trawa

Autor Wątek: Off-topic  (Przeczytany 116545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nostradamus

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #315 dnia: Sierpień 13, 2009, 07:18:01 pm »
Jestem zmuszony interweniować. GAM się rozpędza i nie zawsze dokładnie robi to, o co go proszę. Zapewniał, że ma tu kontakty, więc uznałem, że może zamieścić tu tekst rekrutacyjny. Jeśli kogoś odstrasza jego osoba - to tylko redaktor i nie gryzie, a słanie tekstów na e-maile nostradamus952@gmail.com i mcyw@interia.pl w zupełności wystarczy. Wybacz Mati, ale za bardzo się rządzisz i prezentujesz kompletny brak... profesjonalizmu.

Dopiski GAMa w tym poście (można rozpoznać po charakterystycznym wielokropku) i wszędzie indziej, mogą być utożsamiane tylko z jego osobą, a nie z redakcją naszej strony. Adresu witryny nie zdradzamy, ponieważ jest ona już dostępna w internecie ale nie skończona. Jej otwarcie zaplanowaliśmy na 1 września, chociaż dla wielu data ta może być nieprzyjemna. Potrzebujemy jednak więcej redaktorów, a także osób, które zajęły by się różnymi aspektami technicznymi stronki.

Jeśli ktoś jest zainteresowany lub ma dodatkowe pytania - niech śmiało pisze na mojego maila albo w tym temacie (mam nadzieję, że nie jest to zbytnie zaśmiecanie owego forum).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 09:14:59 pm wysłana przez Nostradamus »

Offline Great Admiral Mati

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:02:18 pm »
Wiesz......................... Wczoraj,kiedy napisałeś ,że nie podoba ci się mój- wspaniały zresztą- post,to po prostu wiedziałem............nie wiem skąd,ale wiedziałem ,że się zarejestrujesz i go skrytykujszej..............
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Ferreto

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:24:05 pm »
Profesjonalna witryna i GAM? Nie,to niemożliwe.  :lol:
A poważniej,przykro mi,ale patrząc na takie przepychanki i wzajemne zarzucanie sobie braku profesjonalizmu,mam wątpliwości jak to będzie z jakością Waszego serwisu.Stanowczo mogliście sobie darować to i załatwić między sobą.
 

Offline Nostradamus

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpień 13, 2009, 09:09:22 pm »
Wzajemne przepychanki?
Właściwie to tylko jedna osoba sprawia "problemy". Ale rozumiem, że może to źle wyglądać. Jedno wiem na pewno - GAM rekrutacji prowadzić nie może. Nie wiem dlaczego pisze do mnie tutaj na forum i szkoda, że tak się to spaliło. Chociaż chyba można mi wierzyć, że dogadać się z nim nie jest łatwo. Ale nie będę tu narzekał i oszczędzę wam dalszego toku tej dyskusji.
Być może, kiedy strona ujrzy światło dzienne, uda nam się przekonać już zniechęconych.

Offline Ferreto

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 31, 2009, 03:12:43 pm »
Wszystkim miłośnikom i sympatykom Drakensanga życzę,aby nowy Drakensang Am Fluss der Zeit (The River of Time) okazał się tym,czego od takiej gry oczekujemy i definitywnie pobił przereklamowaną i pseudoklasyczną konkurencję także ze smokiem w nazwie.  :p Ech,to by było piękne.Czego chcieć więcej od Nowego Roku :D

Offline Girwan

Odp: Off-topic
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 31, 2009, 06:51:44 pm »
Wszystkim miłośnikom i sympatykom Drakensanga życzę,aby nowy Drakensang Am Fluss der Zeit (The River of Time) okazał się tym,czego od takiej gry oczekujemy i definitywnie pobił przereklamowaną i pseudoklasyczną konkurencję także ze smokiem w nazwie.  :p Ech,to by było piękne.Czego chcieć więcej od Nowego Roku :D

Heh, również wsiego charoszego w nowym roku ..

Oby twórcy Drakensanga wzięli przykład z DA :)



HaaYaargh

  • Gość
Odp: Off-topic
« Odpowiedź #321 dnia: Marzec 15, 2010, 09:07:36 pm »
Dla tych którzy nie śledzą na bieżąco newsów od CD-Action, a chcieliby mieć Drakensanga w niższej cenie, to jutro (16.03.2010 wtorek) wychodzi właśnie to czasopismo z tą właśnie grą :)