Autor Wątek: Clone Wars TV  (Przeczytany 11285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Clone Wars TV
« dnia: Styczeń 17, 2009, 10:42:58 pm »
Był już temat o filmie pełnometrażowym, nie przyjęliśmy tego tworu zbyt ciepło, a co z serialem ? Kto ogląda ? Jak się podoba ? Czy miło było zobaczyć nowe rzeczy nie pojawiające się dotąd na ekranach (na przykład droidy-komandosów ?) Dzielcie się wrażeniami z poszczególnych epizodów.

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2009, 09:42:04 am »
Ja oglądam...i nie żałuję. :)
Może film i serial są dla dzieci, może film nie zrobił kokosów, może fanów irytuje Ahsoka, ale mnie toto się podoba.
Właśnie skończył się 3 odcinek na TVP, imo chyba najlepszy ze wszystkich dotychczas puszczonych- dużo akcji, dużo klonów no i powrót na scenę Y-Wingów. :)
Co prawda w serialu krew nie leje się hetolitrami, ale nie można powiedzieć że jest tylko dla dzieci, nikt nie jest nieśmiertelny (poza Jedi) a straty zawsze są wysokie. Zauważyłem, że przy niektórych scenach animacja postaci trochę kuleje (szczególnie jak chodzi o marsz) ale reszta jest ok, a bitwy kosmiczne to cód, miód i orzeszki.
Serial polecam wszystkim pora w miarę przysttępna- Nd- 9.20 albo 9.40, nie wiadomo do końca bo każdy z 3 odcinków został nadany o kapkę innej porze. :)



Offline Bere

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2009, 10:29:26 am »
Właśnie skończył się 3 odcinek na TVP, imo chyba najlepszy ze wszystkich dotychczas puszczonych- dużo akcji, dużo klonów no i powrót na scenę Y-Wingów. :)

Szczerze mówiąc, nie wiedziałem że puszczają na TVP. A 3 ep to naprawdę ukłon w stronę fanów, Anakin rzucający tekstami przypominające te podczas ataku na I Gwiazdę Śmierci, no i BTL-B Y-wingi; feeling jest świetny.

Co prawda w serialu krew nie leje się hetolitrami, ale nie można powiedzieć że jest tylko dla dzieci,

Jakby nie patrzeć Clone Wars jest PG. Tak sobie tylko przypominając na*ebanego Obi-Wana i Anakina. :eek: (no nie pokazali tego tak ale ale wszyscy wiemy co się stało) Serial nie różni się w względzie przemocy w żadnym stopniu od nowej trylogii.

nikt nie jest nieśmiertelny (poza Jedi) a straty zawsze są wysokie.

Tsk, tsk ! Przecież Clone Wars jest kanoniczny, wiadomo że głównym bohaterom nic nie może się stać bo już by taki nie był ! A Jedi giną, oglądaj dalej.

Zauważyłem, że przy niektórych scenach animacja postaci trochę kuleje (szczególnie jak chodzi o marsz) ale reszta jest ok, a bitwy kosmiczne to cód, miód i orzeszki.

Dalej jest tylko lepiej, wygląda na to że cały czas poprawiają na przykład walki na miecze świetlne.
W każdym razie oglądać i cieszyć się że w planach jest całe 100 epów.

Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2009, 07:09:02 pm »
A mnie tylko zastanawia co się stanie na końcu z Ahsoką. Czy zabiją ją separatyści, czy może padnie z ręki swojego byłego mistrza. A może zabiją ją klony wypełniając rozkaz 66?

Cytuj
Co prawda w serialu krew nie leje się hetolitrami, ale nie można powiedzieć że jest tylko dla dzieci,

A pokaż mi w chośby jednym filmie z serii Gwiezdnych ojen jeden litr krwi. O hektolitry nie proszę.   ;-)

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2009, 07:20:08 pm »
A pokaż mi w chośby jednym filmie z serii Gwiezdnych ojen jeden litr krwi. O hektolitry nie proszę.   ;-)

Nowa nadzieja- ucięta ręka, będzie coś koło litra co prawda ketchupu a nie krwi ale zawsze  :)



Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2009, 07:30:22 pm »
Góra kilka kropli wyciekło. Ito może z małej tubli ketchupu. Nie liczy się.

Offline Bere

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2009, 10:39:45 pm »
Ach tak ? A co z Wampą w epizodzie V ? Krwi było pod dostatkiem.

Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2009, 10:52:16 pm »
No dobra. Tu się akurat zgodzę. Punkt dla ciebie. Szkoda, że w serialu nie umieścili żadnej postaci, ani bitwy, która byłą w komiksach z serii Wojny Klonów. Bardzo chciałbym zobaczyć na przykład Quinlana Vosa w akcji ( mistrz jedi z dredami. W Polsce pojawił się w komiksie Ciemność. Był mistrzem Aalayi Secury).

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2009, 06:26:01 am »
Ja bym bardzo chciał ujrzeć znaną z serii zdaje się "Republic" bitwę o Jabiim.
Rozpierducha, że aż miło. 8)



Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2009, 08:31:46 am »
To prawda. Jedna z najlepszych starć. I do tego wielka przegrana republiki. Niestety jej raczej nie pokażą. Bo zbyt dramatyczna, a to przecież bajka dla dzieci. Anakin był wtedy jeszcze padawanem.

Offline Bere

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 01, 2009, 01:03:23 am »
Lol, Aayla jest w epie 13. Całkiem fajna akcja na początku, tylko z niezłymi przegięciami typu kanonierka wbijająca się w dziurę kadłubu niszczyciela, z której w sekundę po uderzeniu Ahsoka z klonami, (physics f**king where ?) czy to przypadkowe uaktywnienie się hipernapędu. A propo dyskusji o postaciach, Luminara jako Mistrz Jedi powinna przerobić Ventress na miazgę, a nie... :roll:

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 01, 2009, 08:36:34 am »
A propo dyskusji o postaciach, Luminara jako Mistrz Jedi powinna przerobić Ventress na miazgę, a nie... :roll:
Niekoniecznie, mistrz mistrzowi nierówny, ae to że Ahsoka w pojedynkę stawia się Grievousowi to duuża przesada. Co prawda w Polsce jesteśmy dopiero przy 5 odcinku, który zaraz się w TVP pojawi, ale już słyszałem, że odobno padawanka Anakina będzie się drapać z Grievousem :neutral:



Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 01, 2009, 09:55:02 am »
Oglądałem dzisiaj z rana. Niektóre akcje rzeczywiście pokazują kto jest targetem tego serialu. Mianowicie inaczej inteligentni amerykanie. :sad:

Średnio im to wychodzi. Kreskówka była o niebo lepsza. Ba nawet mi isę podobała o ile anakin się w niej nie pojawiał. :roll:

Offline Bere

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 01, 2009, 10:08:41 am »
Prawda, przez dłuższą chwilę Ahsoka będzie stawiać opór Greviousowi, ale przypomina to bardziej zabawę w kotka i myszkę. Ten Jedi Knight z dalszych epizodów też przez chwilę wytrzymał, skończyło się na pierwszym locku... :neutral:

Offline Niuniek

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 01, 2009, 10:10:14 am »
Tak, niestety serial nie jest prawdziwymi GW.
Jedyne co jest dla mnie warte oglądania, to droidy. Ale i tak wszystko psuje polski dubbing: "Rozkaz, rozkaz."  :doubt: