Autor Wątek: K-ON!  (Przeczytany 24428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 12, 2009, 11:04:42 pm »
Recenzentowi zapewne chodziło o to, aby nie oczekiwać po serii czegoś ambitnego.
No już bardziej ambitne POD WZGLĘDEM FABUŁY było Kurokami.
Samą fabułę bym ocenił 7/10 czyli wyżej niż recenzent.
Ale za to anime zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, a to jest najważniejsze.

Chciałem czekać na wersję Blu-ray ale sądzę, że jakość TV-J jest wystarczająca, a chyba wersja Blu-ray nie będzie się mocno różnić.

Ale najbardziej mnie ciekawi czy jest szansa na kontynuację. Bo na dobrą sprawę NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE, a bardzo bym chciał zobaczyć jakby zostały profesjonalistkami choć chyba nie ma na co liczyć.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 12, 2009, 11:18:58 pm »
Nie chciałbym żeby zostały profesjonalistkami, ale takie życie szkolne oglądałbym w nieskończoność.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 12, 2009, 11:23:58 pm »
Nie chciałbym żeby zostały profesjonalistkami, ale takie życie szkolne oglądałbym w nieskończoność.
To nie na zasadzie całego anime o tym.
Tylko na przykład kolejny sezon, a jego końcówka która pokazuje że jednak ten zespół to nie jest tylko SZKOLNY KAPRYS i coś z tego będzie choć zapewne nie.


Offline Hamtaro666

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 13, 2009, 10:29:05 am »
Taka "recenzja" to do co piątego anime by pasowała. "kopiuj-wklej", gdzie są imiona, nazwy - "wytnij-wklej" - ot cała sztuka.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 23, 2009, 12:58:05 am »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 25, 2009, 02:41:59 pm »
Zawsze podkreślałem, że muzyka w tym anime to absolutne arcydzieło i to jeden z ważnych powodów dlaczego otrzymało 10/10.

Wgrałem na youtube króciutki kawałeczek tego anime po polsku gdzie spróbujcie się przysłuchać tej muzyce w tle jaka jest doskonała.
Może niektórzy nie zwracają na to dużej uwagi, ale dla mnie te rytmy towarzyszące na przykład dialogom są bardzo ważne, a K-On się wyróżnia pod tym względem. Oczywiście to tylko jeden przykład bo dużo było takich scen w anime.


Offline Skrzydlaty

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 25, 2009, 03:07:36 pm »
Niesamowita muzyczka, bardzo fajna. No i wyróżnia się tym, że jest ładna.

Offline wyspa

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 25, 2009, 03:54:56 pm »
Eto.... dla mnie dość standardowy ambient  :neutral:

Offline Shirosama

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 25, 2009, 03:59:04 pm »
Akurat nie masz racji bo na bardzo dużo anime co widziałem taki podkład dźwiękowy raczej się nie zdarzał jeśli oczywiście wiesz o czym konkretnie pisałem.
Oczywiście muzyka może się nie podobać (teoretycznie taka możliwość istnieje).

Offline Hunter Killer

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 25, 2009, 06:34:41 pm »
Muzyczka ładna i pasująca do sceny, ale jakoś mnie nie powaliła. Uważam, że w Macrossie Frontier była lepsza muzyczka.
Chociaż ending z K-ONa uważam za bardzo udany i jeden z najlepszych.  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 25, 2009, 07:24:21 pm »
Na soundtracku z K-ON!-a są lepsze kawałki. Choćby "Virutal love", który jak żywo przypomina klasyczny już "Das Model" Kraftwerka, albo "Pinch Daisuki!", w którym pobrzmiewają odległe nuty nie mniej klasycznego i coverowanego chyba setki razy "Salted Popcornu".
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 26, 2009, 01:43:14 am »
Muzyczka ładna i pasująca do sceny, ale jakoś mnie nie powaliła. Uważam, że w Macrossie Frontier była lepsza muzyczka.
Chociaż ending z K-ONa uważam za bardzo udany i jeden z najlepszych.  :)
W Macross Frontier piosenki były świetne, których było bardzo dużo. Wgrałem to na youtube żeby ten kto nie oglądał tego anime lub zapomniał o muzyce z niego mógł to zobaczyć.
Bez tej muzyki na pewno K-on by nie otrzymał 10/10. Takie kawałki w tle to czynią cuda.
Na soundtracku z K-ON!-a są lepsze kawałki. Choćby "Virutal love", który jak żywo przypomina klasyczny już "Das Model" Kraftwerka, albo "Pinch Daisuki!", w którym pobrzmiewają odległe nuty nie mniej klasycznego i coverowanego chyba setki razy "Salted Popcornu".
W K-on było jeszcze kilka genialnych rytmów o czym pisałem, a wgrałem jeden z nich.
Po prostu niby zwykła rozmowa, a w tle takie świetne, nastrojowe kawałki lecą. I to właśnie uwielbiam w anime.

HaaYaargh

  • Gość
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 07, 2010, 10:36:52 pm »
Jestem na 4 epku K-ON!, jak na razie jest ok, daje mnóstwo funu z oglądania, humor jest świetny, oczywiście klasyczna ciamajda w postaci Yui. Mi najbardziej spodobała się Mio, tak pod względem wyglądu ( :badgrin:) jak i charakteru.

Jedyne co mnie dobija, to że taka Yui po iluś tam dniach jedzie już takie solówki, a ja nie ;( Przerzucę się na harmonijkę, na niej mi lepiej idzie. W ogóle bulwers i zawiść :(


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 07, 2010, 10:42:26 pm »
Polecam kastaniety. :lol:
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:02:10 am »
No nie tam po iluś dniach, z tego co pamiętam to tam te 13 odcinków obejmowały dwa lata, zatem można liczyć, że minął przynajmniej miesiąc. Widać to po mundurkach też, w 2 epie noszą żakiety, a w 3 gdy Yui zaczyna "brzdękać" już mają letnie. Później letnie wakacje, więc raczej to nie było "na dniach".  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau