Autor Wątek: Szrama - Istota legendy  (Przeczytany 10906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grim Knight

Szrama - Istota legendy
« dnia: Styczeń 07, 2009, 10:35:57 am »
Znany z Kolektywu #3 i najnowszego Ziniola tajemniczy gość z blizną powraca! Tym razem w postaci własnego albumu pod tytułem "Szrama: Istota legendy". Zapraszam zatem na poświęconego szramowej produkcji bloga: http://szrama-istota-legendy.blogspot.com/ , gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi informacjami dotyczącymi ewentualnego wydania, obejrzeć materiały z produkcji  i poznać (prawie) wszystkie szczegóły projektu.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2009, 12:05:08 pm »
Szrama zawsze będzie mi się kojarzył z Erykiem F.Myszkowskiego.

ot taka offtopowa dygresja ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline GiP

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2009, 01:03:13 pm »
A my chcemy to zmienić :D

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2009, 02:38:53 pm »
Kibicuję i trzymam kciuki. Kolejne strony, scenariusze i arciki utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że jest bardzo dobrze.

Offline Grim Knight

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2009, 10:43:36 pm »
Szrama zawsze będzie mi się kojarzył z Erykiem F.Myszkowskiego.

Szczęście, że nie z głównym antagonistą z "Króla Lwa", bo takie skojarzenia też się trafiały :D
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline GiP

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2009, 12:42:47 pm »
To już lekka przesada :D

Offline Ziemniakento

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2009, 03:49:04 pm »
Właśnie mi się po raz pierwszy skojarzył ze Scarrem vel Skazą xp

Offline Grim Knight

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 12, 2009, 07:46:31 pm »
To celowy zabieg promocyjny - dzięki temu nabierze się sporo miłośników komiksu Myszkowskiego i Króla Lwa, co zwiększy sprzedaż komiksu!

Tak jak w "Superprodukcji" wybierali tytuł dla filmu :D
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline Spajder

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2009, 03:25:23 pm »
Mnie na początku nie przekonywało, ale scarr, to jest scenarzysta zaraża strasznie swoim entuzjazmem.

Cieszy to, że pojawią się tam różne nazwiska, chociażby Pałka, czy Rudowski.

Jestem ciekawy. Nawet bardzo.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2009, 07:05:33 pm »

Cieszy to, że pojawią się tam różne nazwiska, chociażby Pałka, czy Rudowski.


Nie wspominając już o np. Mazurku...  ;-)

Offline Grim Knight

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 31, 2009, 03:00:33 pm »
Z wielką przyjemnością oznajmiam, że album "Szrama: Istota Legendy" zostanie wydany przez Dolną Półkę (www.dolnapolka.pl) już na tegoroczne WSK! Cena sugerowana: 12 PLN, 68 stron w czerni i bieli.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 03, 2009, 08:01:52 pm »
Dobry wywiad nie jest zły
więc dla tych co nie trafili na mojego blogaska
http://www.komiks.gildia.pl/wywiady/papier-przestaje-byc-mekka wywiad z Rafałem Kołsutem zawisł również na Gildii.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 09:12:56 pm wysłana przez graves »

Offline Grim Knight

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 03, 2009, 09:14:23 pm »
Siedem opowieści. Siedmiu autorów. Siedem punktów widzenia. Siedem legend. Siedem wizerunków. Jedna blizna.

Kolacja - czego można się spodziewać po zaproszeniu na wykwintną kolację, gdy za wszystko płaci Mistrz Zabójców?

Pik - opowiem Ci pewną legendę... Legendę, przez którą wielu straciło życie, a drugie tyle do dzisiaj żyje w ciągłym strachu... Legendę o człowieku, który stał się koszmarem, a co gorsza, inspiracją dla jeszcze gorszych od niego... Jesteś gotów?

Mat - dwaj śmiertelni wrogowie stają naprzeciw siebie, aby ostatecznie zakończyć odwieczną wojnę...

Deszcz - słyszysz? To bębnienie deszczu o asfalt... czy spadające na niego łuski po kulach?

Intruz - "Szefie, mamy intruza na terenie, powtarzam, mamy intruza na terenie". Ostatnie słowa jakie usłyszysz, zanim stracisz łączność z ochroną.

Istota legendy - jak daleko jest gotów posunąć się zdesperowany dziennikarz, aby odkryć tajemnicę największego płatnego zabójcy w mieście?

Marylin w Paryżu - ona jest wojskowym najemnikiem. On- płatnym zabójcą. Dostali zlecenie na tego samego człowieka...

To wszystko już w tę niedzielę (8 marca) w "Kawangardzie" na spotkaniu promocyjnym najnowszego "Jeju" i podczas Warszawskich Spotkań Komiksowych 2009!
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline gunman

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 04, 2009, 09:14:51 am »
a potem będziemy mogli oficjalnie psy na Was wieszać? cool.
No news in the truth and no truth in the news.

Offline Grim Knight

Odp: Szrama - Istota legendy
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 04, 2009, 02:01:03 pm »
Żyjemy w wolnym kraju.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

 

anything