Autor Wątek: Dawn of War II  (Przeczytany 9526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 04, 2009, 01:48:45 pm »
sam bym z Wami w wara pograł jakbyście na jakimś sensownym serwerze grali :P

Karag-Azgal to porządny serwer...nie bluźnij...

Ale nie róbmy z wątku o DoW II jaskini WaR'a, jak cos jest do tego osobny wątek

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 04, 2009, 01:49:34 pm »
Bo grasz na jakichś z zada xD
Karak-Azgal jest w tej chwili najbardziej zaludnionym i najlepiej zbalansowanym serwerem w Europie (dane za GOA) xD

Offline Hang Man

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 04, 2009, 01:56:04 pm »
My tam gramy na Karak Azgal po stronie destro. Mam 40 levelowego marude, ale na razie od WAR-a musze odsapnać. :)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Ermidius_

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 04, 2009, 02:14:23 pm »
Hang Marudzisz;P

i jestes plewa

Mam nadzeje ze w dow 2 nie bedzie takich problemow po premierze jakei sa teraz ;P  a tak pozatym to live rox !


Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 19, 2009, 04:35:49 pm »
Powiem krótko: AHAHAHAHAHHA!
A teraz bardziej do rzeczy. Nabyłem dzisiaj DoW2. Szczęśliwy przychodzę do domu, odpalam Steam, wpisuje kod i... moim oczom ukazuję się pulpit. Powód? Relic zdecydował, że gra, chociaż już jest w sklepach, będzie możliwa do gry od 20 stycznia i dopiero wtedy Steam zaakceptuje kod. Co za tym idzie, niezależnie czy chcecie pograć w single czy multi i tak musicie poczekać xD BIG GZ! xD

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 20, 2009, 08:33:43 am »
Steam + Windows Live = Epic Fail

Zwłaszcza ten drugi składnik w naszym pięknym kraju.

Offline vanswirr

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 10, 2009, 02:31:09 pm »
Ni niestety dokładnie tak. Musze grac na profilu offline, bo stwierdza że w moim regionie profile windows live nie są obsługiwane. Noż kurde jak w trzecim swiecie, a nie w unii europejskiej
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Sprawek

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 10, 2009, 03:11:28 pm »
Na szczęście wystarczy się zarejestrować na inny kraj  :)

Offline vanswirr

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 12, 2009, 06:59:17 am »
No, tylko ja o tym nie wiedziałem i teraz bym musiał nowe konto tworzyć.  :doubt:
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline fin

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 13, 2009, 05:23:46 am »
Warto. Bo to po multi dopiero się gra zaczyna. Ograniczyli macrowanie do minimum, a microwanie juz nie jest tak upierdliwe.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 05:28:45 am wysłana przez fin »

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 26, 2009, 03:10:38 am »
Nidom gratulujemy Fexa w T2 na multi! O_O

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:39:13 pm »
Nidom gratulujemy Fexa w T2 na multi! O_O
po mniej wiecej 10 minutach zmudnego glowkowania udalo mi sie ogarnac sens tego zdania

czuje sie panem wszechswiata
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:40:00 pm »
po mniej wiecej 10 minutach zmudnego glowkowania udalo mi sie ogarnac sens tego zdania

czuje sie panem wszechswiata

To po co się wypowiadasz, jak nawet nie wiesz, co komentujesz? Flame bait? FAIL!

Offline fin

Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 28, 2009, 08:31:53 am »
Ej ziomki, PO CO TA AGRESJA ?!?

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Dawn of War II
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 03, 2009, 04:06:19 am »
Jedna z pierwszych gier na becie nowej łatki:

Replay mogę udostępnić xD

Rzeczy, które MUSZĄ zostać poprawione:
1. Banshetki = uber! Nerf musi być ;s Eldarzy jadą teraz na spamie Banshee plus ewentualnie jeden oddział WS do wyłączenia pojazdów. Na chwilę obecną 2x HB są w stanie wyciąć: 2 oddziały warriorów (z dowolnym upem), zane oraz kilka (3-4) oddziałów gauntów nim padną ;o A czasem uda się jeszcze nimi uciec.
2. Fex w t2 = FAIL. Przez kilka minut grasował nam w bazie, bo na t1 nie ma żadnych ppanc. Albo dostanie nerfa, albo niech wypada z t2 do t3 ;s
3. Fall Back speed = FAIL. Do poprawki całkowicie. Zmniejszono redukcję obrażeń melee i range podczas flee, więc oddziały są zerowane, jeśli dostaną flee poniżej 50%. A i takim nie zawsze uda się dotrzeć do budynku. Jednostki Eldarów biegają prawie dwa razy szybciej z buffem na prędkość niż podczas flee.
4. Ceny = FAIL! Wejście na T2 kosztuje więcej, niż przejście na T3 :O W tej chwili wygrywa strona, która pierwsza dorwie się do T2.
5. Ekonomia = FAIL! Zmiany cen całkowicie skopały ekonomię w grze. Prawdopodobnie jest błąd z upkeep`em, bo przy T3 i 7 jednostkach wystawionych miałem na plusie WIĘCEJ niż na T1 z 3 składami ;o Nie mówiąc o tym, że w momencie wejścia na T3 od ręki mogłem kupić Avatara (a nawet na dwa mnie było stać).

