trawa

Autor Wątek: Komentarze do "Szukam rysownika..."  (Przeczytany 11428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BOUNCER

Komentarze do "Szukam rysownika..."
« dnia: Styczeń 22, 2009, 12:32:26 pm »
Cytuj
W grę wchodzi promocja rysownika przy planowanym w niedalkiej przyszłości wydaniu płyty


Nieśmiale zapytam, znaczy się nie macie zamiaru płacić za pracę   8)

Słyszałem, że w płd Rumunii jest pewien rysownik który za darmo tworzy opowieści obrazkowe o porucznikach, nie ma telefonu, nie ma maila, musicie tylko pojechać i się z nim dogadać.

Przepraszam za offtop ale takie posty "nieco" mnie jako czytelnika denerwują. Nie wyobrażam sobie irytacji takimi postami samych rysowników.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2009, 09:12:19 am wysłana przez bąbielek »

Offline Samuel

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2009, 01:47:41 pm »
 :D genialna riposta. Jadłem kanapkę jak to czytałem, niewiele brakowało i bym sie udławił ze śmiechu.
Swoją drogą - ten rumuński rysownik to genialny temat na komiks, hehe
erefere

KRL

  • Gość
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2009, 01:59:57 pm »
ciekawie czy promowani komiksem muzycy zrzekną się kasy za muzykę.

jeżeli tak: ja jestem do dyspozycji. lubię takie eksperymenty socjologiczne.


no i przy okazji- szukam kapeli, która nagra album z muzyką do mojego nowego albumu komiksowego. w ramach promocji. jeżeli się spodoba ludziom - gwarantuję dalszą współpracę.
darmowa reklama dla zespołu. czekam na zalew propozycji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 02:23:13 pm wysłana przez KRL »

Hedzik

  • Gość
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2009, 04:56:35 pm »
Bardzo wszystkim dziękuję za maile i próbki - rysownik już jest (w Polsce)  ;-)
Komentatorom życzę świetlanej przyszłości, lukratywnych ofert, gładkich kanapek oraz sławy bez wysiłku i wkładu - dziś rano czytałam, że świat już na Was czeka :lol:

KRL

  • Gość
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2009, 05:04:02 pm »
powinno być:

muahahahahahahahahahahahaahahahaha

na końcu.

dziękujemy za troskę i życzenia.

frajera pozdrawiamy.

Offline Samuel

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2009, 08:53:20 pm »
Na pewno przeczytałeś o tym w rumuńskiej gazecie, Panie słynny muzyku. A jeśli Twój zespół jest tak znany i słynny, to zamieszczanie ogłoszeń w stylu "za pracę nie płacę" jest żenujące, nietaktownie i po prostu nieetyczne

Ja z kolei życzę ci widoku tejże okładki i własnej płyty w koszu z przecenionymi krążkami w Tesco
erefere

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2009, 10:06:45 pm »
czy nick HEADBANG ma coś wspólnego z gangbang?


edit: No już naprawdę, nie tylko żart nie na miejscu, ale też naprawdę kiepski.
Jak mawia klasyk: "Ch** wielki i szelki". Wydzieliłem Wam topic, dyskutujcie o ofertach do woli, nie róbcie popelyny, panowie... - b.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 09:31:19 am wysłana przez bąbielek »

KRL

  • Gość
Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2009, 10:29:11 pm »
na wydzielonym topiku to już nie to. nie ta zabawa. ci od atrakcyjnych ofert są jeszcze w stanie pomyśleć, że bagienko odcina się od poglądów oburzonych. a myśmy tu w interesie wszystkich rysowników narażamy się naszymi misyjnymi, głupimi docinkami. bo przecież nie pojadę i nie dam osobiście w mordę za takie propozycje. choć swędzi.

kufa. jakiś związek zawodowy chyba założę zaraz komiksiarzom. bo dają dupy na lewo i prawo.

i potem nas maja za pryszczatych gołowąsów co rysują jak im się pierdnie.

za darmo rysujemy kumplom.

trochę szacunku dla swoich kręgosłupów i oczu. żaden muzyk w tym kraju czy inny ktoś nie jest wart waszego zdrowia. ani fachu. ani... wstydu.




