Autor Wątek: K-ON!  (Przeczytany 24444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 27, 2009, 02:42:19 pm »
Żart żartem, ale specjal był nuuuudnyyyyy.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 27, 2009, 03:28:20 pm »
Ja bym powiedział że był nastrojowy. Czy zawsze musi być ubaw po pachy? Fajny był, pokazali panienki w nowym świetle.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Skrzydlaty

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 27, 2009, 03:56:38 pm »
Ritsu bez opaski, ojejej, słodziutka! + ogólnie jakaś przyjemniejsza kreska w specjalu. Chyba że mi się zdawało, bo oglądałem będąc w lekkim kosmosie.

Tak czy inaczej niedosyt pozostaje, spodziewałem się 26 epków, coraz fajniejszych kawałków na koncertach i nawet coby dobiły do tego tam ich festiwalu, nie chce mi się nazwy sprawdzać. I Azu-nyan też ledwo co przyszła i poszła, tak nie można, przed samą końcówką kogoś do teamu dodawać, bo to byłem taaaaaaki peeeeeewien, co już pisałem, że wszystko się rozkręca, a to się po prostu zakręcało. Ale pewnie się jeszcze odkręci, poczekam.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 27, 2009, 03:58:31 pm »
No właśnie, też mam niedosyt. Ale jak mówisz - poczekajmy. In 2011 K-ON! wersja 2.0 - bigger and bolder. Just like Haruhi and Kanon.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 27, 2009, 09:05:25 pm »
Ja bym powiedział że był nastrojowy.
O to to.

Wg mnie to zadobrze wyszło, żeby kończyli teraz. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Shirosama

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:10:48 pm »
Powiedzcie czemu wiele osób tak łapczywie rzuca się na K-ON czy wiele innych anime żeby tylko jak najprędzej obejrzeć od razu jak się pojawi na necie.
Czemu aż tak są podnieceni ci fani anime ? W przypadku Clannad również tak było.
Bo właśnie patrzę na anidb i widzę że w rozdziałce 4:3 - 640x480 wychodzi na początku to anime, a dopiero później w lepszej jakości i 16:9.
Więc się pytam czy wy myślicie i wiele fanów również, że będziecie lepsi od innych jak pierwsi to obejrzycie w gorszej jakości ?
Dlaczego ważniejsze tu jest, żeby tylko byle jak obejrzeć, ale szybko niż poczekać na lepszą jakość ?

Offline Konował

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:17:40 pm »
anfan: ja nie widzę zbytniej różnicy jakościowej między 640x480 a 1280x720, nie ważne czy oglądam na monitorze 19 cali czy TV 40".
Różnica jest między rmvb a avi.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:18:50 pm »
Bo to lubimy? Bo te anime są fajne? Bo to nam daje klimat tak jakbyśmy oglądali jak bóg przykazał - w telewizji?
I dzięki Konował. Bez przesadyzmu z tą różnicą w rozdziałce.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:24:58 pm »
Przyznam że mam to samo zboczenie co anfan tylko jeszcze musi być mkv.
Tylko że moje zboczenie akurat charakteryzuje się tym iż każde następne ściągnięte anime jest potencjalnym materiałem na AMV... dlatego musze mieć soft suby i jak najlepszą jakość...

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:31:49 pm »
Dobra. Też lubię MKV, bo ma o wiele większe możliwości niż taki AVI (czaptery itepe). Ale to nie szkodzi oglądać na bieżąco.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:36:15 pm »
Nie chodzi o to czy MKV czy avi przecież  :lol:
Pisałem o formacie i rozdzielczości. A powinniście wiedzieć, że najlepiej poczekać na wersję blu-ray lub dvd. No ale to już inna sprawa.
Dlatego właśnie obecnie szukam dobrych starszych anime ze względu na DVD.

Offline Hamtaro666

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 28, 2009, 09:33:51 am »
Thanks Heaven!!! Specjal wynagrodził z nawiązką rozczarowanie końcowymi odcinkami serii. Szkoda, ze taki krótki  :cry: Swoją drogą mogliby kinówkę z tego zrobić lub na bazie tego - wiem trochę szalony pomysł, ale...

Offline Krova

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 28, 2009, 01:29:46 pm »
Nie chodzi o to czy MKV czy avi przecież  :lol:
Pisałem o formacie i rozdzielczości. A powinniście wiedzieć, że najlepiej poczekać na wersję blu-ray lub dvd. No ale to już inna sprawa.
Dlatego właśnie obecnie szukam dobrych starszych anime ze względu na DVD.


ale wersja dvd to rozdziałka 480p :}
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: K-ON!
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 28, 2009, 02:36:32 pm »
najlepiej poczekać na wersję blu-ray
Nie ruszy mi choćbym się skichał.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: K-ON!
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 30, 2009, 03:34:07 pm »
Zaczełem oglądać... odc.1 nice, odc.2 nice, 3, 4, 5 fajnie fajnie... odc 6... zepsuł wszystko...
Ok nie wiem co twórcy sobie myślą ale jednym zabiegiem zepsuli mi totalnie humor...
No bo do jasnej ciasnej ja oglądam te epy prawda? czekam aż dziewczyny wystąpią i w końcu zagrają prawda? a tu co!
Dziewczyny wchodzą na scenę i włącza mi się jakiś głupkowaty teledysk który nawet fajny nie jest ot co!  :evil:
No do... grrrrrr. Ja tu chce zobaczyć na ich występ na scenie... ładną animację jak dziewczęta śpiewają i grają a nie jakieś jeżdżenie samochodem z nałożonym lipnym filtrem, puszczanie balonów bieganie i pokazywanie Peace!
Niektórzy powiedzą "Ależ to oryginalne i całkiem fajne... taki teledysk w anime" ale ja mówię bullshit!
Po prostu widać iż twórcy mają problem z ładnym zaminowaniem więcej niż jednego akordu (no możne poza openingiem i endingiem... ale coś mam wrażenie iż na tym skończył się ich budrzet na "muzyczne występy") a ja głupi spodziewałem się jakiś fajnych scen ze zbliżeniami na grające dziewczyny, gitary i cholera wie co jeszcze... no ale wiadomo łatwiej narysować jadący samochód i nałożyć na niego jakiś rąbany filtr.
Kurde jedne z najbardziej wkurzających "lazy animation" jakie widziałem. Do tego znam masę AMV makerów którzy potrafili by lepszy teledysk zrobić i to za darmo -.-
Jeżeli ani razu nie pokażą pełnego występu tylko jakieś scenki z granymi pojedynczymi akordami to szlag mnie trafi i ta seria będzie 1szą którą w ogolę ocenię na mojej liście i to na dodatek ocenie na 1! No kurde jak o tym pomyśleć każda scenka gdzie coś bardziej skomplikowanego grają nagle pokazuje coś innego byleby tylko gitary i rączek nie było widać albo tez mamy piękny zoom out!
Ogólnie seria mi się podoba ale ten jeden element zupełnie zepsuł mi humor  :doubt:

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2009, 03:46:04 pm wysłana przez wyspa »

 

anything