Autor Wątek: zerwanie uwięzi satelity doświadczalnego przez dziwne obiekty  (Przeczytany 2378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Telpher

zerwanie uwięzi satelity doświadczalnego przez dziwne obiekty
« dnia: Styczeń 28, 2009, 10:46:25 am »
http://www.paranormalne.pl/lofiversion/index.php?t1917.html

Przeżyłem szok docierając do tych materiałów. Na dodatek są to oryginalne nagrania nasa, któa tłumaczy istnienie obiektów kryształkami lodu, gazu i bóg wie czego jeszcze, ale nie zaprzecza ich istnieniu. Do tego dziwny zbieg okoliczności - kształt skały na księżycu :D Nie wiem co o tym myśleć, a wy ?

tu macie link do oryginalnego nagrania nasa:

http://pl.youtube.com/watch?v=As-wYmFYb3I
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 10:58:49 am wysłana przez Telpher »

Offline zaciekawiony

Odp: zerwanie uwięzi satelity doświadczalnego przez dziwne obiekty
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2009, 02:52:37 pm »
widziałem to kiedyś. Zwróć uwagę, że pomiędzy jedną częścią filmu a drugą, jest duża różnica jakości obrazu, a także inne jest oświetlenie. Doświadczenie polegało na rozciągnięciu w kosmosie długiej linki, która miała zasilać satelitę. Linka się zerwała i zwinęła raczej nieregularnie jak to pokazuje jeszcze pierwsza część filmu. Tymczasem w drugiej części, w centrum pola widzenia, mamy coś jakby grubą pałeczkę lub znacznik. Co więcej, gdy kamera ustawia ostrość na ów znacznik (moment około 3' 10'') i on staje się ostrzejszy, to rozmyte plamki w jego otoczeniu również się wyostrzają do punkcików, zaś te bliżej kamery rozmywają się jeszcze bardziej.
A zatem moim skromnym zdaniem, druga część filmu, nie przedstawia kosmosu, lecz ocean, możliwe że dno morskie, filmowane z kamery podwodnego próbnika. To grube w centrum pola widzenia, to znacznik lub jakiś wysięgnik, zaś przemieszczające się plamki to zooplankton, znajdujący się zbyt blisko lub zbyt daleko aby kamera złapała na nich ostrość obrazu, podejrzewam że część to równierz malutkie meduzy o takim kształcie.
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/