trawa

Autor Wątek: Kasen comics  (Przeczytany 11247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inszy

Kasen comics
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 12, 2004, 03:06:09 pm »
Ano nie manga, nawet autor protestuje by tak nie nazywać Usagiego 8)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline bastet

Kasen comics
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 15, 2004, 04:56:15 pm »
mi komiksy wydane dotąd przez Kasen. :/ takie to wszystko naciągane, rysownicy nienajlepsi (no, moze z wyjątkiem, tej, która stworzyła Lived Inc. oraz Key, nie pamiętam nazwiska), poza tym o ile promowanie polskich rysowników komiksów mangopodobnych rozumiem, to wydawania takigo tworu hiszpańskiego już nie. teraz mają podobno wydać jakieś komiksy koreańskie, yaoi nie popieram (jest już jedno wydawnictwo specjalizujące się w opowiadankach o pedałach), ale Island czytałamkilka rozdziałów i zapowiada się naprawde interesująco. :)[/b]
size=10]stop whispering, start shouting.[/size]

Offline Lina_

Kasen comics
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 13, 2004, 04:35:24 pm »
Garou-chan jak wam sie podobało dla mnie niektóre rysunki były genialne okładka tez boska gdyby nie ten wsciekły ludek z boku, niektóre rysunki zapierały dech w piersiacha niektóre wołały o pomste do nieba, fabuła stereotypowa i jakby sćiagnięta z Momo ale nie wiem czy jest w hiszpani więc o nic nie moge posądzać... Island zapowiada się bardzo dobrze nawet świetnie. Reszta jest całkowicie skopana

Offline Pokpoko

Kasen comics
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 13, 2004, 07:07:57 pm »
island-fajna kreska(nieco plastikowa ale i tak fajna)..i jedna mega-wada-TUSZ...mam go z litr an łapkach po przeczytaniu...