trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16  (Przeczytany 172255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #420 dnia: Luty 09, 2009, 11:13:37 pm »
Po co komu cycki o:

Fajne są... :neutral:

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #421 dnia: Luty 09, 2009, 11:18:25 pm »
Lepiej jak są niż jak ich nie ma, ale są rzeczy bardziej istotne :idea:

 Wogóle co do braku biustu u 15tek - no wai, 15tki to 2/3 klasa gimnazjum, toż to już rozwinięte kobiety są. Moja koleżanka w 3gim miała słuszne B podchodzące pod C na ten przykład, więc wiecie, nie wciskać mi tu kitu dawgs!


 Kolorowych snów!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #422 dnia: Luty 10, 2009, 12:22:48 am »
Ej, ale czemu się jakiś luźny, plażowy hentaj w tentakl pron zamienił ? :neutral:

Lepiej jak są niż jak ich nie ma, ale są rzeczy bardziej istotne :idea:

Powiedziałbym nawet co, gdyby dziołchy w tym temacie nie lurkowały, a wiem, że lurkują. :idea:

Offline steelie

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #423 dnia: Luty 10, 2009, 12:29:35 am »
Gupi Krova, ja tu się historii uczę, a on mi z nowym Prodigy wyjeżdża. Pewnie za jakąś godzinkę skończę ze społeczeństwem XIX-XX w. i przesłucham tę płytę, a jutro będę umierał z niewyspania.
Chyba że przesrogie basy napełnią mnie boską energią.

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #424 dnia: Luty 10, 2009, 01:17:06 pm »
Steelie tylk zeby te przesrogie basy nie były przyczyną przesrogiej oceny, bo wtedy to moze srogo byc. ;-)

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #425 dnia: Luty 10, 2009, 01:29:40 pm »
No ja nie wiem bo jedna z moich kolezanek z klasy gdy byłem w tym wieku to dopiero miała piersi tak, w sumie to kazda miala nie zgorsze wiec to stary pogląd, co do psychiki to jak w wieku 15 jest zle to potem mała sznasa ze bedzie lepiej.
Co do prawa to od 15 ok a co do koscioła to od slubu kościelnego tez ok.

 Wogóle co do braku biustu u 15tek - no wai, 15tki to 2/3 klasa gimnazjum, toż to już rozwinięte kobiety są. Moja koleżanka w 3gim miała słuszne B podchodzące pod C na ten przykład, więc wiecie, nie wciskać mi tu kitu dawgs!

 
no fakt. tak jest w innych miejscach, ale nie u mnie. u mnie to już tak wesoło nie ma co do misek.
a jeśli chodzi o to psychike to te co spotkałem to nie zbyt rozgarnięte dopiero potem się stabilizowały.

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #426 dnia: Luty 10, 2009, 01:48:41 pm »
ciekawy temat,
właśnie wróciłem z uczelni gdzie trwa wycieczka gimnazjalistów. Poprzyglądałem się tym coponiektórym stworzeniom i owszem niektóre mają nawet biust, niektóre na plecach chyba... aaale :P
Zresztą mnie się tam wielkie nie podobają, tak do B to max.

Frey a kiedyś to podobno dziewczyny wcześniej dojrzewały :P (przynajmniej one tak twierdzą)

co wam jeszcze powiem moi drodzy, przed egzaminami informatyków jest jak na konwencie mangi i anime! Połowa wymienia poglądy i ogląda epki na komórkach!
ZNALAZŁEM SWÓJ GATUNEK!!

a tak poza tym... to pozdrawiam wszystkich :P
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2009, 01:52:06 pm wysłana przez Nitszu »

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #427 dnia: Luty 10, 2009, 02:13:30 pm »
Fajne masz towarzystwo, Nitszu :) Moje przed dzisiejszym egzaminem owszem, wymieniało się, ale ściągami :P

Anyway, skończyłam z egzaminami w tej sesji :D Znaczy jest jeszcze jeden niepewny, ale jestem dobrej myśli. Tylko coś wszyscy strasznie zajęci, nie chcą oblewać zdanej sesji... Z tego wszystkiego chyba pojadę do Libiąża. Na domowe ciasto xD
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #428 dnia: Luty 10, 2009, 02:28:57 pm »
Wiesz, Nitszu, u mnie jest dosyć podobnie. Informatycy wszystkich krajów, łączcie się  ;-)

I powie mi może któryś pan znawca, czy Nokię E51 można nazwać dobrym telefonem?
I'd like to be a tree

Offline steelie

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #429 dnia: Luty 10, 2009, 02:51:19 pm »
Cytuj
ZNALAZŁEM SWÓJ GATUNEK!!
Homo sapiens? Nie jesteś jedyny

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #430 dnia: Luty 10, 2009, 02:57:30 pm »
steelie nie pisz takich postów...
prawie Cię z Anfanem pomyliłem

Mi! zjedz jeden kawałek za mnie!
cały czasm mi chodzi jakieś ciasto po głowie, a te sklepowe niedobre. Trzeba się nauczyć piec!

