Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji

(1/63) > >>

Girwan:
W tym miejscu można dyskutować na temat pytań, odpowiedzi itp w odniesieniu do konkursu.

Girwan:
Czy w związku z długim weekendem robimy przerwę w pytaniach do poniedziałku?

W takim przypadku zadałbym dziś ok 21:00 nowe pytanie i dopiero w poniedziałek ok 21:00 kolejne ... Co wy na to?

Ferreto:
Jestem za daniem wszystkim dość czasu,by mogli na wszystkie pytania odpowiedzieć.
Czy to musi oznaczać przerwę na weekend? Zależy od organizacji.Jeśli po 24h podajecie odpowiedź zamykając dane pytanie,to przerwa jest jak najbardziej sensowna.Jeśli jednak z tym śpieszyć się nie będziecie,tj. osoby nawet po weekendzie będą mogły spokojnie swoje odpowiedzi powysyłać,nie jest ona niezbędna.Powiedzmy więc,że w kwestii przerwy zajmę stanowisko neutralne :-)
 

Ferreto:
Mam małe pytanko dotyczące 2 pytania w konkursie.Czy przypadkiem nie zaszła tam malutka pomyłka?Na pewno ma być "Ulwin"?

Girwan:

--- Cytat: Ferreto w Maj 01, 2009, 05:47:54 pm ---Mam małe pytanko dotyczące 2 pytania w konkursie.Czy przypadkiem nie zaszła tam malutka pomyłka?Na pewno ma być "Ulwin"?

--- Koniec cytatu ---

Oczywiście powinno być "Ulwina" :) Za pomyłkę przepraszam, chociaż i tak chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej