trawa

Autor Wątek: Mroja Press  (Przeczytany 132827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 27, 2010, 11:51:05 am »

http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=11138&id=100000257987172&ref=mf
To może opowiedz co tam jest, bo trzeba się zalogować aby to obejrzeć.
Proszę na przyszłość nie zamieszczać stron, gdzie bez logowania/zakładania konta nie można nic przeczytać. :-X
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline yurek1

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 27, 2010, 12:52:25 pm »
parę dziwnych facjat, jakiś misio w rudawym sweterku i chyba okładka komiksu, ale co to jest, to ja nie wiem, proszę ja ciebie.

sorry, nie mogłem się powstrzymać. :)

swoją drogą, to ta Kawangarda wygląda trochę obskurnie. nie wiem, nigdy nie byłem, wnioskuję po tych paru zdjęciach.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline freshmaker

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 27, 2010, 12:54:45 pm »
ten gościu z ogromnym bebechem to timof?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline yurek1

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 27, 2010, 01:53:30 pm »
yep.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 27, 2010, 02:49:39 pm »
swoją drogą, to ta Kawangarda wygląda trochę obskurnie. nie wiem, nigdy nie byłem, wnioskuję po tych paru zdjęciach.

wybierz się to zmienisz zdanie. Ja twierdze, że taki wygląd to wina aparatu (prawdopodobnie w komórce).

pozwolę sobie jeszcze dodatkowo zedytować swoją wiadomośc.

Bardzo podoba mi się ten Twój komentarz yurku (i tak naprawdę czy to żart, czy cokolwiek innego to we mnie i tak uderza, bo uderza w moich znajomych których "facjaty" się tam przewijają a do nich zaliczam też tego "misia w rudawym sweterku"). Dzięki niemu już wiem, że jeżeli kiedyś zostanę wydawcą  komiksów powinienem robić premiery w Bristolu czy huk wie gdzie (ważne żeby miało z pięć gwiazdek), gdzie wszyscy zaproszeni goście byliby ubrani we fraki i garnitury. Premierowe komiksy leżałyby na wielkim stole na zielonym lub bordowym suknie. Ewentualnie w atłasach. O. tak. tak zrobię. Bo chodzi o blichtr, a nie o to, żeby ludzie przy okazji premiery się po prostu dobrze bawili.
Ale z drugiej strony wtedy zaczną się inne komentarze w stylu "wydają kasę na takie rzeczy, stąd te ogromne ceny okładkowe komiksów etc etc etc".... GDZIE MAM ZNALEŹĆ TEN ZŁOTY ŚRODEK ?!

Tak. mogłeś się powstrzymać.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2010, 02:59:30 pm wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline yurek1

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #305 dnia: Luty 27, 2010, 02:59:15 pm »
wybierz się to zmienisz zdanie. Ja twierdze, że taki wygląd to wina aparatu (prawdopodobnie w komórce).

pozwolę sobie jeszcze dodatkowo zedytować swoją wiadomośc.

Bardzo podoba mi się ten Twój komentarz yurku. Dzięki niemu już wiem, że jeżeli kiedyś zostanę wydawcą  komiksów powinienem robić premiery w Bristolu czy huk wie gdzie (ważne żeby miało z pięć gwiazdek), gdzie wszyscy zaproszeni goście byliby ubrani we fraki i garnitury. Premierowe komiksy leżałyby na wielkim stole na zielonym lub bordowym suknie. Ewentualnie w atłasach. O. tak. tak zrobię. Bo chodzi o blichtr, a nie o to, żeby ludzie przy okazji premiery się po prostu dobrze bawili.
Ale z drugiej strony wtedy zaczną się inne komentarze w stylu "wydają kasę na takie rzeczy, stąd te ogromne ceny okładkowe komiksów etc etc etc".... GDZIE MAM ZNALEŹĆ TEN ZŁOTY ŚRODEK ?!

