Autor Wątek: Resetowanie Statystyk  (Przeczytany 8715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 10, 2009, 10:38:21 am »
chyba nie zmarnowałeś, skoro wypiłeś (a nie wylałeś), a sprzedać się później i tak chyba by nie dało? Nie zapominajmy, że pieniądze w tej grze - jak w życiu - są środkiem, nie celem. Jak rozumiem po walce na górze jest koniec gry? (bo w obliviona można w nieskończoność zasuwać :D nawet po ukończeniu głównego wątku). Może nad trudnością w grze czuwał jakiś górołaz, albo wyprawa na górę jest tak trudna, że każda walka potem jest łatwiutka?

Offline Reggio

Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 10, 2009, 10:50:35 am »
Co do wypitych eliksirów, to ja tak się przygotowywałem, zbierałem zioła, nawarzyłem tych napoi, a więcej ich poszło w drodze na szczyt niż na górze. I to jest chyba błąd bo gra ma niezrównoważony poziom trudności na koniec. Niestety, naprawdę spierniczyli sprawę z ostatnią walką bo jest zbyt łatwa, a te potwory przywoływane przez bossa, żenada. A szkoda że niema opcji chodzenia dalej po świecie, i wykonywania dodatkowych zadań.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 10, 2009, 11:06:01 am »
Już wcześniej o tym pisałam - wg. mnie powinna być opcja zmiany poziomu trudności, gdzie np. przy najwyższym stopniu trudności wrogowie zadawaliby dwukrotne obrażenia + szybka regeneracja + wyższe SI. Pamiętam, że moja koleżanka pobierała sobie jakieś patche stworzone chyba przez graczy, które właśnie podnosiły stopień trudności, ale nie pamiętam do jakiego rpga... chyba coś w typie Diablo, ale nie wiem który nr.

Offline Reggio

Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2009, 11:14:03 am »
No i w tym sęk, gdyby były poziomy trudności, było by o wiele lepiej, skończyłem grę wczoraj, i nie mam ochoty trzeci raz grać, gdy by były poziomy trudności, wrzucił bym sobie najtrudniejszy, jakąś nowa postać i by było ciekawie. Zazwyczaj poziomy trudności podwyższają grywalność, bo można kilka razy przechodzić grę i nie wiadomo że na najwyższym poziomie trudności, zza rogu wyskoczy 8 przeciwników a nie 4 jak to było na średnim.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2009, 11:22:23 am »
Zawsze możesz chodzić z okrojonym składem, albo wziąć jakichś cienkich towarzyszy (elfy na smoka! jakbym ja pisała tę grę - elfy by go uleczyły, a smok w podzięce by podarował im swoje części ciała potrzebne do wykonania unikatowych broni tudzież stylowych części uzbrojenia XD ale by było, gdybym ja pisałą swoją grę...), albo stworzyć własną postać bardzo cienką w bitce :D

Wiem, że to nie to samo... :doubt:

Offline Sir Przymek

Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2009, 11:40:44 am »
Można też grać po pijanemu , po 8 piwkach znacznie trudniej jest
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2009, 12:18:39 pm »
Nie wiem, nie piję, ale jak idziemy tymi torami to można grać z zamkniętymi oczami/nie patrząc w monitor lub uderzyć się wczesniej w głowę.

Offline Lirael

Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 10, 2009, 01:22:31 pm »
Wystarczy wyłączyć monitor...:P

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 10, 2009, 01:25:59 pm »
można też wyłączyć komputer...

Offline Lirael

Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 10, 2009, 01:29:47 pm »
No nie...to już by był poziom dla maskaratorów...;P

Offline dzin100nikiem

Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 02, 2010, 10:54:46 am »
Jako nowy na forum niektóre tematy będę odświeżał. Otóż, nawiązując do tytułu wątku, czy poza stworzeniem nowej postaci (jak dla mnie opcja HC), bądź używaniem cziterskich programów w stylu Drakensang Savegame Editor, jest opcja na reset skilli w grze?
W czym rzecz, otóż jako niedoświadczony gracz, władowałem nieco punktów w umiejętności/czary/inne pierdoły, które są mi w zasadzie do niczego nie potrzebne. Może ktoś wie czy na kontynencie Aventurii znajduje się przyjazny eNPeC, który za drobną opłata (bądź gratis jeśli postać ma +6,66 do Luźnej Gadki ) nałoży na nas Czar Zapomnienia, przywracający punkty expa tak abyśmy mogli je rozdysponować ponownie na bardziej przydatne umiejętności?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 11:00:38 am wysłana przez dzin100nikiem »

Offline Ferreto

Odp: Resetowanie Statystyk
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 02, 2010, 05:37:47 pm »
Nie ma takiej opcji,gra nie umożliwia żadnego cofania przydzielonych punktów.
Tak więc albo grasz od nowa i wydajesz punkty rozsądniej albo korzystasz z edytora.
 

 

anything