Autor Wątek: Jan Hardy  (Przeczytany 84966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #285 dnia: Listopad 18, 2015, 08:53:44 pm »
Jeszcze tego w ogóle nie czytałem, choć na półce czeka pierwszy numer.
Strasznie mi się podobają okładki najnowszych zeszytów. Trzeba zacząć nadrabiać poprzednie.



Offline vision2001

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #286 dnia: Kwiecień 12, 2017, 01:14:21 pm »
Na Alei Komiksu pojawił się artykuł z twórcą/wydawcą komiksów Czarnej Materii/Materia Komiks.
Trochę o tym jak wyglądała przeszłość, trochę o teraźniejszości, (prawie) nic o przyszłości.
A w dodatku jego komiksu można kupić obecnie za darmo/po taniości lub za prawie dowolną, rozsądną kwotę (w sklepie wydawcy).

Dla "uczulonych" -  w artykule jest dużo odwołań do Boga, religii i duchowości. Niektórym (nie mi) może to przeszkadzać.


Artykuł:
http://alejakomiksu.com/artykul/6741/Kijuc-Trzeba-pokonac-smoka/
Namiary na sklep:
http://materiakomiks.pl/



DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Doctus

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #287 dnia: Kwiecień 12, 2017, 01:19:27 pm »
Szkoda że archiwalne numery Czarnej Materii nadal są praktycznie nie do zdobycia.

Offline Nawimar

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #288 dnia: Kwiecień 12, 2017, 03:37:42 pm »
Vision2001: "Dla "uczulonych" -  w artykule jest dużo odwołań do Boga, religii i duchowości. Niektórym (nie mi) może to przeszkadzać. "
 
Prawie padłem ze śmiechu gdy to przeczytałem :) Na swój sposób zabawne czasy nam nastały skoro trzeba uruchamiać alert na tego typu sprawy. Ach, ci poprawno-politycznie skonstruowani wrażliwcy o których trzeba czule dbać aby się przypadkiem nie spłakali na widok owego straszliwego słówka "Bóg" :)

Doctus - mam wrażenie, że warto napisać bezpośrednio do autora. Nie zdziwię się jeśli ma je u siebie.

Offline Doctus

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #289 dnia: Kwiecień 12, 2017, 03:55:57 pm »
To mimo wszystko jest bardzo fajny wywiad. Mój ulubiony fragment:

Cytuj
„Wiele osób” to taka nowomowa jak „wszyscy”. Piętnaście osób kotłuje się pod jedną grafiką na FB i krzyczą „pospolite ruszenie” albo „wszyscy”. Później, jak się spotka tych ludzi na przykład na MFK, to okazują się tacy fajni i łagodni. Co prawda rozpoczynają rozmowę z opuszczonymi głowami, ale później jest już trochę lepiej. A po imprezie znów internet i od początku... Ciągle ta sama historia.

Dokładnie. Prawdziwy klasyk polskiego komiksowa :biggrin:

Offline vision2001

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #290 dnia: Kwiecień 12, 2017, 06:29:29 pm »
Vision2001: "Dla "uczulonych" -  w artykule jest dużo odwołań do Boga, religii i duchowości. Niektórym (nie mi) może to przeszkadzać. "
 
Prawie padłem ze śmiechu gdy to przeczytałem :smile: Na swój sposób zabawne czasy nam nastały skoro trzeba uruchamiać alert na tego typu sprawy. Ach, ci poprawno-politycznie skonstruowani wrażliwcy o których trzeba czule dbać aby się przypadkiem nie spłakali na widok owego straszliwego słówka "Bóg" :smile:
Wiesz... Jest taki magazyn Komiks i my i tam tak w artykułach to oni tak bardzo, bardzo ale to bardzo... Całe szczęście potrafię coś wyśrodkować i np. ten magazyn kupuję dla komiksów w nim zawartych, a nie dla artykułów. A tu bardzo widać, że Kijuc jest uduchowiony i o tym mówi/pisze. Ale nie jest to nachalne "ciągnięcie w swoją stronę". Ale i tak wolałem przestrzec. ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Nawimar

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #291 dnia: Kwiecień 12, 2017, 11:01:00 pm »
Mam nadzieję Visionie, że już niebawem nadejdą czasy w trakcie których nie będziesz musiał stosować ostrzeżeń do spraw tego przecież nie wymagających; zwłaszcza że prawdopodobnie ma się ku temu :smile:

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #292 dnia: Kwiecień 12, 2017, 11:08:55 pm »
Wiesz... Jest taki magazyn Komiks i my i tam tak w artykułach to oni tak bardzo, bardzo ale to bardzo...




tak bardzo co?
The darkness will swallow everything

Offline Doctus

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #293 dnia: Kwiecień 13, 2017, 05:26:18 am »
@Nawimar
Mógłbyś przestać siać tę paranoje. Mam nadzieje że żartujesz. To nadal kraj w większości katolicki i nikt tu nigdy za religię ludzi nie tępił. Choć prztyczki, wielce wierzącym w dzień a pod wieczór cynicznym, zawistnym, i plującym nienawiścią, są bardzo potrzebne bo hipokryzja to rzecz zła. @Vision raz napisał coś takiego i teraz ciągnięcie te niepotrzebną dyskusję, która z prawdą nie ma nic wspólnego.


Offline Nawimar

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #294 dnia: Kwiecień 13, 2017, 05:51:41 am »
Doctus - nie, nie żartuję; tym bardziej że najwyraźniej nie bardzo wiesz o czym piszesz. I sori ale swoim ostatnim postem to właśnie Ty "ciągniesz niepotrzebną dyskusje".  No i jak mawiał pewien dość słynny rzymski prawnik: "Cóż to jest prawda?"

Offline Doctus

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #295 dnia: Kwiecień 15, 2017, 05:56:29 pm »
@Nawimar
Jeśli chcesz mi uzasadnić dlaczego "nie wiem o czym piszę", to możesz to zrobić na PW. Tutaj nie ma po co tego ciągnąć. To wątek o komiksie a nie religii. Ja wiem doskonale co chciałem napisać i dlaczego coś napisałem. Jeżeli nie zechcesz mi tego wyjaśnić w prywatnej wiadomości, to też dla mnie w porządku, bo nie musisz czuć takiej potrzeby. To tyle ode mnie. Pozdrawiam bez złośliwości i uszczypliwości :)

Offline Nawimar

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #296 dnia: Kwiecień 26, 2017, 02:10:50 pm »
Doctusie drogi; miast zamęczać Cię na privie proponuję lekturę kolejnego wywiadu z autorem "bardzo, bardzo ale to bardzo":
 
http://narodowcy.net/fotorelacje/wywiad-z-jakubem-kijucem

Offline bluebeery

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #297 dnia: Kwiecień 27, 2017, 07:20:08 pm »
Doctusie drogi; miast zamęczać Cię na privie proponuję lekturę kolejnego wywiadu z autorem "bardzo, bardzo ale to bardzo":
 
http://narodowcy.net/fotorelacje/wywiad-z-jakubem-kijucem
Również polecam wywiad :)