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #431 dnia: Luty 10, 2009, 03:00:00 pm »
Żarcik godny esbeka  :eek:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #432 dnia: Luty 10, 2009, 03:15:04 pm »
I powie mi może któryś pan znawca, czy Nokię E51 można nazwać dobrym telefonem?
można powiedzieć że bardzo dobry, ALE:
1. od strony technicznej wszystko ma, ale co z tego jak nie wykorzysta się z tego np. ma wifi ale na 2calowym ekraniku to mija się z powołaniem
2. ma symbiana(dużo możliwości) ale co jak trzeba by go przetestować jakiś czas czy nie będzie mulił się(rożnie z tym bywa)
3. z jednej strony można powiedzieć ze jeden z lepszych jakieś parę lat temu. z drugiej ma wszystko co i te nowe
4. taki na siłe po upychane w niego wszystko i w sumie do niczego się nie nada w praktyce. mógł by służc za tel do  dzwonienia i esowania i jakiś biznesowych spraw bo ma te wordy. ale co jak mały ekranik i mulic prawdopodobnie będzie w porównaniu z konkurencją

więc ja bym wolał co innego i bym zastanowił się do czego chce tel bo ten jak mówiłem przekombinowany. taki niby uniwersalny ale jak wiemy mało co uniwersalnego się sprawdza, jak krem universalny do skóry suchej i przetłuszczającej się od nivei - jak wogule może być taki krem.
.........ja muszę przypolowac na iphona 3g 8GB(bo po co więcej), ale martwi mnie brak rysika co może być problem z napisaniem essa od czasu do czasu(gorzej mają problem z takim telefonem co są SS-manami) .
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2009, 03:20:17 pm wysłana przez Jackal »

Offline steelie

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #433 dnia: Luty 10, 2009, 03:16:08 pm »
Cytuj
steelie nie pisz takich postów...
prawie Cię z Anfanem pomyliłem
No nie, gdyby to pisał anfan post wyglądałby tak:



Cytuj
Połowa wymienia poglądy i ogląda epki na komórkach
Nie rozumiem ludzi którzy oglądają anime na komórkach. Przecież to głupota jest. Ktoś kto tak robi to zupełny debil. Ja oglądam anime we właściwych warunkach czyli na 50calowym telewizorze a komputer mam do niego podłączony i przełączam pilotem. Oczywiście z polskimi napisami bo one są zawsze lepsze od angielskich i nie wiem jak można robić taką głupotę żeby oglądać inaczej.

Cytuj
przed egzaminami informatyków jest jak na konwencie mangi i anime!
To beznadziejnie musi być bo konwenty to beznadzieja. Nie rozumiem jak można w takiej wielkiej grupie oglądać anime bo przecież to głupota. Wtedy nie można się w ogóle wczuć a jak anime jest smutne i są smutne postacie i wydarzenia to jeszcze bardziej bo inni nie potrafią się zachować i się na przykład śmieją. A jak to jest np. Saikano to taki śmiech psuje całe wrażenia. A hentai w grupie to już zupełna głupota bo to nie są anime robione do oglądania w wiele osób i je trzeba spokojnie samemu oglądać bo wiele ma świetną fabułę i czasem smutną.

Cytuj
Zresztą mnie się tam wielkie nie podobają, tak do B to max.
Tak apropo biustów to nie wiecie może czemu japońskie dziewczyny mają zwykle mniejszy biust niż europejskie i amerykańskie? Przecież to głupota jest. Nie mogę zrozumieć czemu te głupie Japonki nie mają dużych biustów jak niejaponki tylko takie małe.

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #434 dnia: Luty 10, 2009, 03:24:47 pm »
no witki człowiekowi opadają :P
steelie ale się zmieniłeś...
no ale fakt, anfan bardziej by się postarał

 

anything