Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Niezwykle rozbudowana browserówka Drakensang!

(1/2) > >>

Maciek_Techland:
Z przyjemnością przedstawiamy darmową grę RPG - niezwykle rozbudowaną browserówkę osadzoną w systemie The Dark Eye, nawiązującą do fabuły Drakensang.

"Conspiracy at Ferdok" zdobyło na GDA (German Developer Award) nagrodę dla najlepszej browserówki, a do tego Galaxy News uhonorowało tę bogatą i wciągającą grę nagrodą za "Najlepszy scenariusz".

Fabuła jest wprowadzeniem do historii przedstawionej w Drakensang: The Dark Eye. Niewiarygodna seria morderstw wstrząsa pogrążonym w nocy mieście Ferdok. Ulwina Neisbeck, bardzo wpływowy kupiec, obawia się ataków na swoje magazyny oraz statki. Z jej rozkazu rozpoczynasz poszukiwania przestępców odpowiedzialnych za te szokujące zbrodnie. Nim się obejrzysz, trafisz w ogień krzyżowy i sam środek potężnej intrygi. Komu naprawdę możesz ufać? Sprawdź to i odkryj, jak wielkie znaczenie dla Drakensang ma Twój sukces!

Zapraszamy na oficjalną stronę www.drakensang.pl . Stwórz własną postać, określając jej parametry i umiejętności, po czym wskocz w wir niesamowitej przygody!Nawet najwięksi wyjadacze będą zaskoczeni rozbudowaniem i ogromem możliwości w tej browserówce!

usagi01:

--- Cytat: Maciek_Techland w Kwiecień 10, 2009, 11:15:02 am ---"Conspiracy at Ferdok" zdobyło na GDA (German Developer Award) nagrodę dla najlepszej browserówki, a do tego Galaxy News uhonorowało tę bogatą i wciągającą grę nagrodą za "Najlepszy scenariusz".

--- Koniec cytatu ---

Nie przeczę, może dobra będzie gra, ale Drakensang jakoś dziwnym trafem otrzymuje nagrody od niemieckich organizacji i na niemieckich konwentach. Rozumiem, gra niemiecka, wiedźmin też dostawał nagrody od polskich organizacji, ale chyba nie tylko z tego co pamiętam? Nigdy nie ufałam recenzjom i nie będę ufać nagrodom.
Jedyna rada - trzeba samemu sprawdzić tę browserówkę ;)
Tak w ogóle, to "browserówka" to taki piękny staropolski wyraz :D

Great Admiral Mati:

--- Cytat: usagi01 w Kwiecień 14, 2009, 12:43:28 pm ---Nie przeczę, może dobra będzie gra, ale Drakensang jakoś dziwnym trafem otrzymuje nagrody od niemieckich organizacji i na niemieckich konwentach. Rozumiem, gra niemiecka, wiedźmin też dostawał nagrody od polskich organizacji, ale chyba nie tylko z tego co pamiętam? Nigdy nie ufałam recenzjom i nie będę ufać nagrodom.

--- Koniec cytatu ---
To spisek Niemieckich Recenzentów

usagi01:
Ok, zaczęłam grać i muszę przyznać, że póki co się zawiodłam. Niestety mimo rozbudowanej listy wyboru postaci naprawdę miałam ciężki wybór, bo żadna postać mi się do końca nie podobała. Sami woje (czyli machający ciężkim orężem), albo łotrzykowie (szarmancko-cwaniacko-beznadziejni). Żadnych "delikatnych" postaci. I aż jeden krasnolud!
Co do akcji, do dopiero zaczęłam, że narracja jest prowadzona co najmniej drętwo. może dostali nagrodę za scenariusz w wersji niemieckiej, ale ta angielska jest średniawa...
Ale ogólnie wrażenie spoko :) oczywiście jak już się przejdzie przez zawiłości tworzenia postaci. Póki co jednak nie wciągnęłam się...

Kreutz67:
Tez stworzyłem sobie postać - krasnoluda właśnie :), ale jakoś nie mogę przebrnąć przez pierwszą lokację ... coś mnie to nie wciąga  :sad:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej