Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji

<< < (3/63) > >>

gabby:
Szanowny Girwanie ja  takze wyslalam odpowiedz na PW do Ciebie.Wydaje mi sie ze calkiem trafna,a z tego co widze to w ogole nie zostalam podliczona:(

Girwan:

--- Cytat: gabby w Maj 04, 2009, 11:11:45 pm ---Szanowny Girwanie ja  takze wyslalam odpowiedz na PW do Ciebie.Wydaje mi sie ze calkiem trafna,a z tego co widze to w ogole nie zostalam podliczona:(

--- Koniec cytatu ---

przepraszam umknęło mi to wśród pozostałych PW,

sprawdzajcie proszę listę i w razie błedów od razu sygnalizujcie ..

Great Admiral Mati:
Ej,skąd się wzieły te dresy,które biorą udział w konkursie ? Sprawdziłem ich -większość zarejestrowała się w ciągu 4 ostatnich dni i ma zero postów.Sądzę iż uważam że osoby,które aktywnie nie uczestniczyły na forum Drakensanga przez conajmniej tydzień nie powinny być dopuszczone do konkursu.Oczy wiście istnieje również prawdopodobieństwo,że są to tajne profile moderatorów i administratorów,którzy chcą w ten sposób oszukać regulamin i wziąść udział w konkursie................. Oj oj,węszę spisek...............

Ferreto:
Skup się lepiej na kopaniu,zamiast tyle marudzić  :roll:
To chyba oczywiste,ze konkurs ma na celu także przyciągnięcie nowych członków na forum.Konkurs dotyczy znajomości Drakensanga,więc jeśli te nowe osoby są w stanie wykazać się odpowiednią wiedzą,to tym lepiej dla nich.
Już nie wspomnę,że gdyby faktycznie w konkursie miało być 3 uczestników to ... co ja bym zrobił z od razu dwoma wersjami kolekcjonerskimi? ;-)

Great Admiral Mati:
Już nie kopię,ten zc82 zajął ostatnie wolne miejsce.................. Właśnie siedzę i myślę co zrobić z natępnymi ciałami..............

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej