Autor Wątek: Kasen comics  (Przeczytany 11242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alfista

Kasen comics
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2003, 11:10:24 pm »
hmm ... potym jak odwiedziken uch strone ... i don't think so .. nawiazania do evy jak sie patrzy .. do tego jescze ci egipscy bogowie .. hmm .. nie moj gust .. ze tak powiem
lfi - nie tylko m&a

Lady Kitana

  • Gość
Kasen comics
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 17, 2003, 09:04:53 am »
Ech, nie ma jak ocenic ksiazke po okladce _-_ Ja czytalam i opinie mam pozytywna. Nawiazania do Evy owszem sa, ale wcale nie razace, egipscy zupelnie w porzadku - pasuja tam, kreska na calkiem niezlym poziomie - widzialam i lepsze, i gorsze - jak to w zyciu. Nikogo do niczego zmuszac nie zamierzam, ale wiecej obiektywizmu i optymizmu na codzien jeszcze niekomu nie zaszkodzilo. :)

Offline alfista

Kasen comics
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2003, 05:15:07 pm »
hmm ...  a mnie sie kreska nie podoba .. jednak jak juz cos wydaja to jednak wymagalbym czegos lepiej rysowanego .. choc nie inaczej .. w japonii tez wychadza takie mangi ... tylko jest jedna roznica .. w nowej mandze wszystko jest robione na kompie .. moze tutaj jest ten pies pogrzebany .. ale rezyserka jest w parzadku ^^ .. ale sama historia imo nie zabardzo ... ale jeszcze nie przeczytalem calej .. takze z ogulna ocena sie wstrzymam ..
lfi - nie tylko m&a

Offline ANO777

Kasen comics
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 20, 2003, 05:19:23 pm »
pomidory górą!!!!!!!!!!!!!!.....................{marchewki tesz.. :-)}

Offline Lina_

Kasen comics
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2003, 10:07:49 pm »
pomysł jest dobry ale niestety oni nie umieja ocenic która mnga nadaje sie do wydania musze przyznac ze manga rozkosza była wibitnie nie na miejscu! fabuła zero... rysunki tez takie sobie porównajcie sobie komiks polski i japoński! róznica:
OGROMNA!!!

Offline sivy

Kasen comics
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 25, 2003, 04:12:47 pm »
Eee tam czepiacie sie, te wydawnictwo daje sie wyodrebnic osobom ktore naprawde maja talent, a to ze inni nie maja za grosz talentu to nie moja wina :D
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Lina_

Kasen comics
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 25, 2003, 04:54:15 pm »
nie nie o to chodzi źle mnie zrozumiałeś!
pochwalam ich działalnosc ale jeden problem marnuja pieniadze na wydawanie komiksów które sa pozbawione fabuły lub po prostu sa plagiatem. Tym sposobem kiedy nie beda miec czytelników szybko skoncza swa działalnosc

Offline Kweethul_drugi

Kasen comics
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 25, 2003, 08:27:24 pm »
Cytat: "Lina_"
po prostu sa plagiatem

Taa... tylko weźcie wymyślcie coś oryginalnego w dzisiejszych czasach (ile razy wpadam na świetny pomysł, okazuje się, że już go ktoś wykorzystał  :( ).
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Lina_

Kasen comics
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 26, 2003, 12:26:17 pm »
tez mam ten problem, ni szkodzi jeseli beda troszeczke (troszeczke!)
podobne ale np gaurdian...
(nawet nazwa jest podobna)
wystarczy tylko troche podumać
kiedys miałam pomysł na komiks o sztukach walki w celu podwyzszenia swoich mozliwośći bojowych ludzie wszczepiali sobie geny zwierzat np:
ko-wyrastały im kocie uszka (słuch) ogon (równowaga) i byli bardziej zwinni ale po jakims czasie transformacja w zwierzaka postepowała coraz szybciej i szybciej w koncu zamieniając osobe w zwierze (główna bohaterka uznała kota za doskonałe zwierze :P) teraz szuka wynalazcy tego genialnego pomysłu oczywiscie komiks nigdy nie został narysowany

Offline Macias

Kasen comics
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 26, 2003, 10:17:05 pm »
oni niby kilka lat tworzyli ta mange,tak?no to chyba pod lawka na lekcjach/wykladach itd.bo rysunki sda badziewne...kasen dlugo nie pozyje....

Offline Lina_

Kasen comics
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 29, 2003, 07:32:12 pm »
nidługo dostana bardzo ładna mange poczekacie zobaczycie kasen robi cos na co nie odwaza sie inne wydaje mangi młodych ludzi któzy mogli by tylko pomazyc o opublikowaniu jej gdzies indziej poza internetem

Offline alfista

Kasen comics
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 29, 2003, 10:11:20 pm »
Cytat: "Lina_"
wystarczy tylko troche podumać
kiedys miałam pomysł na komiks o sztukach walki w celu podwyzszenia swoich mozliwośći bojowych ludzie wszczepiali sobie geny zwierzat np:
ko-wyrastały im kocie uszka (słuch) ogon (równowaga) i byli bardziej zwinni ale po jakims czasie transformacja w zwierzaka postepowała coraz szybciej i szybciej w koncu zamieniając osobe w zwierze (główna bohaterka uznała kota za doskonałe zwierze :P) teraz szuka wynalazcy tego genialnego pomysłu oczywiscie komiks nigdy nie został narysowany


hmm .. pierwsze co mi przychodzi do glowy to heat guy j .... twol pomysl zostal juz wykorzystany .. jak by poszuakc znalazl bym wiecej zaapewne ...
lfi - nie tylko m&a

grzybek

  • Gość
Kasen comics
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 01, 2003, 01:31:25 pm »
Hi!

Chyba najlepiej teraz obrac gatunek cyberpunka lub moze zrobic mange o normalnych ludziach... Po co szukac daleko jak mozna opisac zycie we wlasnej szkole / studiach / pracy a historia na pewno nie bedzie znow taka powtarzalna :)

pozdrawiam
Grzybek

Offline Macias

Kasen comics
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 02, 2003, 04:08:20 pm »
Cytat: "Lina_"
nidługo dostana bardzo ładna mange poczekacie zobaczycie kasen robi cos na co nie odwaza sie inne wydaje mangi młodych ludzi któzy mogli by tylko pomazyc o opublikowaniu jej gdzies indziej poza internetem
tak to napislaas,ze  skumac nie mozna o co biega...wiecej uwagi na jezyku polskim by sie przydalo...
w.g mnie niektorzy nie powinni publikowac ngdzie poza inetem.b.dobzi polscy rysownicy do dzis nie wydali swoich albumow ( n.p Kurt) a kasen wydaje taki badziew...gdzie tu sens?

grzybek

  • Gość
Kasen comics
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 02, 2003, 11:40:15 pm »
Hi!

 To nie jest rozmowa na forum... Mozemy sie kiedys umowic na piwo :) i porozmawiac o tym co i gdzie sie slyszalo :)
i zakladam Ci, ze sens w tym jest - inaczej by to przeciez sie nie stalo...

pozdrawiam
Grzybek