Autor Wątek: Quest "Oko Smoka" --> nietypowy problem  (Przeczytany 2142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Na2

Quest "Oko Smoka" --> nietypowy problem
« dnia: Luty 06, 2009, 08:00:38 am »
Przeglądnęłam forum, ale nic nie znalazłam.
Przedstawię mój problem:
A więc właśnie zdobyłam Oko Smoka, ale moja droga powrotna została zasypana przez kamienie (w podziemiach z pająkami). Sprawdziłam mapy i jedna zwróciła moją uwagę (ta dotycząca warsztatów - http://img301.imageshack.us/my.php?image=mapamc8.jpg), gdyż zauważyłam tam nieodkrytą strażnicę. Stawiam, że tam będzie wyjście. Ale właśnie pojawia się mój problem. Nie mam pojęcia jak otworzyć drzwi. Latam po całym poziomie, ale nigdzie nie widzę żadnych dźwigni. Piętro wyżej znajduje się jeszcze jedna dźwignia (jak dla mnie niepasująca do niczego). Przyciskam ją, wracam na dół i nic.
Bardzo proszę o pomoc: Jak otworzyć strażnicę i gdzie jest wyjście?

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Quest "Oko Smoka" --> nietypowy problem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2009, 10:21:18 am »
Absolutnie nie otwieraj strażnicy! Tam naprawdę nie ma wyjścia. wyjscie będzie przez dziedziniec - czyli na samiutkiej górze. Na poziomie powyżej warsztatów jest zablokowane przejście (na tym poziomie jest najwięcej skarbów!), z tarczami nad dalszym przejściem. Otwierasz to przejście dźwigniami w składziku (gdzie też jest dużo pieniędzy w skrzyniach pochowane!) i możesz przejść dalej.

jak nie będziesz umiał ustawić dźwigni to daj znać. Acha zanim przejdziesz na wyższy poziom skręć w prawo przed przejściem dalej - tam jest najwięcej skarbów :D

Offline Lirael

Odp: Quest "Oko Smoka" --> nietypowy problem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2009, 01:24:50 pm »
Chyba umiała...:P ale fakt warto dobrze zwiedzić te zamczysko, dużo dukatów i kilka niezłych broni można znaleść:)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Quest "Oko Smoka" --> nietypowy problem
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2009, 02:11:03 pm »
przepraszam - "umiała" - serio niezauważyłam  :oops:

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Quest "Oko Smoka" --> nietypowy problem
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2009, 12:13:51 pm »
A więc właśnie zdobyłam Oko Smoka, ale moja droga powrotna została zasypana przez kamienie (w podziemiach z pająkami).

Nie zauważyłam tego wcześniej, ale jak już zdobyłaś oko smoka to dalej do góry trzeba iść. Tam gdzie były te pochodnie trzeba teraz skręcić w w prawo (idąc z miejsca, gdzie smocze oko znalazłaś) i dalej już będzie wiadomo jak iść.