Autor Wątek: Mistrzowie według Egmontu  (Przeczytany 121930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 16, 2003, 10:00:40 am »
I trzy sequele Fetyszu.  :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline konradkonrad

Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 16, 2003, 10:09:27 am »
Cytat: "marucin"
Czemu nie ma w mistarzach komiksow amerykanskich. sa przeciez komiksy w takim formacie , ktore sa warte wydania.

tzn w A4?

marucin

  • Gość
Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 16, 2003, 10:23:56 am »
Cytat: "konradkonrad"
tzn w A4?

Jak dobrz epamietam to tak wyglada Voilent cases gaimana, oraz 300 millera (chociaz to ostanie nie koniecznie ma taki format)

Offline Błendny Komboj

Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 16, 2003, 12:50:32 pm »
"Signal to Noise" Gaimana i McKeana jest w A4, na kredzie i ma 80 stron. I jest zrobiony przez mistrzów. W sam raz do "Mistrzów Komiksu".
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 17, 2003, 08:38:58 am »
Te Falangi to jakas cienizna. Nikt nie zaglosowal.  :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 17, 2003, 08:47:29 am »
Szczerze mówiąc dodanie ich teraz to ciekawa rzecz. Chyba jednak nie było to do końca przemyślane :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kuvery

Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 17, 2003, 01:02:11 pm »
Powinno powstać top-przedpremierowe, największe oczekiwania.
Dla mnie to Aldebaran i Bilal.
Ale już niedługo :D

Offline krytyk

Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 17, 2003, 01:07:38 pm »
Cytat: "graves"
Szczerze mówiąc dodanie ich teraz to ciekawa rzecz. Chyba jednak nie było to do końca przemyślane :D


Nieprzemyslany? - Moze, ale jak to sobie wyobrażasz? Czy miałem umieszczać tytuł tylko dlatego ze jest zapowiadany? Lista która przedstawiłem w ankiecie dotyczyła komuksów (już) wydanych w serii w tym roku.

Offline graves

Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 17, 2003, 05:06:33 pm »
Cytat: "krytyk"
Nieprzemyslany? - Moze, ale jak to sobie wyobrażasz? Czy miałem umieszczać tytuł tylko dlatego ze jest zapowiadany? Lista która przedstawiłem w ankiecie dotyczyła komuksów (już) wydanych w serii w tym roku.

Nie chodzi mi o to, że nie dodałeś tego wcześniej -jak możnaby głosować nie znając tego, ale, że dodane jest teraz, kiedy większość już oddała głosy. Nawet jeśli falanga byłaby super -najlepsza, to już nie wygra (a jeśli nie znajdzie się nikt nowy to nie dostanie żadnego głosu).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kurczaczek

Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 18, 2003, 01:21:19 pm »
Zawsze można ankiete resetować wraz z każdą nowowydaną pozycją serii.
...

Offline Jaszcząb

Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 19, 2003, 06:58:02 pm »
Ja oddałem głos na "Polowanie" choć nie czytałem pozostałych pozycji. Jednakże kupiłem ten komiks dosyć niedawno mając do wyboru wszystkie z serii MK i wybrałem Bilala. Rzeczywiście może nie czyta  się tego leciutko ale koimks wciąga i tworzy niesamowity klimat. Poza tym jak ktoś już wspominał można się czegoś, dotyczącego nas i naszej historii nauczyć.

N.N.

  • Gość
Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 11, 2003, 09:45:04 am »
Cytat: "Błendny Komboj"
Szkoda tylko, że w serii MK nie wydają komiksów amerykańskich.

Zagłosowałem na "Krwawe gody", bo Hermann jest mocno u nas niedoceniany, a to świetny rysownik. Na drugim i trzecim miejscu Bilal (najpierw "Polowanie", potem "Falangi..."), bo jednak jego komiksy trochę się zestarzały. Oba westerny też niczego sobie, ale żeby zaraz pakować je do serii "Mistrzowie..." - bez przesady. To tylko porządnie wykonana komiksowa robota.
Podobnie jak "Błendnemu Kombojowi" brakuje mu w tej serii komiksów amerykańskich. Ponadto dziwię się, że cała taseria jest traktowana przez Egmont jak piąte koło u wozu. Albumy są tu wydawane od przypadku, do przypadku. Nie widać żadnej logiki w ich dobieraniu. A po serii o nazwie "Mistrzowie komiksu" wydawanej w kraju, w którym o wielu komiksach nikt nie słyszał, spodziewałbym się jakiegoś w miarę konsekwentnego dążenia do nadrobienia braków i pokazania jak najszerszego przeglądu stylów, nazwisk i dzieł wybitnych. Chociaż lubię (i to bardzo) Bilala, to jednak zamiast drugiego albumu tego samego twórcy wolałbym zobaczyć w serii coś zupełnie nowego.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 11, 2003, 10:09:16 am »
Przeciez ta seria to tylko chwyt marketingowy, zeby sprzedac troche trudniejszych komiksow i takich, ktore inaczej by nie poszly.

Czy myslisz, ze Egmont jakis oswiaty kaganiec niesie?  :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

N.N.

  • Gość
Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 11, 2003, 10:17:56 am »
Cytat: "xionc"
Przeciez ta seria to tylko chwyt marketingowy, zeby sprzedac troche trudniejszych komiksow i takich, ktore inaczej by nie poszly.

Czy myslisz, ze Egmont jakis oswiaty kaganiec niesie?  :)

Marketing marketingowi nierówny. Czy myślisz, że Egmont działałby na swoją szkode, gdyby niósł ten kaganiec? Moim zdaniem, wydawnictwo, które wystartowałoby z serią reklamowaną hasłem - pokazujemy to, co w komiksie najlepsze - i naprawde pokazywało rzeczy najlepsze, miałoby lepsze notowania marketingowe niż wydawnictwo, które pod hasłem "Mistrzowie komiksu" ma nam do pokazania tak niewiele...

Offline jax

Mistrzowie według Egmontu
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 11, 2003, 10:28:07 am »
Cytat: "xionc"
Przeciez ta seria to tylko chwyt marketingowy, zeby sprzedac troche trudniejszych komiksow i takich, ktore inaczej by nie poszly.

poza Bilalami nie są trudniejsze
a Bilale i tak by zeszły

a czy w serii Mistrzowie są 'wystarczająco' mistrzowskie dzieła to już nie wnikam,  podoba mi się to co jest - co nie znaczy, że nie chcę więcej, ambitniej itp. itd.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.