Autor Wątek: Problem z save  (Przeczytany 2396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Goban

Problem z save
« dnia: Styczeń 21, 2009, 12:26:26 pm »
Nie wiem jak to napisać szczerze mówiąc. Wszystko było ok do momentu aż musiałem z przymusu zrobić format dysku c:\ (drakensanga mam na d:\).
Po formacie chciałem włączyć ale brakowało jakichś tam plików .dll to pościągałem, ale to nieważne. Kiedy w końcu udało mi się go włączyć, zauważyłem iż nie mam dostępnej opcji 'Wczytaj grę', chociaż savy znajdują się tam gdzie się powinny znajdować. :P [W katalogu z grą, tak? W moim przypadku d:\Gry\Drakensang) Mogę to jakoś naprawić czy muszę grać od nowa?...  Dzięki z góry za pomoc. :D

Offline pharum

Odp: Problem z save
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2009, 12:38:25 pm »
U mnie save są zapisywanie na dysku systemowym i nie widziałem podczas instalacji opcji żeby było inaczej. Ale za bardzo się nad tym nie zastanawiałem. Podejrzewam, że u Ciebie było tak samo i po formacie straciłeś pliki z savami  :sad:

Offline sadhu

Odp: Problem z save
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2009, 12:39:48 pm »
Skopiuj folder ze swoimi sejvami do innego katalogu (będzie tam bezpieczny podczas operacji, którą zaraz wykonasz). Odinstaluj grę (prawdopodobnie nie będzie tej gry w rejestrze, bo skasowałeś go wraz z poprzednim systemem, więc zwyczajnie usuń grę z dysku D). Zainstaluj grę na nowo.
Zanim skopiujesz sejvy do folderu z grą, włącz nową grę i daj jednego sejva. Później wklej stare sejvy do nowopowstałego folderu save. Powinno działać.

Offline sadhu

Odp: Problem z save
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2009, 12:43:29 pm »
słusznie, jeśli miałeś savy na dysku C: i nie skopiowałeś ich wcześniej, to je straciłeś brachu. Ale rozumiem, że masz savy, bo można było ustawić podczas instalacji, żeby zapisywały się w folderze z grą zamiast na dusku C:

Offline Goban

Odp: Problem z save
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2009, 12:45:51 pm »
Savy mam. Były na d:\
Dzięki, zaraz to zrobię. ;P

 

anything