Autor Wątek: Runkel  (Przeczytany 1930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anubis

Runkel
« dnia: Marzec 05, 2009, 08:10:46 pm »
Otóż swego czasu nie powiadomiłem Runkela go o trzeciej wiadomości. Będąc już w "woźnicy" spotkałem go przy schodach delikatnie złego na moją postać. Ale że nie grałem dalej lecz zacząłem od nowa.
Ciekawy jestem czy ktoś to kontynuował ? I czy może jakiś mały subquest dzięki temu by był. Nawet w zadaniach w grze można przeczytać zdanie "Czy napewno przekazać tę wiadomość Runkelowi ?".

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Runkel
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2009, 08:13:19 pm »
Ja nie próbowałam, wydaje mi się, że nie można potem dołączyć do gildii złodziei, bo to się pojawia chyba dopiero po pokazaniu mu wiadomości.

Offline Anubis

Odp: Runkel
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2009, 08:25:27 pm »
Jak go spokałem byłem już w gildi. Może i stał tam i wcześniej ale nie zwracałem na niego uwagi :)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Runkel
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2009, 08:27:10 pm »
acha... bo ja to go w sumie już nigdy więcej nie spotkałam...

Offline Lirael

Odp: Runkel
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2009, 08:28:40 pm »
stoi stoi i ględzi że musiał kogoś przekupić żeby dostac info czy coś takiego...ale questa żadnego z nim nie ma chyba...

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Runkel
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2009, 08:30:23 pm »
no i dobrze, przekupstwo też bierze udział w czynnościach czarnej strefy społeczeństwa

Offline Anubis

Odp: Runkel
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2009, 01:46:38 pm »
stoi stoi i ględzi że musiał kogoś przekupić żeby dostac info czy coś takiego...ale questa żadnego z nim nie ma chyba...

Owszem mówił że troche wydał aby kogoś upić do stanu wystarczającego,  aby uzyskać informację.
No ale skoro się pojawił + info w zadaniach, o którym pisałem wcześniej, to raczej nie jest on w tym miejscu bez powodu.

Offline Lirael

Odp: Runkel
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2009, 02:04:57 pm »
oj jeszcze się zdziwisz ile rzeczy jest w tej grze bez powodu....mi się żaden quest z nim nie odpalił.....