hej,

Postaraj sie zdjac ubrania twoich bohaterow (haha :D), to troche polepsza skradanie. Oprocz tego jesli masz Forgrimma domyslnie ma on bodajze -2 skradanie. Ja poswiecilem 8 punktow wlasnie podczas wykonywania tego zadania by go doszkolic i mimo kilku problemow udalo mi sie wypelnic to zadanie. Jesli rzeczywiscie wszyscy straznicy sa daleko, twoi bohaterowie umieja sie skradac i masz wlaczony tryb skradania, to mozesz jeszcze zerknac czy ktorys nie zboczyl z drogi i nie poszedl zupelnie gdzie indziej.

Offline venceslas

Odp: "Niczym cien" - czy jest jakis sposob lub pokonanie Kastana
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2009, 06:53:47 pm »
Wystarczy u jednej postaci rozwinięte skradanie, i na luzie, tyle że trzeba pilnować reszta stała w miejscu a nie szła za skradającą się postacią. Tu taj jest niesamowity brak opcji w ai że postaci  nie można ich w miejscu zostawić, żeby nie szli za kontrolowaną przez nas postacią.
Tam dalej to nie idź za nim tylko od razu do przejścia na luzie masz czasu żeby zdążyć przejść, co do kastana to jak zaliczysz niczym cień to jest banalne bo ma tylko 4 kultystów, gorzej jest jak ci się nie uda zaliczyć wtedy jest ich tam sporo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2009, 06:57:08 pm wysłana przez venceslas »

Offline Anais

Odp: "Niczym cien" - czy jest jakis sposob lub pokonanie Kastana
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2009, 07:08:01 pm »
Wszystkim z rozpaczy skradanie podnioslam)
Faktycznie irytujace jest, ze nie stoja w miejscu tylko pchaja sie za prowadzacym.
Kilka razy przez to wpadlam i nie moglam dojsc co zle robie dlugo))
Teraz wyszlam z ruin odetchnac swiezym powietrzem...I trafilam na stado swiecacych niedzwiedzi, co tez mnie na duchu nie podnioslo. :-)
Dzieki przeczytaniu forum juz wiem dlaczego moj bohater nie mogl czarow rzucac.Chodzi teraz z gola glowa i problem zniknal, tylko baty szybciej dostaje...
Dziekuje za odpowiedzi, bede probowac...

Offline Anais

Odp: "Niczym cien" - jak przejsc obok ostatniego straznika ??(((
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2009, 10:34:11 pm »
Jakos sie przedarlam...ale doszlam do ostatniego straznika, ktory stoi jak wryty przy zejsciu na dol.
Jakbym sie nie ruszyla w koncu mnie dostrzega(((
Ratunku...

Offline venceslas

Odp: "Niczym cien" - jak przejsc obok ostatniego straznika ??(((
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2009, 10:17:43 am »
jego zabijasz normalnie, i każdego napotkanego wroga od tego momentu i nie przerywa zadania niczym cień

Offline Anais

Odp: "Niczym cien" - jak przejsc obok ostatniego straznika ??(((
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2009, 11:17:12 am »
Jestes Wielki :-))) Bardzo dziekuje )

Offline Jazmatos

Odp: "Niczym cien" - jak przejsc obok ostatniego straznika ??(((
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2009, 10:11:08 pm »
Szczerze? Ja tam olałem wszystkie skradanki bo co prawda nie wiem ile za to expa było ale chyba za dużo nie było a roboty i problemów dużo jak widzę:)

Offline Girwan

Odp: "Niczym cien" - jak przejsc obok ostatniego straznika ??(((
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2009, 10:39:40 pm »
Szczerze? Ja tam olałem wszystkie skradanki bo co prawda nie wiem ile za to expa było ale chyba za dużo nie było a roboty i problemów dużo jak widzę:)

to żałuj . tracisz trochę frajdy z gry



Offline Jazmatos

Odp: "Niczym cien" - jak przejsc obok ostatniego straznika ??(((
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2009, 03:24:42 pm »
No może ale mnie wkurzało to że jak idę jedną postacią to inne też ze mną idą a co to za skradanka gdy 4 osoby się niby cichaczem przymykają zwłaszcza że trza trochę im wpakować chyba w umiejętności. Ale jak będę kiedyś grał po raz drugi to się postaram to zrobić.

 

anything