Autor Wątek: Nowości lipca!  (Przeczytany 22000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marucin

  • Gość
Nowości lipca!
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 07, 2003, 07:14:17 am »
Cytat: "Callado"
Cytat: "Mav82"
nie przejmuj sie, (jak to jush ktos madry dawno temu stwierdzil) nikt nie jest doskonaly  :wink:

Słowa te wypowiedziała Marilyn Monroe w filmie "Pół żartem, pół serio"

Nie była ro merlin tylko miliarder ktory podrywal  Jacka Lemmona. W ostatniej scenie Lemmon mowi "ale ja jestem merzczyzna" na to on "nikt nie jest doskonaly"

Offline Maciej

Nowości lipca!
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 07, 2003, 03:01:05 pm »
Ufff... ja jeszcze "krwawej jatki" nie mam, a tu już szykuje się tyle dobra wszelakiego :roll:. Zaczynam nie wyrabiać... :cry:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Callado

Nowości lipca!
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 07, 2003, 05:40:25 pm »
Cytat: "marucin"
Cytat: "Callado"
Cytat: "Mav82"
nie przejmuj sie, (jak to jush ktos madry dawno temu stwierdzil) nikt nie jest doskonaly  :wink:

Słowa te wypowiedziała Marilyn Monroe w filmie "Pół żartem, pół serio"

Nie była ro merlin tylko miliarder ktory podrywal  Jacka Lemmona. W ostatniej scenie Lemmon mowi "ale ja jestem merzczyzna" na to on "nikt nie jest doskonaly"

Czy to powiedziała Marilyn czy miliarder to i tak dialog wymyślił scenarzysta :wink:

Offline Voytek

Nowości lipca!
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 07, 2003, 05:59:11 pm »
Ofkors caly czas rozmawiamy o nowosciach lipca :(
ex, Drugs & CS!

Offline graves

Nowości lipca!
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 08, 2003, 07:56:57 am »
Jest nowa Esensja - polecam wywiad z Bartoszem i Tomaszem Minkiewiczami:
http://esensja.pl/magazyn/2003/05/iso/10_04.html

http://esensja.pl/magazyn/2003/05/index.html
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Borys

Nowości lipca!
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 08, 2003, 08:11:26 am »
Jak się Wam podoba nowy Transmet? Dla mnie bomba! Wreszcie dowiadujemy się więcej o przeszłości Pająka. Nie komentuje dokłądnie, żeby nie psuć zabawy tym, którzy jeszcze nie czytali. Gorąco polecam, chyba najlepszy z wszystkich trzech numerów.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Mav82

  • Gość
Nowości lipca!
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 08, 2003, 09:10:19 am »
qrcze, ja spedzam wakacje "daleko od szosy" i tu "transmet" jeszce nie dotarl (o ile kiedykolwiek dotrze :? ), na razie czekam az ukaze sie jeszcze kilka pozycji do kupienia zeby sie oplacalo zamowic przez net

Offline yoxik

Nowości lipca!
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 08, 2003, 11:53:59 am »
Rzeczywiście ostatni transmet jest najlepszy z dotychczas wydanych w Polsce. Niesamowity humor świetne rysunki z mnóstwem szczegółów tworzących klimat miasta i wzbogacających historie.
Dotychczas transmeta uważałem za najsłabszą serie z vertigo wydawaną w Polsce, teraz to się zmieniło i nabieram przekonania, że ze znaku vertigo niema słabych rzeczy.
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline Kurczaczek

Nowości lipca!
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 08, 2003, 03:38:33 pm »
W rzeczy samej- seria sie rozwija i jest coraz lepiej!!! Polecam wszystkim- jesli nie czytaliscie jeszcze historyjek ze Spiderem Jerusalem to pora zaczac!!! BTW mam nadzieje, ze na kolejny tom nie bedziemy cekac tak dlugo.
...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nowości lipca!
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 08, 2003, 03:44:22 pm »
Poczekam na kolekcjonerskiego Transmeta - podobno ma sie niedlugo ukazac... Universe jest wporzo. Bez rewelacji ale moze byc.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Mav82

  • Gość
Nowości lipca!
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 08, 2003, 06:27:36 pm »
imo, jak najbardzej wporzo, z lekka niecierpliwoscia czekam na kontynuacje ( "tom judge" or smth)

Offline yoxik

Nowości lipca!
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 08, 2003, 08:19:35 pm »
Jak to jest z tym Produktem i 5-pakami miały byc w tym tygodniu to prawda?
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Nowości lipca!
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 08, 2003, 08:40:34 pm »
skąd info o exluzywnym wydaniu transmeta??? nic o tym nie było mowy(przynajmniej na razie...)
co do pakietu egmontu- ich człowiek mówi że ma być piątek(11go) albo poniedziałek. ale hurtownicy/przedstawiciele handlowi nic o tym nie wiedzą. i bądź tu mądry
i jeszcze jedno: Liga Dżentelemenów ma byc dopiero pod koniec lipca!!! jakieś problemy z drukiem czy cosik takiego :(
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Voytek

Nowości lipca!
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 08, 2003, 10:14:26 pm »
Gosciu od Mandragory powiedzial na GDAKu ze bedzie wydanie kolekcionerskie Transmeta skladajace sie z 3 wydanych u nas albumow.Co do dalszych  przygod pajaka to nie wiadomo  kiedy i czy w ogole...
ex, Drugs & CS!

marucin

  • Gość
Nowości lipca!
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 09, 2003, 07:39:28 am »
coś mandra jednak niezle na Orginie zarobiła. Kolejne zeszytowki wydaja , k..a, kicha na maksa. Wolv/hulk pociety -ja naprawde nie lubie zeszytowek, jeden caly to jest to , eh, no ale przynajmniej wydadza , tylko zeby znowu nie plakali ze sie slabo sprzedaje.
Niema ligi nie ma na co czekac w pakiecie, moze bial hociaz to jego wczesne dzielo i nie wiadomo jak z klimatem i poziomem, ktos czytal, wie jakie to jest?

 

anything