trawa

Autor Wątek: Łauma  (Przeczytany 32059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Śledziu

  • Gość
Odp: Wąż, szeptucha i stary kredens...
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 27, 2009, 11:59:25 pm »
Z tym nie ma tragedii, Hugo Pratt przeciez do rysowania maszyn i pojazdow tez korzystal z pomocy innego rysownika

Acha, tak mi się coś wydawało, że te wypicowane lokomotywy to z innej ręki. Wcale się nie dziwię, że mu się nie chciało, oj wcale. I jest to jakiś pomysł na Polski Komiks. Wspólne tworzenie komiksu z elementów, które rysownikowi wychodzą najlepiej. Adler- broń, Kowalski- konie ja położę kolor a KRL co najwyżej to przeczyta, cienias jeden.

Offline mica

Odp: Wąż, szeptucha i stary kredens...
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 28, 2009, 12:40:48 am »
Acha, tak mi się coś wydawało, że te wypicowane lokomotywy to z innej ręki. Wcale się nie dziwię, że mu się nie chciało, oj wcale. I jest to jakiś pomysł na Polski Komiks. Wspólne tworzenie komiksu z elementów, które rysownikowi wychodzą najlepiej. Adler- broń, Kowalski- konie ja położę kolor a KRL co najwyżej to przeczyta, cienias jeden.

karmelek jeden, hihihihihihi

Offline lobsterandscrimp

Odp: Wąż, szeptucha i stary kredens...
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 28, 2009, 08:06:10 am »
Zaproponowany przez Sledzia sposob tworzenia komiksu jest moim zdaniem pomyslem na uratowanie Komiksu Polskiego! I znow widac, ze jestesmy "do przodu", w komiksie amerykanskim rozdzielaja obowiazki pomiedzy scenarzyste, rysownikia, inkera i koloryste. U nas potrzebne jest kolektywne podejscie do komiksu!

KRLu, NATYCHMIAST PRZESTAN RYSOWAC TEN KOMIKS. Jednym rozwiazaniem, ktore uratuje Komiks Polski, jest narysowanie Szeptuchy kolektywnie!

Proponuje zeby Papcio Chmiel odpowiadal za warstwe ideologiczno - patriotyczna komiksu (ma chyba najwieksze doswiadczenie w tym), Pan Baranowski zajalby sie sprzedaza komiksu w sieci Mango TV, postaci ludzkie powinni rysowac chyba Boguslaw Polch do spolki z Rosinskim (bo oni narysowali dwa NAJLEPSZE komiksy polskie, czyli Funkiego Kovala i Throgala). Nie mam pomyslu jaka role mialby odegac Krzysztof Kopec.

Trzeba znalezc jeszcze kogos dobrego w rysowaniu drzew, bo KRL EWIDENTNIE unika rysowania drzew (NIE UMIE!) i kiedy ktos mu to wytyka, to reaguje histerycznie.
http://mujrushoffyblogasek.blogspot.com/ - moj słitaśny pamietniczek! | http://img441.imageshack.us/img441/9642/brkslsz6.jpg |||UWAGA, ZUBAŻAM DYSKUSJĘ

Offline kmh

Odp: Wąż, szeptucha i stary kredens...
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 28, 2009, 08:55:33 am »
Rosiński by rysował postacie, a Polch wpisywał literki na banknotach, przecież to mu najbardziej zapamiętała ludzkość.
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Wąż, szeptucha i stary kredens...
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 28, 2009, 09:44:29 am »
Na monetach!!!  :eek:

KRL

  • Gość
Odp: Wąż, szeptucha i stary kredens...
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 28, 2009, 10:12:35 am »
Cytuj
Acha, tak mi się coś wydawało, że te wypicowane lokomotywy to z innej ręki. Wcale się nie dziwię, że mu się nie chciało, oj wcale. I jest to jakiś pomysł na Polski Komiks. Wspólne tworzenie komiksu z elementów, które rysownikowi wychodzą najlepiej. Adler- broń, Kowalski- konie ja położę kolor a KRL co najwyżej to przeczyta, cienias jeden.

a fakof. ja będę zamazywał korektorem kontury w tle.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Wąż, szeptucha i stary kredens...
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 28, 2009, 10:28:50 am »
Śledziu zadba o używki, rynsztokowy język i bohomazy na murach. :lol:
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline .C.Z.

Odp: Wąż, szeptucha i stary kredens...
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 01, 2009, 10:40:17 am »
Myślę, że Śledziu jest zbyt zinowy i nie może w ogóle się do tego mieszać.
 Inne rzeczy - takie jak kolor, rysowanie drzew, wymyślanie dialogów - autorzy mogą powierzyć swoim małżonkom czy przyjaciołom zza granicy.

Robert Zaręba

  • Gość
Odp: Wąż, szeptucha i stary kredens...
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 01, 2009, 10:48:32 am »
Cytuj
Nie mam pomyslu jaka role mialby odegac Krzysztof Kopec.
Jak to jaką? Rzecznika prasowego  :lol:

Offline bąbielek

Odp: Łauma
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 19, 2009, 02:56:44 pm »
Zmieniłem nazwę tematu na "Łauma", jako że taki tytuł będzie miał komiks, którego pierwszy rozdział "Wąż, szeptucha i stary kredens" można przeczytać w sieci.

Tymczasem już dzisiaj można się spodziewać niespodzianki związanej z komiksem. Szczegóły wkrótce.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 10:40:21 pm wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Łauma
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 19, 2009, 02:58:33 pm »
Tymczasem już dzisiaj można się spodziewać niespodzianki związanej z komiksem.

Będzie obwoluta?  :lol: :badgrin:

....pewnie KRL przedstawi na swoim blogu okładkę  :)

Offline bąbielek

Odp: Łauma
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 19, 2009, 03:02:28 pm »
Nie będzie.

Ale na MFK będzie można dostać od autora Order Czerstwego Dowcipu. Warunek - wypicie szklanki soku z własnoręcznie wyciśniętego rabarbaru.

Klick me up, klick me down.

Offline bąbielek

Odp: Łauma
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 19, 2009, 09:18:47 pm »
Oto i rzeczona niespodzianka:
http://lauma-krl.blogspot.com

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Łauma
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 19, 2009, 09:33:06 pm »
Oto i rzeczona niespodzianka:
http://lauma-krl.blogspot.com

Totalny miód! 8)
A ja głupi myślałem że niespodzianką będzie jakaś tam prezentacja okładki  :roll:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 12:57:16 am wysłana przez Death »

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Łauma
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 20, 2009, 09:58:29 am »
Bardzo, bardzo fajne!
Już się nie mogę doczekać premiery!!!