Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

Gildia Horroru

(1/4) > >>

tien:
Witam,
wychodzac na przeciw oczekiwaniom Gildia Horroru umiescila recenzje dyskutowanych na forum filmow "Krag" i "Cannibal Holocaust".
O czym chcielibyscie czytac w Gildii Horroru?
Czego od niej oczekujecie?

standartowe pytania? ale bez nich trudno sie zorienotwac w oczekiwaniach

sebastian

Duszek:
No wiec JA, drogi Sebastianie, chetnie poczytalbym troszke o pokemonach. Nawet nazwa mrozi krew w zylach - 'pocket - monsters"!!! Kanibalistyczne halogeny sa przy tym niczym... no i zasieg zdecydowanie mniejszy.
Poza tym brakuje mi znakomitych (jak zawsze) tekstow Tadeusza Borowca. Ten czlowiek to geniusz! Czy w najblizszej przyszlosci zamierza znowu cos zamiescic...?
Pozdrawiam!

tien:
Drogi Duszku,
niestety pokemony sa zbyt przerezajace nawet dla mnie. Musze to wyznac. Po prostu nie mam jaj zeby to ogladac. Odnosnie dzialanosci p. Borowca, to sytuacja jest skomplikowana. Niestety jakosc jego prac spowodowala znaczny wrost zainteresowania wokol jego osoby, a co za tym idzie biedak zwyczajnie nie ma czasu na takie pokatne hobby jakim dla niego jest niewatpliwie horror. Mimo wszystko jest jeszcze nadzieja, ze w natloku pracy, uda mu sie znalezc odrobine czasu i skrobnac conieco dla gildii horroru. Powiem wiecej, ostatnio udalo mi sie wycisnac z niego obietnice, ze w najblizszym czasie uraczy nas kolejna porcja swego geniuszu. Nie bede jednak zdradzal szczegolow. cicho sza! niech to pozostanie nasza tajemnica!

pozdrawiam
sebastian

bitte bitte zwei kobite
ich habe grube babe

Kurczaczek:
A ja bym chcial, zeby gildia postawila taki malutki i ukryty (zeby nikt sie nie przyczepil) ftp z fajniutkimi filmami :)

Deacon:
Ja na tym forum widzialbym przede wszystkim recenzje filmow i ksiazek z gatunku horroru . Mogly by sie tu znalezc takze opowiadania ze "strefy mroku" ;) .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej