trawa

Autor Wątek: Ciekawostki  (Przeczytany 15064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lirael

Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 10, 2009, 06:35:25 am »
haha ale mu szczeniunia odpadła...można nawet zobaczyć zęba +6 ;D muszę przyznać że nieco perwersyjny ten scren jest....no wiecie...ze zmarłymi....fuj...ale to da się leczyć podobno..;)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 10, 2009, 09:28:55 am »
haha ale mu szczeniunia odpadła...można nawet zobaczyć zęba +6 ;D muszę przyznać że nieco perwersyjny ten scren jest....no wiecie...ze zmarłymi....fuj...ale to da się leczyć podobno..;)

To jak wróce do domu, to wrzucę lepsze ujęcie  :badgrin: bo póki co w pracy siedzę (cholera ktoś przyszedł i coś chce :/, pewnie książkę...)

Offline Reggio

Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 10, 2009, 10:35:18 am »
No ciekawe czego by tu innego chcieć niż książkę, przychodząc do biblioteki.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 10, 2009, 10:58:10 am »
No ciekawe czego by tu innego chcieć niż książkę, przychodząc do biblioteki.

Nasza biblioteka jest specyficzna, naprawdę 30% osób odwiedzających chce książki, reszta przychodzi mi głowę zawracać ;) - przychodzą sobie ze mną porozmawiać np. o rpg takich jak Drakensang :D , a 10% to pomyleńcy, którzy mają coś nie tak z głową i zabłądzili do tego budynku, w którym Chopin dorastał i nic nie jest tak jak powinno, a skojarzenie z sądem z "Procesu" Kafki jest najbardziej słuszne...

Offline Reggio

Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 10, 2009, 11:00:33 am »
Widzisz przynajmniej masz jakieś zajęcie, czas szybciej płynie i nie musisz spać na biurku.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 10, 2009, 01:34:17 pm »
Nie chodzi o to, że nie muszę, tylko że nie mogę :/, a jestem niewyspana po zarwanych nocach pełnych grania...

a czas szybko płynie tylko wtedy, gdy gra się w Drakensang :D szczerze, tak szybko płynie, że człowiek się nie obejrzy a tu już 3 O.o

Offline Prezio777

Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 10, 2009, 02:16:05 pm »
Witajcie!!! Odbiegnę troszeczke od tematu i powiem wam, że zdarzyło mi się kupić w cytadeli hrabiowskiej, od nieuczciwego Otta goblina skalnego. Noi dobra, jest w domu w piwnicy i siedzi tam przez jakiś czas ale wracając ze srebnego wodospadu wchodzę zobaczyć jak sie mój goblin czuje(apropos; tak naprawde to on tylko w tej piwinicy stał) a tu dziura w ścianie i wchodze do takich jakby ruin. Po mniej więcej 10-15 krokach znalazłem szkatułkę a w niej torbę na głowę w postaci chełmu, sztuczna brodę która należałą ongiś do Forgrima i koszulę z wysp cyklopich; Aloha. Komu się to jeszcze przydażyło?? Pozdro :D :D

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 10, 2009, 02:19:16 pm »
Było to już gdzieś napisane, a przed spoilerowaniem powinieneś ostrzegać!!! GRRRRRRR  :evil:

Proszę oto link:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,29721.msg1015390.html#msg1015390

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 10, 2009, 06:32:53 pm »
Kolejne screeny z serii dla dorosłych:

nr 1


Elf:?!?!?!

nr 2


Elf:"nie" znaczy "nie"!

:D

Offline Kaliopea

Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 10, 2009, 08:48:19 pm »
Nasza biblioteka jest specyficzna, naprawdę 30% osób odwiedzających chce książki, reszta przychodzi mi głowę zawracać ;) - przychodzą sobie ze mną porozmawiać np. o rpg takich jak Drakensang :D , a 10% to pomyleńcy, którzy mają coś nie tak z głową i zabłądzili do tego budynku, w którym Chopin dorastał i nic nie jest tak jak powinno, a skojarzenie z sądem z "Procesu" Kafki jest najbardziej słuszne...{quote
Krzyczysz na kolegę Prezio, że spojleruje, ale przynajmniej trzyma się tematu wątku, za to ty spamujesz okrutnie i to w wielu wątkach.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2009, 08:52:18 pm wysłana przez Kaliopea »

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 10, 2009, 10:37:03 pm »
Przepraszam w takim razie, ale uważam, że spoilery większą szkodę robią...  :roll:

Offline Lirael

Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 11, 2009, 03:22:08 pm »
Tak z ciekawostek dla odmiany ;) ..jeżeli cierpcie na brak gotówki na początku rozgrywki to okradnijcie ojca Gleydys...naprawdę się opłaca:)

Offline Prezio777

Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 11, 2009, 05:17:51 pm »
A gdzie jest jej ojciec?? :?:

Offline Reggio

Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 11, 2009, 05:22:04 pm »
W domu woźnicy, na przeciwko karczmy w piwnicy.

Offline Prezio777

Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 11, 2009, 06:20:14 pm »
To jest jej ojciec???!!! :shock: