Autor Wątek: Konkurs na najlepszą stronę - sekcję Drakensang  (Przeczytany 1589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Konkurs na najlepszą stronę - sekcję Drakensang
« dnia: Marzec 13, 2009, 04:35:31 pm »



Offline Orish

Odp: Konkurs na najlepszą stronę - sekcję Drakensang
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2009, 04:56:05 pm »
Również zachęcam ;)

Offline Great Admiral Mati

Odp: Konkurs na najlepszą stronę - sekcję Drakensang
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2009, 10:01:12 am »
A ja nie  :evil: !
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Konkurs na najlepszą stronę - sekcję Drakensang
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2009, 05:09:06 pm »
cytat ze strony:
"Drakensang: The Dark Eye zostało wspaniale przyjęte przez Graczy - naprawdę ogromna ilość osób zachwyciła się światem Aventurii, co potwierdza ruch na oficjalnym forum. Wielu graczy dyskutuje na temat różnych niuansów gry, najlepszych elementów ekwipunku, taktyki walki, odnalezienia i wypełnienia wszystkich, jakże przecież licznych questów.  I tutaj wychodzimy fanom gry naprzeciw!"

buachachaa!!!!  :lol: tutaj to ja spadłam z krzesła! Girwan zapomniałeś wspomnieć o ogromnej liczbie offtopu, dyskutujemy przecież również na tak ważne tematy jak nadchodząca wiosna czy sposoby na odreagowanie po pracy  :lol: ale artykuł słodki :D

Offline Girwan

Odp: Konkurs na najlepszą stronę - sekcję Drakensang
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2009, 09:30:06 am »
to nie jest artykuł tyko news. a po prawdzie informacja przygotowana przez wydawcę gry czyli firmę Techland.

Zdradzę tajemnicę . Tam gdzie jest podpis xxx za .... (Techland, Electronic Arts, Cenega etc) to informacje prasowe, ktore w 99% przypadków są wrzucane 1:1 czyli tak jak do nas dotarły. Z reguły nie ingerujemy w treść ..

Tak więc konkurs ogłosił Techland a nie Gildia.pl .. niestety :)