Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

festiwal filmów wirusowych Virnick 2009

(1/1)

harfa:
Cześć, zapraszam Was do udziału w I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Wirusowych VirNick, który odbędzie się w Krakowie, 19-21 czerwca. Ma charakter konkursu, podczas którego zostaną wyłonione najlepsze filmy wirusowe roku w dwóch kategoriach: amatorskiej i profesjonalnej, w tej drugiej będą mogły brać udział m.in.: agencje reklamowe, interaktywne i PR.Film wirusowy zwany „Viralem” to klip video, który charakteryzuje się dużą dawką humoru, maksymalnym wykorzystaniem obrazu i dźwięku, często wywołuje skrajne emocje.
„Virale” zyskują popularność poprzez udostępnianie i rozpowszechnianie ich w Internecie za pomocą
poczty e-mail, komunikatorów, serwisów internetowych (najpopularniejszy YouTube). Są coraz częściej wykorzystywane jako skuteczne narzędzie marketingowe.lWiecej na stronie www.virnick.pl

kinomaniak:
czesc, slyszałam o tym festiwalu, faktycznie jest wart uwagi! jesli mowa o filmach wirusowych- chciałabym zapytac Was, czy znacie jakies fajne linki dot. tego tematu i czym wg Was dobry wiral powinien się charakteryzowac!? dzieki za odpowiedzi!

reporter:
No właśnie, czy ktoś zna jakieś linki do filmów wirusowych, ale nie tych zagranicznych, tylko rodzimej produkcji. Takie coś by mnie interesowało. Bo o ile Virnick jest dopiero pod koniec czerwca, o tyle warto byłoby zerknąć wcześniej na jakieś klipy.

reporter:
Może ktoś się już pochwali swoją produkcją?

manny36:
już nie istnieje :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej