trawa

Autor Wątek: Ważne !!!  (Przeczytany 2275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darth Nihlus

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 3
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Side is the power!!!
Ważne !!!
« dnia: Styczeń 17, 2009, 06:42:27 pm »
Szukam kogoś z kim mógłbym wspołpracować tworząc moda. Polegało by to na tym: ja bym tworzył fabułę moda, a ty byś zajmował się plikami itp. ;]
"Ciemna moc jest siłą, jasna strona jest mądrością"

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Ważne !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2009, 07:47:41 pm »
Na takiej zasadzie to każdy by mógł. :D
Z reguły więcej osób tworzyłoby fabułę, niż zajmowało się stroną techniczną, ale skoro tak napaliłeś się na tego moda to możesz wziąść się za oba aspekty.
Wystarczy, że dobrze opanujesz KOTOR Tool, wg wielu najlepsze narzędzie do modowania KOTORA 1 i 2. Tutaj znajdziesz ten programik (btw.mam nadzieję że to nie podpada pod reklamę i warna 8) ). Możesz w nim tworzyć zbroje, bronie itp. Nie jestem do końca pewien jak tam z mapami, ale od czegoś trzeba zacząć.  :)
Jako, że nie od razu Kraków (czy tam Warszawę...) zbudowano to nie licz że z buta zrobisz Yavin 4th Project, najpierw musisz zacząć od małych kroczków -modyfikowanie poszczególnych plików. O ile pliki .dlg (dialogi) są w miarę proste to do obsługi reszty potrzeba kapkę cierpliwości.
Tutaj (znów liczę na wyrozumiałość moderatorów :) ) masz kilka lekcji po odbyciu których i nauce obsługi KOTOR tool będziesz mógł śmiało wziąść się za jakieś śmielsze zmiany. :)
A na sam początek polecam KSE- coś w rodziaju "zestawu małego modera" :p

Ps. Nie sądzę aby temat był takji ważny aby ogłaszać go Caps Lockiem i wykrzyknikami. Mógłbyś po prostu dać nazwę w stylu "Poszukuję modera" albo cuś w tę bańkę. ;-)
Ps2. Jak ktoś dotrwa do końca mojego długiego i nudnego wywyodu to szczerze gratuleję.  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2009, 08:02:32 pm wysłana przez N11 Ordo »



Offline Darth Nihlus

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 3
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Side is the power!!!
Odp: Ważne !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2009, 09:52:29 pm »
Heh dzieki... postaram się, ale nadal szukam kogoś do pomocy. Sory za temat wątka  :D
"Ciemna moc jest siłą, jasna strona jest mądrością"