trawa

Autor Wątek: 16 lvl w Avestreu!!!  (Przeczytany 5211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubielEsko

16 lvl w Avestreu!!!
« dnia: Styczeń 07, 2009, 07:26:34 pm »
                                                       Uwaga!
Jest to sposób tylko dla cierpliwych ;p
A zatem zaczynam
wymagania:nasza postać musi posiadać umiejętność etykieta to podstawa ;p , cierpliwość gracza zajmuję to okolo 4 do 6 h.
Naszą postacią rozmawiamy z sierżantem używając umiejętności etykieta.Powtarzamy tą czynność około (4 do 6 h).I w ten sposób uzyskujemy 16 lvl w pierwszej lokacji.Sposób jest sprawdzony przeze mnie ;p.Pamiętajcie cierpliwość najważniejsza Powodzenia.

                                                                                                                Sposób opracowany przez  :      KubielEsko ;p                                                                                                                                                                                                                                                                   
                                                                                                                                 



               
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 07:29:44 pm wysłana przez KubielEsko »

Offline Jazmatos

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2009, 03:18:05 pm »
Jeśli to w ogóle możliwe w co wątpię ale nie będę się kłócił bo nie wiem to wykorzystywanie błędów w grze w sumie nie wiele się różni od gry na kodach więc nie ma się czym chwalić.

Offline Great Admiral Mati

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2009, 05:49:20 pm »
Ja go za to podziwiam za to,że wytrzymał 4 h non-stop klikając to samo.
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Averyla

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2009, 11:03:19 pm »
Możliwe ja dotarłam do 5 lvl xD
Nie gram na takim czymś, ale podziwiam za spostrzegawczość, nie sądzę, by to był błąd, tak po prostu są zbudowane dialogi, że sie powtarzają. A że za udane użycie Etykiety są punkty to ja nawet nie wiedziałam :) ale skoro są u sierżanta to są wszędzie więc trzeba zacząć bywać grzecznymi w rozmowach z ludźmi hehe.
Pozdrawiam i gratuluję cierpliwości nadludzkiej.

Offline KubielEsko

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2009, 03:24:44 pm »
Jazmatos właśnie to nie jest błąd a odkrycie sposobu na zarobienie lvlu nie moja wina , że jestem spostrzegawczy i , że znalazłem taki sposób nie wiem chyba zżera cię zazdrość . Sposób na lvl to nie kody więc czasem lepiej nic nie mówić niż powiedzieć parę słów za dużo ....Pozdrawiam wszystkich udzielających się w wątku ;]

Offline Jazmatos

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2009, 04:02:41 pm »
Nie no zazdrość bez przesady powiedzmy że po prostu nie widzę sensu wyklepania max lvl na samym początku bo jaki ma to sens? Chyba tylko na celu że jest to możliwe ale potem gra już nie jest taka fajna bo za łatwo jest chyba. Bo spostrzegawczości ci nie mogę odmówić to na pewno.

Offline Goban

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2009, 04:44:13 pm »
Możliwe jest, 15 lvl dobiłem.

Offline Sir Przymek

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2009, 05:02:47 pm »
no tak ... ale po co to ... to rzeczywiście można porownać do używania kodów ... potem traci sie przyjemnosc z gry jak wszystko sie ma na maxa
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline Goban

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2009, 05:15:51 pm »
Bo usunął mi się stary save, a nie chce mi się przechodzić znów całej gry od nowa - tak będzie łatwiej.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 30, 2009, 08:14:12 pm »
czy ma sens czy nie, miło że się podzielił wiedzą, nie?

Offline Flliko

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 04, 2009, 05:24:16 pm »
a jal się używa tej umiejętności.
Bo mi się ta opcja nie pokazuję :(
Pliss powiedzcie bo jestem jeszcze niedoświadcznony.

Offline Kreutz67

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 04, 2009, 05:41:21 pm »
Twoja postać musi znać tą umiejętność na starcie (w tym konkretnym przypadku).
W późniejszych etapach gry możesz się nauczyć tej umiejętności od nauczycieli. Jak znasz umiejętność etykieta to odpowiedni dialog poprzedzony tekstem np. [Etykieta Gladys] sam pojawi się w trakcie rozmowy.
Podobnie jest w przypadku innych umiejętności społecznych targowania, natury ludzkiej itd.

Offline Kaliopea

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 04, 2009, 08:13:57 pm »
W pierwszym rozdziale etykietę na przyzwoitym poziomie ma Dranor.

Offline figureliusz

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 05, 2009, 11:26:24 am »
Fakt, tworzysz sobie dowolną postać, dołączasz Dranora, gadasz sobie ze strażnikiem kilka minut i spokojnie startujesz z 2-4 poziomu :)
No, chyba że komuś chce się klikać do 16go :D

Offline Jarek138

Odp: 16 lvl w Avestreu!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 15, 2009, 12:46:27 pm »
To mi przypomina nabijanie punktów na otwieraniu jednej skrzynki w Fallout Tactics - 2h i cała drużyna 2 levele w górę, ale strasznie palec boli http://forum.freeware.info.pl/viewforum.php?f=9   :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2019, 02:27:21 pm wysłana przez Jarek138 »