trawa

Autor Wątek: Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?  (Przeczytany 3043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ardianz

Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?
« dnia: Luty 12, 2009, 11:10:21 am »
gram Yannem (wojownik) + Forgrimm, Traldar, Jost

1. czy są lepsze szaty dla maga od Szaty Pomieszania ? i kiedy można je dostać
2. czy są lepsze pierścienie ? (chociaż slotów jest dużo, więc wszystko się zmieści)


kiedy Yann (wojownik) dostanie miecz (ten żółty, tylko dla głównej postaci) ?

bo Forgrimm ma młot bojowy 2k+2 (mam jeszcze Ostrze Andergastu 3k+2 ale skill na poziomie 2 :/), Traldar ma Tuskara 2k+4 +50% głębokiej rany a Yann ma harta 1k+4 z 25% głęb. ran)

co proponujecie ? i kiedy będą fajne miecze ?

zanim sie nie dowiem, nic nie zrobię :D

eee to w sumie luz jak można aż 3 rzeczy wziąć (oleję, tą broń jednoręczną)
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2009, 02:02:12 pm wysłana przez ardianz »

Offline Reggio

Odp: Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2009, 01:04:04 pm »
Po pierwsze powiedz nam kin jest Yann, bo jasnowidzami nie jesteśmy.

A teraz odpowiedzi na pytania:

1-Szata pomieszania, moim zdaniem jest najlepszą szatą w grze, nie dość że dobrze chroni, to i dezorientuje atakującego.

2-Na razie nie widziałem, lepszego pierścienia siły, niż ten co można dostać w Murolosh. Bo chyba lepszego niema +3 do siły to jest bardzo wiele.

A nowy oręż dostaniesz pod koniec gry, po rozmowie z cyklopem, który wykuł wszelkie rodzaje broni, lecz tylko jeden możemy wybrać.

Offline Lirael

Odp: Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2009, 01:19:34 pm »
W sumie to na jakieś ostatnie 15 minut grania go będziesz miał...więc się raczej nie nagrasz...Szaty dla maga lepszej nie ma...ale jak dobrze wykonasz quest z szalonym królem to będzie można wziąść 1 dodatkowy przedmiot do nagrody ...więc w sumie ze skarbca krasnali można wyczesać 3 przedmioty:)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2009, 01:41:44 pm »
Ja póki co wzięłam młotek dla forgrimma ten dwuręczny, a potem wezmę szatę i pierścień... Reszta (czyli toporek) mnie nie interesuje... W sumie to znaczenie krasnoludów jest w tej grze bardzo duże, ja czekam na dwójkę lub dodatek krążący wokół elfów :D

ps. dlaczego nie ma niziołków?! To moja ulubiona rasa  :cry: czy niziołków nie ma w całym systemie DSA?

Offline ardianz

Odp: Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2009, 08:19:50 am »
hmm nie mam pojęcia nawet jak można dwa przedmioty zdobyć, Salinę obroniłem, Aldessie zabiłem, skarbnik nic nie chce dać, a do pałacu króla nie mam dostępu :/

no chyba, ze w kolejnym rozdziale w gulduru ale wolę się upewnić czy w rozdziale 8 można tylko jeden przedmiot od skarbnika dostać tak ?

Offline Reggio

Odp: Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2009, 08:36:05 am »
1 przedmiot dostajemy po przyjściu do miasta krasnoludów, a 2 następne dostajemy po przyjściu z głębi .........(nazwy zapomniałem :oops:) jeżeli nie zabijmy żadnego z krasnoludów tylko od razu weźmiemy się za króla, wtedy wynagrodzi nas 3 podarunkiem.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2009, 10:20:40 am »
1 przedmiot dostajemy po przyjściu do miasta krasnoludów, a 2 następne dostajemy po przyjściu z głębi .........(nazwy zapomniałem :oops:) jeżeli nie zabijmy żadnego z krasnoludów tylko od razu weźmiemy się za króla, wtedy wynagrodzi nas 3 podarunkiem.

Po pierwsze, to Głębie GRULDURU (dużymi, żebyś zapamiętał ;) )

Po drugie to w sumie można dostać trzy fanty. Jeden po przyjściu do Murolosh, a jeden (lub dwa w razie niedokonania rzezi Krasnoludów), po przyjściu z glębi GRULDURU ;)

Przepraszam Reggio, ale trochę niejasno napisałeś i nie wiem, czy chodzi Ci o to, że w sumie możemy 4 rzeczy wziąć?

Offline Reggio

Odp: Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2009, 10:33:01 am »
Nie, mi o to chodzi że po przyjściu do miasta wybieramy 1 rzecz, po wyjściu z głębi Grulduru i uratowaniu króla można wziąć jeszcze jeden podarunek, czyli na razie 2. A jeszcze jest jedna możliwość całą drużyną atakujesz króla by nie pozabijać krasnoludzkich wojowników. W takim razie król będzie wdzięczny i da ci jeszcze jeden prezent. Razem 3

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Murolosh Quest Przyjmij Dar co wybrać ?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 13, 2009, 10:34:45 am »
ok, ok, czyli tak jak ja myślałam :D