Autor Wątek: Powerpuff Girls Z  (Przeczytany 3983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negri

Powerpuff Girls Z
« dnia: Lipiec 07, 2006, 03:19:21 pm »
Atomówki doczekały się wersji anime :). *click* and see for yourselfs.
color=blue]Zoltan![/color]
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone...

Offline Krova

Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2006, 06:06:31 pm »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Abi-san

Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2006, 08:06:43 pm »
EEEEE prawde mowiac to wolalem oryginal bo konwencja typowych magical girls z transformacjami i supermocami nabytymi jako zwykli ludzie od razu mnie odrzuca. Chociaz musze przyznac ze transformacje sa calkiem calkiem a muzyka jest zaj...a :) to cos czego akurat nie cierpialem w oryginalnej wersji. Suma sumarum i tak bede sciagal :>>>>.
a już znam te wasz obserwacje, podłączycie mnie do prądu i będziecie patrzeć jak się wychylam...

Offline steelie

Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2006, 08:15:07 pm »
Jak obejrzałem to mi się przypomniały czasy, gdy oglądałem Sailor Moon w telewizji :) Te transformacje, hehehe

Offline Astaroth

Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2006, 11:21:14 pm »
Anime to niech se w buty wsadzą :x,
Ale ten komiks to już zupełnie inna bajeczka :)...
Tak, to jest definitywnie coś, co mi się podoba! :D
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Narethin

Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2006, 08:28:59 am »
Anime klasy c, blee. Sorka ale od takich tytułów uciekam na mile. Tytuł przeznaczony raczej dla młodszej widowni.
img]http://img116.imageshack.us/img116/8554/untitled2nuo1.png[/img]

Offline Ryba

Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 11, 2006, 03:18:54 pm »
Anime za wieeele odbiega od orginału. Komiks coś lepszego ale to przecież nie atomówki!!  :?
Gdyby anime było bardziej zgodne to może by u mnie przeszło. Ale niestety.

Offline Abi-san

Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 12, 2006, 07:36:19 pm »
BTW ciezko to cos prezentowane w linku pare postow wyzej nazwac manga w pelnym tego slowa znaczeniu. Jest to swego rodzaju doujinshi (a wlasciwie webcomic bo wychodzil w odcinkach) rysowany przez amerykanina w lekko tylko mangowatym stylu w ktorym az roi sie od postaci z innych cartoonowskich kreskowek. Widac ze autor czerpal inspiracje z japonskich schematow tego typu historii ale rownie silny wplyw mialy tez wczesniej wspomniane watki amerykanskie. Na koniec taka w sumie pi****lka ale projekt jest wysowany w kolorze, co w tym mangowego ?? Jak dla mnie baaardzo niewiele.

Co nie zmienia faktu ze bardzo przyjemnie sie to czyta i oglada, zwlaszcza ze  koles umie rysowac i historyjki tez wymysla calkiem nieglupie :) a Samurai Jack kopie dupe nawet Chuckowi :).
a już znam te wasz obserwacje, podłączycie mnie do prądu i będziecie patrzeć jak się wychylam...

Offline Astaroth

Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 12, 2006, 08:41:58 pm »
Cytat: "Abi-san"
...a Samurai Jack kopie dupe nawet Chuckowi :).


He he, true. Very true.  :lol:
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Dagu

Odp: Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2009, 11:59:16 pm »
Tjaaa. Spełniło się coś, co niektórzy w fandomie rysowali po cichu od dawna - zmangowaciałe Atomówki :D Chociaż muszę się zgodzić, że konwencja magical girls pasuje jak piącha Brawurki do nosa Mojo Jojo :P




Classic is fantastic. Yeah.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Powerpuff Girls Z
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2009, 02:02:13 am »
...czyli doskonale. Wypadałoby w końcu się za to zabrać. Ale najpierw jednak Card Captor Sakura i Nanoha.
Loli time is anytime and anytime is loli time.