trawa

Autor Wątek: Drakensang AddOn, Drakensang 2 i patche  (Przeczytany 3040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JacoXP

Drakensang AddOn, Drakensang 2 i patche
« dnia: Grudzień 30, 2008, 12:04:49 pm »
Jak już pozwoliłem sobie napisać w wątku "co sądzicie o grze" - zapowiadany jest zarówno AddOn, jak i część druga gry.
A na razie, dla tych, którzy miewają i nie tylko problemy z grą - są już dwa patche: http://www.dsa-game.de/component/option,com_remository/Itemid,79/func,select/id,7/
Na pewno działają z wersją niemiecką. Co do polskiej - niestety Techland się nie popisał jeszcze, mimo że patche niemieckie datowane są na wrzesień i listopad.

Może więc Panowie - bo wiem, że też śledzicie forum - coś podziałacie w tej materii???

Offline Girwan

Odp: Drakensang AddOn, Drakensang 2 i patche
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2008, 06:32:21 pm »
Z tego co wiem (ale mogę się mylić, mam krótką pamięć) Techland informował, że wydana w Polsce gra zawiera już aktualizacje z niemieckich patchy.



Offline JacoXP

Odp: Drakensang AddOn, Drakensang 2 i patche
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:04:56 pm »
To by tłumaczyło, dlaczego posiadacze wydania techlandu nie mają problemów często opisywanych na forum przez posiadaczy "innych wydań" :).

To jeśli jeszcze mogę małą uwagę:
adresat: Techland,
dokładnie: tłumacz napisów
zadanie: napisać 1000 razy "wieża". powinno się utrwalić, że nie pisze się "wierza"

:P

Offline DanSchihan

Odp: Drakensang AddOn, Drakensang 2 i patche
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:24:56 am »
Jak dobrze pamiętam to gre tłumaczyli przez jakiś "translator" czy coś w tym rodzaju, podczas gry jest dużo błędów :/

 

anything