Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16  (Przeczytany 174484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 01, 2009, 02:56:30 pm »
Postanowiłem nie brac udziału w rozmowie, krova czyń co uwazasz za słuszne tylko nie lec do nas z płaczem ze się gmatwa.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 01, 2009, 03:06:38 pm »

Pisana? Sami kujemy własny los i sami za siebie odpowiadamy. Nie zwalaj wszystkiego na złą karmę.

Oh, lol. Haael nie unoś się tak bo Ci ciśnienie jesczcze podskoczy. Chodziło mi o to, że dziewczyna może nie pasować do Krovy i tyle.


Krova chce rzucić swoją babę dla innej. To najgorsze, co można zrobić. Rozumiem, że można ze sobą zerwać, bo jest źle, ale odchodzenie bo trafiła się "lepsza" to jeden wielki żal.
Życzę mu, żeby kiedyś spotkało go to samo z drugiej strony.


Oceniasz osobę i jej związek i mówisz co dana osoba ma robić i jej jeszcze źle życzysz _-_

Tak, niech Krova męczy się z tą dziewczyną i niech dziewczyna męczy się z Krovą, bo przecież tak dla nich będzie lepiej, bo to wielka zniewaga rzucać kogoś dla innej.
Zapewniam Cię haaelu, że jakby dziewczyna było tego warta to Krova pewnie by jej nie rzucił, ani nawet myślał o tym. Nie wszystko jest tylko białe albo tylko czarne jak myślisz.
Krova i tak zrobi co będzie chciał i co będzie uważał za słuszne.
On sam najlepiej wie w jakiej jest sytuacji  i co będzie lepsze ;]

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 01, 2009, 03:09:15 pm »
Przez was aż się pochorowałem  :sad: Megaterapia tabletkowo - cebulowo - miodowa, trzeba szybko wstać na nogi, matura za pasem raz raz!


 Co do ogółu sytuacji - zobaczyymy jak to bęędzie.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 01, 2009, 03:19:33 pm »
Cytuj
mówisz co dana osoba ma robić i jej jeszcze źle życzysz _-_
Och, a więc jednak uważasz, że to jest złe? Zawsze coś. Jak zgłosi się tu kiedyś przyszła dziewczyna Krovy z pytaniem, czy ma go rzucić dla jakiegoś latynoskiego żigolo z bałałajką, to mam nadzieję, że będziesz jej konsekwentnie doradzać rzucenie Krovy, bo do siebie nie pasują.

Cytuj
Tak, niech Krova męczy się z tą dziewczyną i niech dziewczyna męczy się z Krovą
Widzę, że Ty też potrafisz oceniać związki nic o nich nie wiedząc.

Cytuj
Przez was aż się pochorowałem
To zemsta bogini Izydy. Zasłużyłeś.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 01, 2009, 03:41:15 pm »
Lewl, 2 dychy na karku a tak przeżywają jakieś miłostki jak 14-latkowie. :idea: Przecież tu chodzi o seks i ewentualnie swojego rodzaju towarzyską symbiozę, w takich sprawach się nie myśli rozważnie, tylko idzie na żywioł, niech instynkt decyduje- znalazłeś lepszy model, to sobie wymieniasz. Ale nikt nie powiedział, że nie możesz mieć więcej niż jeden, hoho !
No nic, jedziemy na jakiś film, jał.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 01, 2009, 03:58:47 pm »
Powiedz to haaelowi w twarz to Ciebie i też wyklnie XD
No nic, jedziemy na jakiś film, jał.

Ale nie ma ostatnio dobrych filmów ;<

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #336 dnia: Luty 01, 2009, 07:47:59 pm »
Cytuj
Lewl, 2 dychy na karku a tak przeżywają jakieś miłostki jak 14-latkowie.  Przecież tu chodzi o seks i ewentualnie swojego rodzaju towarzyską symbiozę, w takich sprawach się nie myśli rozważnie, tylko idzie na żywioł, niech instynkt decyduje- znalazłeś lepszy model, to sobie wymieniasz. Ale nikt nie powiedział, że nie możesz mieć więcej niż jeden, hoho !
No nic, jedziemy na jakiś film, jał.
Nastawienie ale anime "school days", a takie narzekanie i nasmiewanie sie z tego było, zmiana poglądow? ;-)
Cytuj
Powiedz to haaelowi w twarz to Ciebie i też wyklnie XD
Niech przybędzie Dread i EXKOMUNIKĄ ICH!!! :badgrin:

Gram sobie w peną grę typu eroge/battle i powiadam wam już dawno nie pamiętam bym dostawał takie baciory w grze, normalnie epicko mnie bęckuje mam nadzieję że jestem na finishu bo jak dalej tak cięzko bedzie to marny moj los a gram tylko na normalu a gdzie tu poziom hard?!(jest tez easy i very easy- najwidocznie tworcy przewidzieli że nie bedzie lekko) :neutral:

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #337 dnia: Luty 02, 2009, 08:15:14 am »
a niech Was wszyscy diabli!
(maturzyści - z czego to cyat? :P)

moje shojo nabiera rumieńców, zaczyna mnie wszystko bawić, na razie to śmiech przez łzy, ale niedługo wrócę do swojego szyszkowego nic-mnie-nie-powstrzyma nastroju. Drżyjcie.

