trawa

Autor Wątek: tajne przejście w glębinach grulduru  (Przeczytany 4265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Muradin

tajne przejście w glębinach grulduru
« dnia: Grudzień 26, 2008, 06:07:17 pm »
Za pierwszymi wrotami otwieranymi kluczem cyklopa jest sciana z opisem tajemne przejscie. Wie ktos jak sie je otwiera? Mam krasnoludzxki nos na 19 i nie moge przez nia przejsc.

Offline Antaran

Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2008, 09:06:50 pm »
Jak otworzysz drugie drzwi kluczem cyklopa to obejdziesz tą ścianę od tyłu... tam za nimi jest bloczek otwierający ją... nie da się z nią nic zrobić w inny sposób.

Offline kann

Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2008, 11:34:29 pm »
A takie pytanie...
Gdzies za trzecimi drzwiami jest takie miejsce w ktorym obeliski umozliwiaja otwarcie kilku drzwi.
Sytuacja wyglada mniej wiecej tak

XXX X
X^3 X
X2X4X
X^1^X
XXX X


,gdzie ^ - obelisk do otwarcia drzwi; numerki - drzwi, X - sciany

My przychodzimy z dolu. Pierwszy obelisk otwiera drzwi 1, drugi drzwi 2, a trzeci zamyka drzwi 2.
Czyli nie mozemy przejsc dalej, ma ktos jakis sposob zeby dowiedzic sie co jest za drzwiami 3 i 4?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2008, 11:38:15 pm wysłana przez kann »

Offline Antaran

Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2008, 03:30:52 pm »
Za drzwiami jest klucz tych Gromlów czy jak im tam... nic więcej.
Po otwarciu drzwi 1 i otwarciu drzwi 2, należy przekręcić jeszcze raz pierwszą dźwignię i jeszcze raz drugą (albo na odwrót, popróbuj). Otworzą się drzwi 3 i potem podobna zabawa na zmianę te same dźwignie co przed drzwiami 2 (czyli trzecia i czwarta). Otworzą się ostatnie drzwi. Za nimi będzie na ziemi leżał klucz, kostka z zielonymi znakami.

Offline kann

Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2008, 03:47:37 pm »
A do czego jest ten klucz? Do takich drzwi gromlow nieco pozniej?

Offline Antaran

Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2008, 05:12:11 pm »
Dokładnie tak. Potem za drzwiami jest przejście do pomieszczenia w którym z podłogi wysuwa się przełącznik złożony z trzech kostek Gromlów. Można go kilkakrotnie przełączać, chowa się w podłogę jak się od niego odejdzie. Nie wiem co tam można zrobić. Obok jest skrzynka z napojami magicznymi - nic specjalnego. Próbowałem chwilę coś tam pokombinować, ale niestety nic mi się nie udało zrobić. Może ktoś wpadł na pomysł?

Offline Muradin

Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2008, 10:44:31 pm »
Z tego co zauwazylem to ten przycisk ktory wysuwa sie z podlogi wylacza pulapke ogniowa (w drugiej czesci korytarza z posagiem krasnoluda)

Offline Antaran

Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:32:37 pm »
Kurcze! Jakbym się połapał to można byłoby pięknie w to wciągnąć ten chodzący szkielet cyklopa... :badgrin:

Offline kanibal6

Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2009, 10:26:25 pm »
Może mi ktoś pomóc bo utkwiłem i chyba na dobre w tym labiryncie  :cry: otworzyłem 1 ścianę i chyba niechcący ja zamknąłem bo jeśli przekręcę 2 monolit to otwiera mi się druga ściana  mogę iść dalej ale jeśli przekręcę 3 monolit to ściana się mi zamknie i jestem uwieziony między 3a4 ścianą.W żaden sposób nie otworze ostatniej ściany i1 żeby wyjść z tego labiryntu a nie zapisałem sobie przed otwarciem 1 ściany.Plis o rade :cry:
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2009, 10:39:12 pm wysłana przez kanibal6 »

Offline Girwan

Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2009, 06:32:49 pm »
klikaj na obeliski .. otworzą Ci się drzwi

i rzuć okiem na mapę będziesz wiedział gdzie jesteś i w którą stronę iść :)



Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: tajne przejście w glębinach grulduru
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 24, 2009, 11:29:30 am »
Może mi ktoś pomóc bo utkwiłem i chyba na dobre w tym labiryncie  :cry: otworzyłem 1 ścianę i chyba niechcący ja zamknąłem bo jeśli przekręcę 2 monolit to otwiera mi się druga ściana  mogę iść dalej ale jeśli przekręcę 3 monolit to ściana się mi zamknie i jestem uwieziony między 3a4 ścianą.W żaden sposób nie otworze ostatniej ściany i1 żeby wyjść z tego labiryntu a nie zapisałem sobie przed otwarciem 1 ściany.Plis o rade :cry:

Hej! czy nie pisałeś tego w innym wątku??? :-?

 

anything