Offline BOUNCER

Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2009, 10:37:57 pm »
Cytuj
za darmo rysujemy kumplom

a skoro o tym wspomniałeś.....
Nie znamy się, ale szybko nadrobimy:-"Inżynier Mamoń jestem..."

zatem czekam na te rysuneczki...    :lol:

Offline Samuel

Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2009, 06:32:36 am »
Hmmm, forum gilidii cenzuruje komentarze, wydzielając z nich osobny topik. A moze powinno cenzurować raczej tego typu "intratne", bardzo uczciwe oferty i ich nie publikować?
Co jest nieodpowiedniego w krytyce nieuczciwych zachowań, że moderatorzy postanawiają uciąć dyskusję?

No chyba nie rysujecie okładek za "dziękuję";)
erefere

Offline bąbielek

Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2009, 08:44:46 am »
Drogi Sebastianie! W żaden sposób nie ucinam dyskusji, ba, wychodzę z założenia, że tak samo jak ktoś ma prawo umieścić na forum najbardziej dowolną ofertę, tak samo każdy ma prawo ją skomentować. Sęk w tym, że gdybyś nie zauważył, na górze tematu "Szukam" jest napisane "Ten wątek służy jedynie jako tablica ogłoszeniowa, a nie miejsce do dyskusji". Zostało to napisane przez poprzedniego moderatora i postanowiłem to uszanować, by nie tworzyć burdelu. Co więcej - Ty chyba nie znasz pojęcia "cenzura". Także, tak jak napisałem wcześniej, dyskutujcie sobie tutaj do woli o beznadziejnych ofertach dla rysowników. I tak wiem, że Wam się znudzi w pewnym czasie. Link w Waszej dyskusji znajduje się w temacie macierzystym, więc się nie bój, Wasze zdanie nie zginie, nawet jak temat spadnie. Tyle ode mnie. I powracajcie do dyskusji ofert.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2009, 11:12:48 pm wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Hedzik

  • Gość
Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2009, 02:57:40 pm »
Witam,

To co się dzieje na tym forum jest naprawdę budujące! W branży jestem nie od dziś i doskonale wiem jak formułuje się oferty na forach i grupach. Ta miała z miejsca wyeliminować pazernych frustratów. Jak już wiadomo, rysownik się znalazł i w tej chwili właśnie omawiamy szczegóły umowy. Chcieliście eksperymentu socjolgicznego - proszę bardzo. Nikt z Was nie zdał.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Anna Jankowiak

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2009, 03:08:32 pm »
Wy pazerni frustraci, którzy oczekują pieniędzy za pracę!
Jak śmiecie?
Nie wiecie, że pieniądze to się należą tylko za prawdziwą pracę, jak budowanie autostrad, a nie za jakieś malunki!
Pani, która jest w branży nie od dziś, wam to powie!
Bo ta Pani też za darmo pracuje!
I zespół też za darmo gra! I studio nagraniowe też za darmo jest! I bułka w sklepie też! I figurki Marvela też są za darmo.
Wszystko można na tym świecie mieć za darmo.
Trzeba tylko z miejsca wyeliminować pazernych frustratów!

Offline kmh

Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 23, 2009, 03:52:28 pm »
Witam,

To co się dzieje na tym forum jest naprawdę budujące! W branży jestem nie od dziś i doskonale wiem jak formułuje się oferty na forach i grupach. Ta miała z miejsca wyeliminować pazernych frustratów. Jak już wiadomo, rysownik się znalazł i w tej chwili właśnie omawiamy szczegóły umowy. Chcieliście eksperymentu socjolgicznego - proszę bardzo. Nikt z Was nie zdał.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Anna Jankowiak

Której branży?
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

KRL

  • Gość
Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 23, 2009, 03:56:57 pm »
pazerni frustraci mają się dobrze. pracują dla ludzi, którzy na dzień dobry nie zastawiają pułapek i nie używają sztuczek marketingowych. i mają choć krztę szacunku dla cudzej pracy.

pozdrawiam panią Anię i życzę sukcesów w testowaniu innych, na innych forach.

 

anything