Autor Wątek: Najlepszy pretendent na Maga  (Przeczytany 2830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Milamber

Najlepszy pretendent na Maga
« dnia: Styczeń 06, 2009, 07:08:44 pm »
Po pierwsze kto według was jest najlepszym  magiem  w Drakensangu a po drugie jak się ma inteligencja i spryt do jego siły i która z tych cech jest ważniejsza ?
>Miejsce na pusty frazes<

Offline berengar

Odp: Najlepszy pretendent na Maga
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2009, 07:54:39 pm »
Tak patrząc na magów uważam że najlepszy jest uzdrowiciel. Fakt na początku nie ma nikogo do przywołania, nawet nie ma czarów opartych na ogniu, jedynie grom. Ale zwróć uwagę. Ma czar "Ulga dla ciała i ducha" który to zdobywa się w dalszym etapie gry(chyba że umknął mi jakiś nauczyciel). A ten czar zmienia ranę krytyczną na normalną, co w połączeniu z "Balsamem leczniczym" sprawia że niepotrzebne są bandaże. Do tego wystarczy rozwinąć grom, a w mieście masz już nauczyciela od czarów. Tak więc bierz uzdrowiciela.

Offline Averyla

Odp: Najlepszy pretendent na Maga
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2009, 09:37:39 pm »
Ja bym polecała Elifczka:) tkacza magii.
Ma Grom, dobrze umie balsamy lecznicze, nauczy sie tego ognistego podmuchu czy jak tam to, poza tym przywoływuje zwierzątka :) i jest śliczny o!

Offline groso

Odp: Najlepszy pretendent na Maga
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2009, 10:39:37 pm »
mozesz i wybrac te sliczne elfy, ale radzilbym jednak ludzi. Elfy nie maja dostepu do wielu zaklec. Jedank mysle ze i tak mozesz sie rzczarowac graniem magiem gdyz czary to nie jest mocna strona tej produkcji. choc to tylko moje odczucia:) jak juz polecam wybor miedzy magiem bitewnym a matemagiem. MB lepeij zawsze rozwinie zaklecia ofensywne a matemag przywolawcze

Offline Averyla

Odp: Najlepszy pretendent na Maga
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2009, 12:07:00 pm »
Co fakt to fakt...czarami nie powalczysz, a wielu nie opłaca się rzucać bo sługo trwa inkantacja a efekt kilka sekund...

Offline KubielEsko

Odp: Najlepszy pretendent na Maga
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2009, 03:09:48 pm »
Ja osobiście proponuje Maga Elementalistę nie muszę mówić dlaczego weźcie go sami i się przekonajcie ;]

Offline Szybenik

Odp: Najlepszy pretendent na Maga
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:08:10 am »
Nie mam jeszcze dużego porównania bo łącznie z Gladys -szarlatanka spotkałem 3 magów. Na razie najbardziej spodobała mi się elfka.
Nauczyłem ją strzelać na max z łuku. kupiłem i rozwinąłem czar " sokole oko, pewna ręka" .Teraz szyje z łuku aż miło.
Czar " pomocna łapa " wyczarowuje dzika , który bardzo ładnie odciąga przeciwników.
Elfka sprawnie leczy zarówno czarami jak i bandażem czy balsamem. Mimo słabego uzbrojenia jak rzuci na siebie magiczną zbroję to ma
lepsze parametry od moich wojowników. Po za tym rozwinąłem u niej umiejętności natury . w porównaniu do amazonki teraz nie marnuje żadnej zebranej roślinki czy zwierzaka.


Offline Jazmatos

Odp: Najlepszy pretendent na Maga
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2009, 02:59:52 pm »
Ja osobiście grałem elementalistą i muszę powiedzieć iż nieźle mi się grało ale chyba całkiem konkretną postacią jest mag bitewny sporo energii astralnej może wyciągnąć.

 

anything