Tak. mogłeś się powstrzymać.

no toć przecież to był żart, come on. czy naprawdę musi być emotka, żeby każdy zrozumiał?
jak ostatnio czytam Twoje posty, to dochodzę do wniosku, że strasznie się spinasz. luz, man. podaj faję w pozytywnej tonacji itd.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #306 dnia: Luty 27, 2010, 03:02:51 pm »
to dochodzę do wniosku, że strasznie się spinasz. luz, man. podaj faję w pozytywnej tonacji itd.

tak, to fakt, spinam się za każdym razem coraz bardziej. I jestem tego świadom i doskonale to widzę. Ale wiem też że nie spinam się bez przyczyny. No ale to moje subiektywne.... EOT
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

godai

  • Gość
Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #307 dnia: Luty 27, 2010, 03:18:10 pm »
no toć przecież to był żart, come on. czy naprawdę musi być emotka, żeby każdy zrozumiał?
jak ostatnio czytam Twoje posty, to dochodzę do wniosku, że strasznie się spinasz. luz, man. podaj faję w pozytywnej tonacji itd.

Po prosty, yurek, niektóre żarty, nawet, jeśli się wie, że są żartami, to nadal są c**jowe.

Offline yurek1

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 27, 2010, 03:20:27 pm »
aha. to teraz już będę wiedział.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline freshmaker

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #309 dnia: Luty 27, 2010, 04:36:08 pm »
przeczytałem profesora bella - komiks bardzo dobry, ale ja nie o tym.

BZG egmontu to limuzyna przy łódzkiej drukarni mroja. brzegi stron uwalone klejem z zszycie szczególnie kiepskie w pierwszej części albumu. do tego nitki z grzbietu wystają co drugą stronę. jak na 69zł uważam to za niezły zonk.

uprzedzając - widziałem egzemplarze do czytania w ck i komikslandii z podobnymi defaktami (myślałem, że dlatego właśnie są egzemparzami do czytania).
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Felix Hausdorff

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #310 dnia: Luty 28, 2010, 01:39:58 pm »
Cytuj
no toć przecież to był żart, come on. czy naprawdę musi być emotka, żeby każdy zrozumiał?

no toć przecież była emotka. A i tak nieśmieszne.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #311 dnia: Luty 28, 2010, 02:05:35 pm »
BZG egmontu to limuzyna przy łódzkiej drukarni mroja. brzegi stron uwalone klejem z zszycie szczególnie kiepskie w pierwszej części albumu. do tego nitki z grzbietu wystają co drugą stronę. jak na 69zł uważam to za niezły zonk.
Mam w domu 2 otwarte egzemplarze (w sensie rozfoliowane, trzeci zafoliowany jest dla zwycięzcy konkursu).
Żaden z nich nie ma cech, o których piszesz, nigdzie klej się nie pojawia na żadnych brzegach i nie rozumiem zarzutu że zszycie kiepskie - w sensie strony wypadają, czy jak?
Komiks jest szyto-klejony - nic w tym nowoczesnego ani niezwykłego, do szycia podzielony jest na sześć części i "nitki z grzbietu" masz prawo widzieć w 6 miejscach (tak jak zszywki w zeszytach - na środku) i to nie jest nic niezwykłego - widać to w każdym szytym komiksie czy książce, im grubszy papier tym bardziej widać.
Nie mamy fizycznej możliwości sprawdzić wszystkich egz., zwłaszcza że są zafoliowane jak je odbieramy z drukarni. Jeśli chcesz, możesz ten egz. odesłać bezpośrednio do mnie, bo chętnie bym zobaczył taki egzemplarz.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #312 dnia: Luty 28, 2010, 02:10:18 pm »
Wiadomość zasługuje na osobny post:

w kwietniu 2010 nowe "Rewolucje"!


edit: to oznacza małą zmianę w planie wydawniczym i przesunięcie "RG #2" na czerwiec. Ale warto, naprawdę warto zrobić to przesunięcie!
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 02:14:06 pm wysłana przez Kingpin »

Offline badday

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #313 dnia: Luty 28, 2010, 02:19:08 pm »
Po prosty, yurek, niektóre żarty, nawet, jeśli się wie, że są żartami, to nadal są c**jowe.


Ja mam podobne odczucia odnośnie żartu z chrzcin.

Offline MateuszSkutnik

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #314 dnia: Luty 28, 2010, 03:52:52 pm »
to oznacza małą zmianę w planie wydawniczym i przesunięcie "RG #2" na czerwiec.

siet.  :/

nie wiedziałem że coś skoliduje wam. :/