trawa

Autor Wątek: Clone Wars TV  (Przeczytany 10885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 01, 2009, 05:55:41 pm »
W tym serialu najbardziej brakuje mi wielkich bitew. Bo jak na razie bitwy kosmiczne ograniczały się do walki maksymalnie 3 na 3 większe statki kilka eskadr myśliwców, a bitwy naziemne ograniczyły się do większej ilości droidów i kilku klonów.

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 01, 2009, 08:01:44 pm »
Eee, tam mnie toto się podoba (jestem inteligentny inaczej? :D), no może z kilkoma wyjątkami, dziejszy odcinek mi się podobał chyba najbardziej (brak Ahsoki?). Narazie małe bitwy mi nie przeszkadzają, ponieważ grając w RC i czytając książki z tejże serii oswoiłem się z nimi a nawet je polubiłem. :)
Żal mi tylko rurę ściska, że nie mogę sobie pooglądać odcinków po angielskiemu (podobno głosy w tej wersji są o wiele lepsze) na SW.com i CN.com,niestety amerykańskie IP jest barierą prawie nie do przejścia chyba że kombinacja z proxy ale to już całkiem inna sprawa.

Cóż czekam na I sezon na DVD. 8)



Offline Bere

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2009, 09:16:11 pm »
Tak, niestety serial nie jest prawdziwymi GW.

A co jest ? KotoR ? Niekanoniczny komiks ? Czy fanfic w którym ginie Luke ?
Wiele opowieści, jedno uniwersum. I to się liczy.

Żal mi tylko rurę ściska, że nie mogę sobie pooglądać odcinków po angielskiemu

Ahem.
Spoiler: pokaż
torrenty ;-)

Offline Niuniek

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 01, 2009, 11:48:56 pm »
A co jest ?

Prawdziwe GW?  ;-) (Wiem, że jedno uniwersum, ale jakoś oglądając ten serial nie czuję takiego fajnego klimatu jak przy filmach)

Może po angielskiemu serial by się jeszcze jakoś trzymał, ale jak dla mnie to kreska co najmniej posysa i przynajmniej z tego powodu nie mam ochoty tego oglądać.

Offline Bere

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 02, 2009, 07:51:47 pm »
Widziałem 14 ep, kontynuację epa 13. Całkiem dobry, czy to mnie się wydaje czy cały czas poprawiają animację jeśli chodzi o walkę mieczem świetlnym ? Trochę brakuje tylko docinającego sobie duetu w postaci Obi-Wana i Anakina. Dlatego nie mogę się doczekać epa 15, z sneek peaka zapowiada się smakowicie.

Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 03, 2009, 11:03:55 am »
Ja skończyłem oglądać 15. 0 separatystów, 1 upierdliwy polityk i duuużo prymitywnych zwierzaków kontra klony.
Ciekawi mnie czy w serilu zobaczymy komandosów republiki. Znając życie raczej nie, ale fajnie by było.

A w 16 odcinku będzie o szpiegu w oddziałach klonów. To może być ciekawe.  :D
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2009, 11:14:24 am wysłana przez Hollow »

Offline Bere

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 04, 2009, 09:38:01 pm »
Nom. 15 strasznie naiwny (jak chyba każdy ep), ale oglądało się fajnie. Klimat trzymał.

Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 07, 2009, 09:49:45 pm »
16 odcinek jest nawet ciekawy. O klonie-zdrajcy i dochodzeni żeby go odkryć. Ciekawe też jest pokazanie co klony robią gdy nie walczą. Zwłaszcza jeden jest ciekawy , który
Spoiler: pokaż
 zbiera palce zniszczonych droidów i robi z nich naszyjniki  :D

 A najciekawsza była rozmówka Ventress i Obi-Wan. Czasami trudno było stwierdzić czy oni flirtują czy walczą.  :D

P.S. A w przyszłym tygodniu godzinny odcinek specjalny.

Offline Bere

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 09, 2009, 12:01:29 am »
Mmm, nie mogę się doczekać. ;-)

Ventress i Obi-Wan zarządzili tym razem, teksty coraz to lepsze się w tym serialu robią. :eek:
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2009, 12:04:52 am wysłana przez Bere »

Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 18, 2009, 08:15:52 am »
Szczerze to po najnowszych odcinkach spodziewałem się czegoś lepszego skoro dali aż dwa na raz. A tu mamy najpierw szukanie wirusa, który jest produkowany przez separatystów, a potem szukanie odtrutki na tego samego wirusa.

Offline Bere

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2009, 12:43:36 pm »
Cóż, było jak zwykle. Wielkie halo o nic.

Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 01, 2009, 03:55:25 pm »
W najnowszym odcinku podczas bitwy kosmicznej nad Ryloth Ahsoka wykonała gwiezdnym niszczycielem manewr znany z trylogii Thrawna (niestaty nie pamiętam jak się nazywał, ale był nazwany nazwiskiem twórcy). Czyli obrót gwiezdnego niszczyciela w ten  sposób, aby hangary były po drugiej stronie statku niż przeciwnik.

Offline brathac

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 03, 2009, 05:58:17 pm »
Okrążenie Marg Sabl

Offline Hollow

Odp: Clone Wars TV
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 03, 2009, 06:13:35 pm »
Okrążenie Marg Sabl

O to to!!!

Offline pacior18

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • AHSOKA TANO NIGDY NIE ZGINIE JEST NAJPIĘKNIEJSZĄ P
Wg. mnie
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 14, 2009, 10:02:52 am »
serial TCW stanowi świetna kontynuację filmu TCW. A ja koże mam 1 i2 po polsku to zabawa jest jeszcze lespza  :lol:
AHSOKA TANO NIGDY NIE ZGINIE JEST NAJPIĘKNIEJSZĄ POSTACIĄ Z CAŁEGO UNIWERSUM SW.
www.ossus.pl
AHSOKA TANO - piękna i zabójczo dobra .
Ahsoka Tano-161 cm czystej odwagi, szaleństwa i zimnego profesjonalizmu. A przy tym super wygląda!!