trawa

Autor Wątek: zapytanie "pomocna lapa"  (Przeczytany 8546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline neoviper

zapytanie "pomocna lapa"
« dnia: Styczeń 24, 2009, 11:44:28 am »
witam;] mam pytanie

im wiecej pkt do czaru 'pomocna lapa" tym silniejsze zwierze wilk pozniej dzik niedzwiedz
i teraz moje pytanie.. czy ja jakies dalsze zwietzeta? mam teraz niedzwiedza. swoja droga jest bardzo pomocny xD

Offline PanZenek

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2009, 03:22:50 pm »
Nie wiem o innych, ale wiem że potem niedźwiedzie są coraz silniejsze. Wydaje mi sie że niedźwiedź jest najsilniejszy, a jak sie dodaje punkty do umiejętności, to przyzywa silniejsze rodzaje niedźwiedzi (ale nie pisze że to np. niedźwiedź brunatny itp., tylko samo niedźwiedź). Tylko wygląd mają inny.

Offline Kreutz67

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2009, 07:13:07 pm »
Ostatni jest duch natury ... taki niebieski, widmowy niedźwiedź. Walczyłeś z takimi w Górach Krwawych w obozie Bendrika.

Offline Lirael

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2009, 11:52:29 pm »
Ma około 70 punktów życia i pięknie powala przeciwników...:) trzeba zainwestować ok 16/17 punktów biegłosci...:)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2009, 07:34:58 pm »
Może to zabrzmi idiotycznie, ale ja przestałam korzystać z tego zaklęcia, bo po skończonym czasie zwierzę żałośnie zawodziło (np. wilk skamlał, dzik zakwiczał boleśnie) i padało martwe. :sad: a żałuję, bo na ogół lubię przyzywać zwierzęta do pomocy w walce, ale lubię zwierzęta i nie chcę patrzeć jak przyzwany przeze mnie pomocnik zdycha żałośnie zawodząc. Czy te silniejsze stworzenia też wydawały takie przykre odgłosy?

Offline neoviper

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2009, 07:57:22 pm »
co? <co jest?> tak
a jest kolej rzeczy...

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 30, 2009, 08:23:23 pm »
Tylko że wiecie, w innych grach do tej pory spotykałam się z "odesłaniem" przyzwanego zwierzęcia, więc mogłam sobie myśleć, że zwierzę nie umarło, tylko poleciało na wakacje... W końcu jest przyzywane a nie stwarzane, jak nie ma narodzin to nie może być śmierci, prawda? Tak mi się wydawało...  :doubt: żeby chociaż tak nie piszczały... :sad:

Offline Werecat

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2009, 03:19:59 pm »
To faktycznie jest lekko niedopatrzone. Gram elementalistką i mój summon ognia też pada, no ale przynajmniej nie zawodzi tylko robi takie "sssss" ;)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 02, 2009, 12:49:55 pm »
To faktycznie jest lekko niedopatrzone. Gram elementalistką i mój summon ognia też pada, no ale przynajmniej nie zawodzi tylko robi takie "sssss" ;)

Dla ognia to jest właśnie ciche tchnienie odejścia...

Offline Lirael

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 02, 2009, 04:12:21 pm »
Wiesz może po prostu te zwierzaki się żegnają w taki sposób..;) w sumie mało "mówne" są więc chociaż na sam koniec jakiś odgłos dadzą;)

Offline neoviper

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 02, 2009, 04:14:04 pm »
a moze odglos ulgi xD

Offline Matys90

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 03, 2009, 08:19:48 pm »
Tylko że wiecie, w innych grach do tej pory spotykałam się z "odesłaniem" przyzwanego zwierzęcia, więc mogłam sobie myśleć, że zwierzę nie umarło, tylko poleciało na wakacje... W końcu jest przyzywane a nie stwarzane, jak nie ma narodzin to nie może być śmierci, prawda? Tak mi się wydawało...  :doubt: żeby chociaż tak nie piszczały... :sad:

A to ciekawe ;D Ja tam przyzywa dżina, więc nie mam takiego problemu. Nie ma to jak wyrezać tysiąc ludzi/bandytów, itp, a potem litować się nad naszym wilczkiem :P
Ale rzeczywiście, ja też parę razy wczytywałem grę, żeby ktoś nie zginął. (Np. w zamku posępny kieł, nie chciałem żeby zginął najemnik). Denerwowało mnie też, że musiałem zabijać ludzi dla Neisbecków, albo krasnoludy w Murolosh...

Offline Kreutz67

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 03, 2009, 08:30:10 pm »
Nie musisz zabijać krasnoludów, wręcz jest to niewskazane. Można to zadanie przejść bezkrwawo i otrzymać dodatkową nagrodę.
Co do zadania "za garść dukatów" ... pracując dla każdej ze stron MUSISZ zabijać. A dla tych co wybrali źle jest po pewnym czasie możliwość zmiany barw.

Offline Lirael

Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 03, 2009, 08:31:18 pm »
krasnouldy???chodzi Ci o to jak zwariował król???trzeba ich ominąć bokiem i od razu jego futrować ,wtedy możesz wziąść 2 rzeczy ze skarbca!!:)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: zapytanie "pomocna lapa"
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 03, 2009, 08:43:53 pm »
A to ciekawe ;D Ja tam przyzywa dżina, więc nie mam takiego problemu. Nie ma to jak wyrezać tysiąc ludzi/bandytów, itp, a potem litować się nad naszym wilczkiem :P
Ale rzeczywiście, ja też parę razy wczytywałem grę, żeby ktoś nie zginął. (Np. w zamku posępny kieł, nie chciałem żeby zginął najemnik). Denerwowało mnie też, że musiałem zabijać ludzi dla Neisbecków, albo krasnoludy w Murolosh...

Nazwijcie mnie hipokrytką, bo rzeczywiście nie mam problemu z zabijaniem ludzi, ale jak idzie do zwierząt - wilki, niedźwiedzie, cokolwiek - staram się ominąć szerokim łukiem. Może dlatego tak bardzo podobał mi sie wątek z wiedźmami i kapłanami :D Wyrzynałam ludzi w pień, aż miło  ;-) , ale zwierzęta omijałam, albo wczytywałam, żeby ich nie zabijać.

 

anything