trawa

Autor Wątek: Zapaśnik / The Wrestler (2008)  (Przeczytany 3097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Zapaśnik / The Wrestler (2008)
« dnia: Marzec 22, 2009, 12:19:53 pm »
Kto interesuje się filmem w jakieś tam części, na pewno słyszał o tym filmie, 20 marca miała miejsce premiera filmu w PL, Więc oglądał ktoś, jakieś sugestie?Czy w rzeczywistości film wart jest tylu Oskarów?
I'm a master for these cookies

Offline kamionek

Odp: Zapaśnik / The Wrestler (2008)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2009, 12:50:13 pm »
zapaśnik dostał tylko dwie nominacje

Offline zyon

Odp: Zapaśnik / The Wrestler (2008)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2009, 02:39:28 pm »
jak dla mnie to właśnie miki rurka a nie penn powinen dostać oskara za rolę pierwszoplanową


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline minilol

Odp: Zapaśnik / The Wrestler (2008)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2009, 04:03:32 pm »
Film dobry, nawet bardzo, Rourke świetnie zagrał :)

Offline helsing

Odp: Zapaśnik / The Wrestler (2008)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2009, 07:32:57 pm »
Sama historia może nie jest super odkrywcza - człowiek (sportowiec), który zapomina o rodzinie i innym świecie oddając się w pełni temu co kocha najbardziej, nie jest nic nowym. Ale dla Mickey Rourke'a warto obejrzeć, ten koleś jest genialny! Poszukaj w necie jakiejś biografii Mickeya to dodatkowego smaczku film nabierze ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 08:48:33 pm wysłana przez helsing »
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline BM

Odp: Zapaśnik / The Wrestler (2008)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2009, 09:54:08 pm »
Film naprawdę bardzo dobry - polecam. A Rourke faktycznie zagrał rewelacyjnie, problem polega na tym, że on (tak mi się przynajmniej wydaje) nie musiał się nawet za bardzo przeistaczać do wymogów tej roli. On po prostu był sobą (czyli de facto wrakiem człowieka). ;)

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Zapaśnik / The Wrestler (2008)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 02, 2010, 12:15:31 am »
Wrakiem bym go nie nazwał, ale na pewno życie go doświadczyło, lub też życia doświadczył :)
Jakby nie było zgadzam się z tym, że historia nie jest odkrywcza, ale za serce ujmuje właśnie prostotą i naturalnością aktorów.

Podobało mi się i polecam, mimo że bolesnego finału się spodziewałem i nie sprawił mi on (finał) przyjemności. Wydaje mi się jednak, że czasami właśnie takich opowieści potrzebujemy by nabrać sił do walki z codziennością.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

 

anything