Pozytywy:
1. Nowe mapki xD Co prawda umieszczanie punktu strategicznego w zasięgu działka broniącego bazę zakrawa na kpinę, ale nie jest źle xD
2. Dynamika gry - zagrałem 6 czy 7 meczy 3/3. Żaden nie trwał więcej niż 15 minut. Gra się koncentruje na jednostkach słabszych (co prawda spamowalnych) i pomaga to dynamice gry. Pojazd na polu bitwy = rzadkość

Ogólnie gra sprowadza się teraz tylko i wyłącznie do spamu T1. Chyba, że przeciwnik będzie robić parcie na T2. Każda strona spamuje jeden rodzaj jednostek, bez robienia żadnych mixów praktycznie (poza Nidami - gaunty + warriorzy). Orki spamują sluggasy z dowódcą (możliwe na T1 teraz), Eldarzy spamują Banshetki z dowódcą a SM nadal sypią taktycznymi. Jeśli ktoś chce się pobawić w rozgrywki taktyczne, jak heavy units lub jednostki dedykowane (rangerzy Eldarów), to jest karany w postaci pusha aż do bazy. Własnej. I zerowaniem armii oczywiście.

Odnośnie zmian u Elfów:
Guardians - przydatne do naprawiania pojazdów i rzucania granatów. Po podwyższeniu kosztu tych ostatnich praktycznie nieużywane.
Shurikens - nieprzydatne, ponieważ gra jest zbyt dynamiczna i nie ma czasu na rozstawianie.
Rangers - średnio przydatne. Dodany czas rozstawiania do ostrzału, czas przeładowania pozostał niezmieniony (wbrew patch notes), energia w cloaku spada jak szalona. Ostatecznie do wykorzystania jako support przy obronie punktu. Na SM nadal bezużyteczne.
Banshees - spam w T1. Koszt zredukowany na tylko 400 rekwi, koszt dowódcy 50 rekwi i 20 energii. Po wykupieniu mogą używać zdolności supressującej, co w T1 daje niesamowitą przewagę. Po wejściu na T2 koszą pojazdy do poziomu trawy w połączeniu z WS. NERF PLOX! (i mówię to jako gracz Elfów)
Falcon - miękki, ale jako wsparcie dobry. Osłabiony atak, ale i tak się sprawdza. Gorzej, że kończy marnie od grupy gauntów ;o
Brightlance - nieprzydatne. Nawet, jak przeciwnik wystawi pojazdy lepiej postawić oddział WS i HB - WS wyłączają, a HB rozwalają. Brak czasu na rozstawianie. Wycięta zdolności ataku specjalnego. Raz zbudowałem i żałowałem.
Warp Spiders - jeden, może dwa oddziały, ale bardzo przydatne. Piechotę koszą, jak chcą. Na pojazdy szybki jump i granat, a po chwili spam HB. Przydają się do ninja na punktach. Ceny upgrade`u jednostek spadły i wszystkie są dostępne w T2, więc można hulać od razu po wykupieniu.
Wraithlord - FAIL. Nawet nie ma czego opisywać - totalna pomyłka na chwilę obecną. Do niczego się nie przydaje, lepiej poczekać na +15 energii i kupić tańszego w rekwizycji Falcona bez konieczności kupowania ulepszeń.
Avatar - jakby zmiękł. Przydatny do pilnowania punktów.
Fire Prism - jeśli masz Farseera, który da mu buffa - MUST HAVE IT. W przeciwnym przypadku - porażka.
Artyleria - FAIL! Artyleria bez knockbacku/knockdowna to totalna porażka. Zapomnijcie o tej jednostce.


Tyle z pierwszej partii testów. Howgh!

 

anything