trawa

Autor Wątek: podstawy  (Przeczytany 12469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lirael

Odp: podstawy
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 26, 2009, 07:50:02 pm »
No cóż...w realu to faktycznie trochę popalili sobie swego czasu..a wszytkiemu był winien mały pasożyt żyta......:D a w fantasy to chyba by było ciężko podpalić wiedźme...chyba że kulą ognista...;)

Offline gnut

Odp: podstawy
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 26, 2009, 07:53:06 pm »
To mnie zawsze zastanawiało... Bo w moim rozumieniu wiedźma się uratuje przed stosem, a skoro tak, to te wszystkie, które spłonęły były niewinne...

Rzeczywiście, wszystkie, które spłonęły, były niewinne - i przy założeniu, że prawdziwej wiedźmy spalić się nie da (a przecież nie da się!), i przy założeniu, że wiedźmy nie istnieją...
Why drink and drive when you can smoke and fly?

Offline czupakabra

Odp: podstawy
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 26, 2009, 09:19:23 pm »
Jak się nie da wiedźmy spalić... wszystko sie da... łapiesz, wiążesz i palisz jak ktoś sobie wymyśli że się nie palą, to można wymyślić jakiegoś zakonnika z boską mocą spalania.

a propo gry, to czy nie uważacie że fabuła wcale nie jest taka wciągająca? Jestem w tallon i gra zaczyna być taka drętwa... Brak dialogów towarzyszy tak jak w bg czy nwn.

Offline Kreutz67

Odp: podstawy
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 26, 2009, 09:28:49 pm »
Dla mnie Tallon była jedną z najciekawszych lokacji. Dużo różnorodnych questów, rewelacyjny kobold i w końcu paru porządnych nauczycieli  :)

Offline czupakabra

Odp: podstawy
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 26, 2009, 09:46:28 pm »
nie podałem tego tallona jako przykład, tylko inf. że tu jestem i nie mam czegoś takiego jak miałem grając w gothic'a  że nie mogłem spać bo zastanawiałem się co dalej, klimat tak wciągał że nie chciało wracać się do rzeczywistości, albo nwn2 niby zwykła gierka, ledwo wstałeś i kawę wypiłeś a tu już trzeba iść spać i nie wiesz kiedy ten czas minął, nie spotkałem innej gry która by mnie wciągneła tak jak te 2. Po recenzjach i opisach drakena myślałem że będzie dobry, ale im dłużej gram, tym nudniej... był 1 ciekawy quest w drakenie, jak syn właściciela piwo waru przypłynął te dochodzenie, skradanie w domu woźnicy.  Czy fabuła nabierze ciekawych obrotów czy dalej taka maślana będzie?

Offline Kreutz67

Odp: podstawy
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 26, 2009, 10:34:58 pm »
hmmmm ... dużo było ciekawych questów przed Tallon. Ze skradaniem to chyba 3 (młot Growina, Niczym cień w Górach krwawych, przekradanie się w zamku Posępny Kieł).
Ja lekkie znużenie odczułem dopiero w głębiach Gulduru (przez te podobnie wyglądające korytarze).

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: podstawy
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 26, 2009, 10:40:55 pm »
Nie znoszę głębi jakichkolwiek... podziemia i podziemia. To to ja mam w pracy! W podziemiach trzymamy czasopisma i rózne śmieci, do których tez teoretycznie ma być dostęp. Gnut też chyba prosiła o więcej łąk i lasów w dwójce, nie?

Offline lannister

Odp: podstawy
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 26, 2009, 10:44:26 pm »
głębie to była masakra ! kilkakrotnie mówiłem sobie "uff... to już MUSI być ostatnia mapka" po czym trafiałem na schody w górę :(
trochę przegięli albo koncepcja im się kończyła...

Offline Sir Przymek

Odp: podstawy
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 27, 2009, 07:56:51 am »
co do palenia wiedźm .. może nie dają sie całkiem spalić ale podgrillować troche tak ... polecam udka
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline Great Admiral Mati

Odp: podstawy
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 27, 2009, 07:35:40 pm »
Rzeczywiście, wszystkie, które spłonęły, były niewinne - i przy założeniu, że prawdziwej wiedźmy spalić się nie da (a przecież nie da się!), i przy założeniu, że wiedźmy nie istnieją...
Każdy wie,że wiedźmę da się spalić,albowiem są zrobione z drewna ,co udowodniono w pewnym badzo mądrym filmie historycznym ! A więc................ na stos !
[skandujący tłum] Na stos ! Na stos ! Na stos !
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Bartus8895

Odp: podstawy
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 01, 2009, 10:07:35 am »
O czym jest temat, bo chce sie wtrącić, ale nie wiem po jakiej stronie :D
1Jedno Serce Jedno Bicie KKS Ponad Życie
2Od kołyski po sam grób KKS to mój klub
3 Nawet w 3 lidze lecha się nie wstydze
Kolejorz wielki jest :P

 

anything