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Niuniek

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #338 dnia: Luty 02, 2009, 08:55:28 am »
Drżyjcie.

Chyba z podniecenia, że już niedługo Szyszka wpadnie, wszystkich powyściskuje, zrobi wielkie "MUA" dla bisza, którego ostatnio widziała i ponarzeka na coś, bo co to za Szyszka, która nie narzeka na jakieś wkurzające ją rzeczy.  :D

Najgorsze jest to, że teraz jedyny egzamin jaki mi został jest 11.02, przez co wydaje mi się, że jest kupa czasu i nie chce mi się uczyć, ale wiem, że powinienem.  :doubt:

Niech ktoś mnie przytuli...  ;-)

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #339 dnia: Luty 02, 2009, 09:00:57 am »
Ale nie ma ostatnio dobrych filmów ;<

Fakt.

Próbuję się przyzwyczaić do niewielkich rozmiarów klawiatury mojego nowego minibooka, więc...
A byłem jeszcze po kinie załatwiać interesy na sąsiednim osiedlu, a że tam po drodze zwykle woda stoi to wziąłem specjalnie samochód z 4WD. (akurat miałem pożyczony) Ślizgawka straszna, mimo tego i powolnej jazdy wpadłem w poślizg ze trzy razy, ostatnim razem zatrzymując się jakieś 30cm przed słupem.
Oczywiście zwykle albo wstanę za późno, albo za wcześnie. Tym razem przydażyło mi się to drugie. Wstaję, czytam przez chwilę magazyn motoryzacyjny, po czym wychodzę z pokoju, oczywiście tak na wpół rozebrany jak zwykle po domu chodzę. (no bokserki jeszcze miałem, choć zdarza mi się je w nocy zgubić, lol) I tak wyczuwam, że przechodził przez korytarz ktoś kogo nie znam, bo akurat do perfum mam nosa, ani to moja siostra, ani... no to tak sobie myślę, lolwut, spałem z kimś a nawet nie pamiętam ? Oczywiście zaraz z drugiej łazienki wychodzi też nie do końca ubrana ruda siedemnastka (zgaduję że koleżanka siostry), taka całkiem-całkiem, ale o dziwo się nie speszyła, rzuciła mi 'cześć' i schowała się zaraz... a ja, pan domu, (lol) nic nie wiedziałem, nu... za dużo przy komputerze siedzę chyba. Przynajmniej odwiozłem je do szkoły.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 02, 2009, 09:02:53 am »
masz mieć, Niuniek.

<przytul>

posta Berego nie będę komentować. Wystarczy mi świadomość tentalka między wierszami :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 02, 2009, 09:11:32 am »
Wystarczy mi świadomość tentalka między wierszami :D
To to się teraz "wierszami" nazywa? :p

Idę zaraz na egzamin. Marketing. Wszyscy się przygotowywali wg bazy 200 pytań, a wygląda na to, że to nie będą te pytania. Także trzymanie kciuków wskazane.

A, Niuniek: <cinnamon-hug> :D Nie będzie, że Szyszka ma wyłączność na hugowanie ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 02, 2009, 09:20:11 am »
trzymam, a co. Niech Miranda też ma!

Wzięło mnie na słuchanie Turnaua.  Źle ze mną >.<
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 02, 2009, 09:24:36 am »
posta Berego nie będę komentować. Wystarczy mi świadomość tentalka między wierszami :D

Don't mind me, just warming up my keyboard...
I tak, to tentakl lubi mi 'usłużnie' bokserki zdejmować. Taka z niego pożyteczna bestia, nu.
Oczywiście trzyma tentakle za Mirandę.

Musicie się przyzwyczaić że Bere nieśpiącym okiem penetruje /mia/ jeszcze częściej i głębiej. :idea:
Spoiler: pokaż
Sure is /d/ here. :eek:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #344 dnia: Luty 02, 2009, 09:44:59 am »
<Trzyma kciuki za Mirandę>
Ja mam egzamin na 1300. Programowanie i metody numeryczne, też proszę o wsparcie. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)