trawa

Autor Wątek: Płyta z muzyką.  (Przeczytany 4340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kedor

Płyta z muzyką.
« dnia: Luty 11, 2009, 05:53:44 pm »
Witam, otóż niedawno zakupiłem Tensiona.
Grę sobie zostawiam na później, bo grałem jakieś 10 minut i na razie wydaje mi się miodzio :D a mam tak że co dobre zostawiam na później (dokończę jeden mniej ciekawy tytuł).

Ale postanowiłem posłuchać muzyki z płytki. I moim pytaniem jest czy da się w jakiś sposób wrzucić muzykę na dysk? Swoje pytanie argumentuję:
- Szybsze wczytywanie utworu (płyta się rozpędza)
- Brak przerywania podczas przewijania
- Chciałbym słuchać tej muzyki grając w grę wymagającą napędu CD
- Możliwość wrzucenia utworów na MP3 :)

PS. Oczywiście jeśli jest to całkowicie legalne, jeśli nie proszę o takie info i przepraszam :P

Offline Hawarer Uzure

Odp: Płyta z muzyką.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2009, 10:46:07 pm »
Po umieszczeniu cd audio (tension-soundtracck) windows media playre automatycznie otwiera mini okienko (w Windows XP) i sie pyta co z tym zrobic (cyt. Co ma zrobić system Windows) :
- kopiuj pliki muzyczne z dysku cd używanie windows media player
-play audio cd


wybralem to 1 i on zaczol mi kopiowac muzyke kompresujac na mp3
a to 2 no zaczol grac z trackow

oczywiscie wziolem anuluj bo moim pierwotnym zamialem bylo przesluchac cd a nie kopiowac je na dysk w formacie mp3

p.s ale ten microsoft ma dziwne playery ktore kopiuja i kompresuja muzyke zamiazt grac ...... XD pozdro!!

Offline hacket

Odp: Płyta z muzyką.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2009, 09:25:49 am »
Najlepiej zripować ta muzę na MP3, co sam dawno już zrobiłem. A najlepszym do tego programem będzie exact audio copy http://www.exactaudiocopy.de/ oraz kodek (aby zamienić wma na mp3) Lame http://lame.sourceforge.net/

Konfigurujesz EAC wrzucasz płytę z muzyką do napędu, który ustawiłeś w EAC zaznaczasz wszystko i klikasz ikonie z lewej strony na MP3 po jakiś 10 minutach będziesz miął kawałki w mp3 w najlepszej, jakości dźwiękowej VBR.

 

anything