Autor Wątek: Green Green Erolutions  (Przeczytany 8711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzychukris

Green Green Erolutions
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 27, 2006, 03:59:51 pm »
Cytuj
..smutne zakończenie:(


O, a czemuż to? Jak dla mnie bardzo wesołe i z sensem. Po serii TV miałem taki niesmak ( nie podobało mi się potraktowanie fioletowłosej przez autorów), a teraz + jeden odcinek i serie uwielbiam.  :lol:
)xxxx[]===================>

<===================[]xxxx()

Offline Shirosama

Green Green Erolutions
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 29, 2006, 07:05:28 pm »
Oglądałem to również ale jak dla mnie seria tv była najlepsza.
Kończy się trochę smutno.
Bo postacie magiczne odeszły.

Offline BOGINS

Green Green Erolutions
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:43:08 pm »
Odświeżając temat powiem że czekałem na zoabczenie tego serialu chyba miesiąc, ale w końcu sie udało. Póki co jestem dopiero w połowie - 6 odcinek.
(Tak w ogóle to zauważyłem że odwiedzam te forum jak tylo ogladam jakies anime, ja ktego nie robię to nie przychodzę tu, hmm dziwne - a w jakimś stopniu mylałem że jestem fanem eh).
Pói co mogę powiedzieć tylko że kreska serii jest dobra jednakze nie jaka super mega ja kw dragon ball :P buahaha.  Muzyka  - jeśli chodzi o to, to szczerze mówiąc chyba ani jedna muzyka japońska mi sie nie podobała chyba, no dobra meliodia do czarodziejki mi pasowała, nawet mam ja na kasecie z odcinka bodajze 45 kiedy chodziłem do 5 klasy, to tylko 11 lat temu...
tak w ogóle zauwazyliście (na pewno) że ci 3 zboczeńcy wyglądaja (nawet ten grubas brylarz) na o wiele starszych od reszty facetów czy dziewcząt? ten kolo - który chce sie nazywać onii san(sorry ale średnio pamieam imiona) mógłby mieć z 27 lat, a resta gdzieś po 20-22. ja wiem ze taki jest urok kreski, ale w ogóle odróżniaja sie od reszty uczniów nosząc jako jedyni inny strój. Wszyscy w mundurkach a oni nie.
Co do motywów "nagoś rzuca się w oczy" heh no cóż, widać że chłopaki są jakby po 5 letnim poszczeniu :)
laanesh!!! The time has come! Fear me mortals.

Offline Hollow

Green Green Erolutions
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 27, 2007, 03:54:23 pm »
Cytat: "BOGINS"
Co do motywów "nagoś rzuca się w oczy" heh no cóż, widać że chłopaki są jakby po 5 letnim poszczeniu :)


Nie tylko faceci są tam wyposzczeni. Niedźwiedzie w tych lasach koło szkoły też. I niestety dla niektórych nie chodzi wcale o jedzenie  :lol:  :lol:  :lol:

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Green Green Erolutions
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 09, 2008, 08:07:26 pm »
Obejrzałem. Właśnie tego mi było trzeba. Jest tam wszystko to, co powinno być w porządnym ecchi: główny bohater o twarzy Shinjiego, zboczeni nierozłączni przyjaciele, straszliwa przeszłość głównych bohaterów, harem cycatych lasek, dobra dziewczyna, zła dziewczyna, magia, alien, podróżnik w czasie, esper, trójkąt miłosny, noszenie na barana po zwichnięciu kostki, cycata nauczycielka, emo-dialogi i smutno-wesołe zakończenie.

Po prostu esencja klasyki.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline maszkov

Green Green Erolutions
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:22:08 pm »
Cytat: "haael"
Obejrzałem. Właśnie tego mi było trzeba. Jest tam wszystko to, co powinno być w porządnym ecchi: główny bohater o twarzy Shinjiego, zboczeni nierozłączni przyjaciele, straszliwa przeszłość głównych bohaterów, harem cycatych lasek, dobra dziewczyna, zła dziewczyna, magia, alien, podróżnik w czasie, esper, trójkąt miłosny, noszenie na barana po zwichnięciu kostki, cycata nauczycielka, emo-dialogi i smutno-wesołe zakończenie.

Po prostu esencja klasyki.


tez tak sądze...obejrzalem serie i troche zaluje ze nie bedzie ciagnieta... :(




I na ch*j się gapisz...

Offline Shirosama

Green Green Erolutions
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:34:00 pm »
Całe to anime było bardzo śmieszne i nawet jak to kogoś może denerwować.

Offline wyspa

Green Green Erolutions
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:53:57 pm »
Ta anima to modelowy przykład tego co mi sie zazwyczaj niepodoba ale tutaj dziwnym trafem sie spodobało... dużo innych tego typu tytułów gineło po paru pierwszych minutach...

Offline MaDeR

Green Green Erolutions
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 24, 2008, 10:53:11 pm »
Cytat: "haael"
Obejrzałem. Właśnie tego mi było trzeba. Jest tam wszystko to, co powinno być w porządnym ecchi: główny bohater o twarzy Shinjiego, zboczeni nierozłączni przyjaciele, straszliwa przeszłość głównych bohaterów, harem cycatych lasek, dobra dziewczyna, zła dziewczyna, magia, alien, podróżnik w czasie, esper, trójkąt miłosny, noszenie na barana po zwichnięciu kostki, cycata nauczycielka, emo-dialogi i smutno-wesołe zakończenie.

Świetne podsumowanie (choc żadnych aliensów czy esperów nie było, to nie to anime :P). Poziom, cóż... jedno z najlepszych ecchi jakie widziałem, bardzo śmieszne i głupie w pozytywnym sensie tego słowa.

Wszyscy chwalą zakończenie, a dla mnie... nie to, ze złe, ale nie pasujące do reszty.
Jeden poważny minus: jeden epizod będący w połowie jednym wielkim recapem, co jest przesadą solidną.

A na koniec, yes, przydałoby się kolejne 13 odcineczków. Może by ta trójka kretynów wyszła w końcu na ludzi, nie mówiąc o rozwinięciu wątku Yuusuke i Futaby w nowym otoczneiu (w końcu te szkoły miały być połączone). :D
Sanity is overrated.
Poznaj się z Świadkiem Wszechświata

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Green Green Erolutions
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 24, 2008, 11:05:52 pm »
Cytuj
choc żadnych aliensów czy esperów nie było, to nie to anime

Był esper, alien i podróżnik w czasie. Odpowiednio Futaba, Reika i Midori.

Cytuj
Może by ta trójka kretynów wyszła w końcu na ludzi

Wtedy to już nie byłoby to samo.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Shirosama

Odp: Green Green Erolutions
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 05, 2009, 02:31:31 pm »
Tak odnośnie Green Green jako całości.
Jeśli mowa o grze to nie jestem pewien, ale tam chyba bohater wybierał jakąś dziewczynę.

Jeśli chodzi o Sanae to była to chora dziewczyna i nawet nie sądziłem, że ona umarła (chyba w tym wątku jak ją wybrał, ale pewien nie jestem). Jakby takie coś zrobili w anime to by na pewno było wzruszające prawie jak Air.
Oczywiście zakończenie anime Green Green też było dosyć smutne, ale na pewno to nic w porównaniu z tym jakby Sanae umarła.




 

Offline Hollow

Odp: Green Green Erolutions
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 05, 2009, 03:36:06 pm »
Grę przetłumaczyli na angielski?

Offline Shirosama

Odp: Green Green Erolutions
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 05, 2009, 03:40:21 pm »
Nie grałem w grę. Na podstawie CG to napisałem.

 

anything