Autor Wątek: Draknesang 2  (Przeczytany 18391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir Przymek

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 20, 2009, 12:21:23 pm »
Oblivion to bardzo słabe RPG , wg. mnie oczywiście . Nie ma co porównywać . A właśnie jeśli chodzi o czary i zbroje to najlepiej to było rozwiązane w grach na podst. systemu D&D .
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 20, 2009, 03:07:02 pm »
Oblivion Oblivionem - miał wady i zalety (zady i walety) ;), a zbroi w Drakensangu dla maga bym nie dawała. Właśnie od tego są magiczne szaty, a magizbroja i tak wymiata, wg. mnie. Jednak też mi się system tworzenia postaci nie zabardzo podoba... Powinno być więcej dowolności, może nie tak jak w Oblivionie, ale w NWN2 fajnie to wyglądało...

Offline Draakul

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 20, 2009, 06:58:20 pm »
System czarowania z NWN, znaczy się nowe czary co kilka lvli, nowe czary, więcej czarów, potężniejsze czary, jakieś fajne czary ofensywne a nie takie fiu bździu jak teraz jest,  możliwość teleportowania się do siedziby no i jeszcze jakiś "Nieludzki" towarzysz w stylu Deeklina z pierwszego NWN, mimo, że grałem zawsze magiem i on mi się za bardzo nie przydawał to i tak go zawsze brałem do "Drużyny" (2 osoby to już drużyna?) bo był zabawny i miał ten swój koboldzki urok :P

Offline Sir Przymek

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 20, 2009, 09:55:48 pm »
Jeśli już wspominamy o NWN to tylko pierwsza część razem z dodatkami była dobra ... bo w wypadku drugiej części poszli na prostote ... brak klimatu niestety ... Zdecydowanie lepszy BG 1 i 2 a nawet Icewind Dale 1 i 2 (chociaż to bardziej H&S ) ale klimacik miał .

Aż szkoda że zaprzestali robienia gier rpg w tamtym stylu na tamtym enginie ( seria BG , ID , i Torment to są przecież najlepszejsze rpgi wszechczasów) ....

Coś wam powiem .. naprawde nie ważna jest grafika w grze . gra musi mieć to coś .. to magiczne coś .. ...........
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline lannister

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 22, 2009, 12:06:46 am »
ja mam nadzieją na:

1. fabułę dla trochę starszych graczy (taki średniowieczny świat wyobrażam sobie jako bardziej brutalny i bezwzględny)
2. może trochę zainwestować w filmiki ?
3. pancerze i reszta to jak sądzę oczywistość, nie spodziewam się że w D2 tarczę znalezioną po 10 minutach gry wymienię w ostatnim rozdziale jak to było w D1  :lol:
4. drużyna 5-osobowa ? mi ewidentnie brakowało... grałem postać główna-tank, drugi tank, Rhulana-łuk, Gladys-kusza/mag a o wiele sensowniej by to wyglądało gdyby Gladys była normalnym złodziejem z kuszą a mag był oddzielnie i z prawdziwego zdarzenia
5. interakcja między bohaterami (romans ? zdrada ?)

Offline Great Admiral Mati

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2009, 08:56:53 am »
Czego oczekuję:
1.Więcej różnorodnych pancerzy
2.Lepsza kreacja postaci (można nie tylko wybać rasę ,płeć czy klasę,ale też budowę twarzy,włosy czy budowę ciała)
2.Brak jednorazowych lokacji
3.Magia ofensywna !!!
4.Głosy dla postaci i NPCów
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Lirael

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 22, 2009, 01:49:59 pm »
Fajnie by było gdby w dwójce była większa interakcja w drużynce jakieś kłótnie,przyajżnie itp...brakuje mi też w 1 większego wpływu na wygląd postaci... z tym to jest maskara...:( i przydalo by sie faktycznie jakoś zbalansować ekwipunek bo 2 szaty dla maga na cała grę to żenada...już nie mówiać o broniach..nie mówię żeby od razu jakiś super sprzęt wyskawiał z beczki ale jakieś urozmaicenie by się przydało...a i jeszcze jedno...brakuje mi jakiejś takiej wesołej małej rasy...jakiegoś hobbita, niziołka albo kendera..;)

Offline gnut

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2009, 02:55:40 pm »
A ja jeszcze dodam, że chciałabym móc grać dwiema katanami! Odkąd zabiłam Drizzta (chciałam sprawdzić, czy to w ogóle możliwe i w końcu mi się udało) i zabrałam mu jego scimitary (sejmitary) - wiem, to straszny i zły postępek w dodatku z niskich pobudek :oops: - w każdej następnej grze, w jakiej była taka opcja, grałam dwiema katanami.
Why drink and drive when you can smoke and fly?

Offline Lirael

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 22, 2009, 03:33:42 pm »
:) no cóż sejmitar do katany zbyt podobny nie jest...;) ale fakt że też gram zawsze jak się da dwoma katankami ;)

Offline Sir Przymek

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 22, 2009, 05:18:26 pm »
z waszych narzekań wynika że Drakensang to najgorszy RPG wszechczasów. Jak dla mnie w drugiej części nic nie muszą zmieniać .Tylko dodać nową fabułe z questami .
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline neoviper

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2009, 05:24:53 pm »
A ja jeszcze dodam, że chciałabym móc grać dwiema katanami! Odkąd zabiłam Drizzta (chciałam sprawdzić, czy to w ogóle możliwe i w końcu mi się udało) i zabrałam mu jego scimitary (sejmitary) - wiem, to straszny i zły postępek w dodatku z niskich pobudek :oops: - w każdej następnej grze, w jakiej była taka opcja, grałam dwiema katanami.

o jakiej grze mowisz?


do tematu
rozbudowany ekwipunek
nowe rasy
lepsza magia ofensywna

Offline gnut

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 22, 2009, 05:41:32 pm »
@ neoviper:  :) Sorry, zapomniałam, ze nie wszyscy ludzie na świecie grali w Baldur's Gate :)
Why drink and drive when you can smoke and fly?

Offline Sir Przymek

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 22, 2009, 06:13:52 pm »
Zabiłaś Drizzta ?????????!!!!!!!!!! Jak moża zabić Drizzt Do'urdena ???? To postać legenda w D&D ... Powinnaś sie dać spalić na stosie za to co zrobiłaś wiedźmo
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline neoviper

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 22, 2009, 06:22:52 pm »
wlasnie nie gralem.. ;p kurcze musze nadrobic ;p polecacie?

W drakensang 2 mogli by moze zrobic opcje multiplayer? tylko nie wiem na czym mialo by polegac ale bylo by fajnie..

Offline Lirael

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 22, 2009, 06:40:38 pm »
KONIECZNIE zagraj w BG toż to legenda przecie....;) co do Drowa to ja tam zaciachałem również całą jego cukierkowata drużynke...;P dodam że bardzo go lubię ale akurat grałem złym teamem..:D a gierka jest całkiem spoko ale to są nasze prośby i przemyślenia sir Przymku żeby grało się sympatyczniej:)