trawa

Autor Wątek: WARZONE 3ed  (Przeczytany 12081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xane'veen

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 08, 2003, 08:05:48 am »
Niech to licho zara mnie szlaaaaaaaag trafi!!!!! To ja t młotka zbieram bo Voida nie było a tu taki jebany numer!!!!!! Żesz to licho! Voidzie nadciągaj i niech wszyscy w ciebie grają!!!!!!! Ameen! :twisted:  :twisted:
agia to mój sojusznik.

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 08, 2003, 12:16:15 pm »
Hello wrocilem z Teleportu wlasnie i tam potwierdzili moje wczesniejsze posty - bedzie i Confrontation i I-Kore. Koles od Confrontation powiedzial ze postaraja sie jeszcze do konca tego tygodnia zamiescic polska instrukcje i info o mozliwosci zakupu. A tak przy okzaji dowiedzialem sie ze figsy francuzow sa malowane taka specjalna technika "non metallic" rozjasnianie nastepuje przy pomocy odcieni szarosci i blekitu. Ogladalem juz katalog i chyba bede wybieral Alchemikow i Orki.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Papa_Smerf

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 08, 2003, 07:43:10 pm »
A gdzie mozna sie oczytac co do Confrontation w Polsce ?
Ja sie zdecydowalem na krasnale z Mid - Nor. Flaki, lalki voodoo, demony, miotacze ognia, a przedewszystkim Araqsalil the Skinner, wszystko mjut  :) A jak myslicie, czy jak zamowie z Francji dostane dodatkowo napoleonki ?  :)
estem wszystkim i niczym.

Offline Malekith

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 08, 2003, 08:35:52 pm »
mi się podobają martwiaki, ale za mało jeszcze widziałem zdjęć, żeby zdecydować, zresztą skończy się na zdjęciach, bo mam spore wydatki na WHFB, muszę armie skończyć zbierać, poza tym u mnie jest cienko z bitewniakami, bo nikt tego nie promuje, kiedyś jak stawiałem pierwsze kroki była liga, było trochę stałych graczy, zapaleńców, a teraz ZERO  :?

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 08, 2003, 08:40:59 pm »
Ta krasnoludy z Mid-Nor sa wykrecone faktycznie:) mi co prawda same krasnoludy nie odpowiadaja ale moja dziewczyna wrecz oszalala na ich punkcie juz sie odgraza ze bedzie nimi grala:) a co do wydatkow i martwiakow, tez mam armie VC i sadze ze na razie nie bede kupowal GWnianych figsow, tylko bede dopychal armie francuskimi figsami. Przeciez nawet w lidze nie ma chyba obowiazku grania tylko figsami GW?
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Anne

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 10, 2003, 12:51:31 am »
Confrontation... Hmm... Zdradze wam jednam rzecz, wlasnie kupilam sobie alchemika od goscia z allegro - WOW! - siedzialam do piatej rano i malowalam ja...
nne

Offline Malekith

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 10, 2003, 08:21:34 am »
kolejna kobieta na forum!!! hurrraaaaaaaaa!!  :D
witamy :)

a co do Confronatation, dość prawdopodobne, że też kupię parę figurek do swojej armii VC, a potem jeszcze parę... i może z czasem zrobi się całkiem zgrabny zalążek armii do Confr.
ciekawe, czy ktoś porządnie zajmie się promowaniem tej gry u nas, przecież to spokojnie mogłoby zrobić ostrą konkurencję GW, a tego właśnie najbardziej moim zdaniem trzeba

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 10, 2003, 10:27:53 am »
O faktycznie!! Kobieta w bitewniakach:) He. Znalazlem info na gildii że pokazy mają być na konwencie Gryfon 2003 w Slupsku. Chyba sie tam przejade i pogadam z przedstawicielami firmy. Moze beda mieli cos ciekawego do powiedzenia na temat Confrontation w Polsce.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Anne

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 10, 2003, 08:21:26 pm »
Tak, kolejna kobieta :) Moze jeszcze nie umiem grac w bitewniaki, ale mam zamiar do przyszlego Teleportu sie nauczyc, gdyz zaczyna mi sie to podobac. Bylam teraz w Gdansku i troche sie napatrzylam. Kto wie, moze moja pierwsza w zyciu armia bedzie z konfrontacji? Skonczylam juz malowac alchemika, fajna zabawa :) Teraz zaczne sie rozgladac za kolejnymi figurkami do malowania.
nne

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 10, 2003, 09:27:18 pm »
O to w takim razie ja zadam pytanie - bo mimo ze informacji mam wiecej to nie mam podstawowej rzeczy - FIGUREK!!! Jakie one sa? Przepraszam za szczegolowe pytania jaki metal (gietki, kruchy, itd) sa faktycznie niewiele wieksze czy roznica jest widoczna - slyszalem tez na liscie dyskusyjnej ze Francuzi maja problemy z odlewami - czy figurki sa dobrze odlane?
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Xane'veen

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 11, 2003, 05:43:31 pm »
Jezu Jezu Jezu!!!! Wy tu ciągle nawijacie o Confrontation a może by się zainteresować takim kurde mol zajebistym Voidem hę????? No a może to ja sie nier znam :D
agia to mój sojusznik.

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 11, 2003, 06:00:13 pm »
Gadamy bo to chyba fajny system jest:) Firma I-Kore niespecjalnie mi odpowiada bo we wszystkim dokladnie malpuje GW. Zreszta o Voidzie sie nie bede wypowiadal bo z systemow SF podobal mi sie jedynie WarZone wlasnie.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Malekith

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 12, 2003, 12:12:26 am »
Cytat: "Alchemik"
Gadamy bo to chyba fajny system jest:) Firma I-Kore niespecjalnie mi odpowiada bo we wszystkim dokladnie malpuje GW. Zreszta o Voidzie sie nie bede wypowiadal bo z systemow SF podobal mi sie jedynie WarZone wlasnie.

popieram, z sf trawię jedynie warzone i czekam z niecierpliwością aż ruszy w Polsce :(

Offline Xane'veen

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 12, 2003, 09:05:51 am »
eeeeeeeeeeee tam nie znacie sie :D Void rulez!
agia to mój sojusznik.

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 12, 2003, 12:02:11 pm »
To w takim razie z ciekawosci sie zapytam jakie sa roznice w systematyce (podstawowe) pomiedzy Voidem a WH40K? Czy sa w miarę oryginalne (tak jak np. zasady do WarZone) czy tez zachowany jest standard GW.

Czekam tez na opinie osob posiadajacych modele I-Kore - jak wam sie podobaja - bo ze zdjec ktore sa publikowane na sieci (w przeciwienstwie do Confrontation) niewiele mozna powiedziec. Nie wiem czemu Angole publikuja malo zdjec pomalowanych figurek, dodatkowo wiekszosc zdjec w ich sklepie to modele z zywicy przez co caly czas odnosze wrazenie ze wszystkie modele sa plastikowe:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl