trawa

Autor Wątek: Trip of Lost Cities (alternatywna talia do ZM)  (Przeczytany 2418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline poooq

Trip of Lost Cities (alternatywna talia do ZM)
« dnia: Styczeń 15, 2010, 11:11:03 am »
Chciałbym podzielić się z Wami moją wersją przeprojektowanych kart do gry Zagubione Miasta. Planowałem, aby karty były utrzymane w senno-narkotycznej, tajemniczej i bajkowej atmosferze, tak aby było w nich czuć nastrój podróży po niepoznanych rzeczywistościach. Grafiki wykorzystane na kartach są w większości dziełami genialnego polskiego artysty Jacka Yerki (http://www.yerkaland.com/), karty zostały zmniejszone dla wygody graczy a cyfry arabskie zastąpiłem rzymskimi (dodało to chyba trochę tajemniczości). Talia kart "Trip of Lost Cities" jest skomponowana z zasadami rozszerzonymi dla 4 odważnych, psychodelicznych graczy oraz zawiera pięć kart specjalnych zastępujących nieporęczną planszę. Zapraszam do pobierania i testów.

Trip of Lost Cities 2

Offline poooq

Odp: Trip of Lost Cities (alternatywna talia do ZM)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2010, 01:17:42 pm »
Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak mogłaby wyglądać rozgrywka w "Lost Cities" w której zamiast pięciu kolorów używa się ich więcej? Pierwszy dodatek do Trip'a daje taką możliwość: dwa dodatkowe kolory pokażą Wam czym naprawdę jest podróż do Zagubionych Miejsc...
Dodatek zawiera: dwie talie przygotowane dla 2 lub 4 osób oraz dwie karty planszy.
Życzę owocnych podróży i czekam na sprawozdania...

Trip of Lost Cities Dodatek